Saturday, April 20, 2024
Home / Inne  / Nowe produkty  / Najnowocześniejsza kołdra grzeje od razu!

Najnowocześniejsza kołdra grzeje od razu!

Jesień i zima będą nie straszne z kołdrą, która ogrzeje od razu po wejściu do łóżka!

Zapomnij o efekcie "brrr!" / fot. materiały prasowe

Tej jesieni nawet największe zmarzluchy tuż po wejściu do łóżka poczują otulające ciepło bez względu na panującą w sypialni temperaturę. Dzięki najnowocześniejszej kołdrze Szybko Ciepło marki Wendre zaledwie po 100 sekundach poczują głębokie, relaksujące ciepło przyjemnie rozchodzące się po całym ciele. Innowacyjne rozwiązania sprawią, że ciepło w łóżku pojawi się do 3 razy szybciej niż pod standardową kołdrą. To pierwsze takie rozwiązanie dostępne na polskim rynku

Jak działa kołdra Szybko Ciepło?
Marka Wendre po raz kolejny udowadnia, że w branży tekstylno sypialnianej jest na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o wdrażanie innowacyjnych rozwiązań. Kołdra Wendre Szybko Ciepło niweluje efekt „brrr” czyli poczucie zimna i dreszcze, odczuwane zaraz po wejściu pod kołdrę. Niezależnie od temperatury panującej w sypialni kołdra oraz powietrze pod nią ogrzewają się natychmiast. Kołdra Szybko Ciepło przeznaczona jest dla osób, które chcą mieć komfortowe i zdrowe środowisko snu. Innowacyjne włókna THERMO MD, którymi wypełniono kołdry, zawierają naturalne minerały przekształcające ciepło ciała w energię podczerwieni – odbijają ją błyskawicznie z powrotem do organizmu. Ta zaawansowana technologia wpływa na komfort snu. Odbita energia podczerwieni korzystnie oddziałuje na krwioobieg i pomaga w sprawniejszej regeneracji organizmu. Funkcjonalne włókna przetwarzając energię oddawaną przez organizm dają poczucie głębokiego relaksującego ciepła. Skuteczność działania innowacyjnego wypełnienia potwierdza certyfikat Niezależnego Instytutu Centexbel (Belgia) sporządzony w dwóch protokołach testowych: test termograficzny, obrazujący efekt termiczny przy kontakcie ze skórą oraz ciepło uzyskane przez odbicie fal podczerwonych. Certyfikat potwierdza, że kołdra Wendre Szybko Ciepło ogrzewa ciało do 30 proc. szybciej niż standardowe kołdry. Poszycie wykonano z przyjemnej w dotyku mikrofibry, a brzegi obszyto czerwoną lamówką.

Zapomnij o efekcie "brrr!" / fot. materiały prasowe

Zapomnij o efekcie „brrr!” / fot. materiały prasowe

Zanurz się w poduszce Szybko Sen
Dla poczucia maksymalnej miękkości podczas snu projektanci marki Wendre stworzyli nadzwyczajnie puszystą i elastyczną poduszkę Szybko Sen. Wyjątkową miękkość poduszka zawdzięcza innowacyjnemu wypełnieniu. Standardowe włókna HCS zastąpiono ultramiękkim puchem poliestrowym, który sprawia, że jest ona wyjątkowo delikatna i sprężysta. Poduszki Szybko Sen to zupełnie nowa jakość snu. Poszycie poduszek wykonano z przyjemnej w dotyku miękkiej mikrofibry, pikowanej w nowoczesny wzór spójny z kołdrami Szybko Ciepło. Obie linie łączy również sposób wykończenia czerwoną lamówką. Ponadto kołdry jak i poduszki można prać w domowej pralce automatycznej.

Nie czekaj na sen! / fot. materiały prasowe

Nie czekaj na sen! / fot. materiały prasowe

Kołdra Szybko Ciepło dostępna w dwóch rozmiarach:
155×200 sugerowana cena detaliczna: 100 zł
200×220 sugerowana cena detaliczna: 150 zł

Otul się ciepłem z Wendre / fot. materiały prasowe

Otul się ciepłem z Wendre / fot. materiały prasowe

Poduszka Szybko Sen dostępna w dwóch rozmiarach:
50×60 sugerowana cena detaliczna: 60 zł
70×80 sugerowana cena detaliczna: 80 zł

Śpij zdrowo! / fot. materiały prasowe

Śpij zdrowo! / fot. materiały prasowe

Wendre umieszcza na etykietach kołder i poduszek szczegółowe oznaczenia dotyczące konserwacji każdego ze swoich produktów. Tylko kołdry i poduszki oznakowane logo Wendre są produktami oryginalnymi.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ