Friday, July 19, 2024
Home / Moda  / Biżuteria  / Kolczyki celebrytki – sprawdź do czego pasują popularne w Polsce kolczyki

Kolczyki celebrytki – sprawdź do czego pasują popularne w Polsce kolczyki

Atrybuty elegantki

Kolczyki celebrytki

Kolczyki celebrytki można dopasować do każdej stylizacji / fot. Envato Elements

Kobieta, która chce wyglądać doskonale, powinna zadbać o swoją stylizację, szukać rozwiązań, które sprawią, że będzie prezentować się wyjątkowo. Istotną rolę w każdej stylizacji poza strojem pełnić będą dodatki, które kobieta będzie wybierała ‒ torebka, buty, biżuteria. Elementem powszechnie stosowanym są rzecz jasna kolczyki, których każda kobieta ma przynajmniej kilka par. Najlepszą opcją będzie wybór rozwiązań ponadczasowych, które będzie można uzupełnić o pary, które wpisywać się będą w panującą aktualnie modę. Warto się w związku z tym rozejrzeć, jakie kolczyki należą obecnie do tych najmodniejszych

Jakie trendy królują w biżuterii?

O ile w modzie zmiany są znaczące praktycznie w każdym sezonie, o tyle jeśli chodzi o biżuterię, to raczej z sezonu na sezon nie mamy radykalnych zmian. W zdecydowanej większości trendy utrzymują się  nawet kilka sezonów. Zmianom delikatnie ulegają kształty, niekiedy stosowane kamienie. Jeśli chodzi o obecne trendy, to w modzie są między innymi kolczyki celebrytki. Jeśli kobieta chciałaby postawić na to,  co jest na czasie, to  zainteresowanie się takimi kolczykami będzie dobrą opcją. Czym więc celebrytki się charakteryzują i kiedy warto je założyć? O tym będzie poniżej.

Co to takiego kolczyki celebrytki?

Takie ozdoby w naszym kraju są spotykane stosunkowo od niedawna. Sama nazwa wskazuje, że to propozycja, która wypromowana została przez osoby znane, np. gwiazdy telewizji. Zaczęło się od naszyjników o takiej nazwie, a wraz z budzącym się zainteresowaniem pojawiły się także kolczyki. To ozdoba, która ma bardzo charakterystyczną formę. Występuje w ogromnej liczbie różnych kształtów, które mają nieść symbolikę, oddającą poglądy czy upodobania osoby, która takie kolczyki wybiera.

Jaką symbolikę niosą kolczyki celebrytki?

Właśnie symbolika, jaka idzie za kolczykami celebrytkami, to również ten czynnik, który zachęca niektórych do ich wybierania. Tutaj każdy wybierany produkt, każdy kształt ma mieć swoje charakterystyczne przesłanie. Ozdoby tego typu mogą między innymi pokazywać pragnienia, marzenia, potrzeby, mogą sugerować status w życiu. Dlatego wiele kobiet, decydując się na takie kolczyki, chce w ten sposób pokazywać siebie. Serca symbolizuje miłość, dlatego tak chętnie wybierane jest na prezent, kwiat ma ukazać rodzące się uczucie, symbol nieskończoności świadczyć o wierności i pamięci. Z kolei gwiazda to symbol szczęścia i nowego początku. Charakterystycznym symbolem jest koło z otworem, które ma objawiać się powracającym szczęściem za dobre uczynki i cierpieniem za wyrządzone zło. Pełne koło ma zaś symbolizować siłę. Możliwości jest cała masa, ponieważ kolczyki celebrytki w sklepie Bizuteriaszyk.pl dostępne są w różnych kształtach, a za każdym z kształtów coś się kryje. A skoro tak, to planując wręczenie takich kolczyków jako prezentu trzeba o tej symbolice pamiętać. W ten sposób będzie można uniknąć  wpadki ze źle dobranym prezentem, gdy symbolika nie bardzo będzie odpowiadać  sytuacji,  w jakiej znajduje się obdarowany.

Złoto czy srebro?

Kolczyki celebrytki złote to propozycja, która będzie dodawać blasku. To rzecz jasna metal ponadczasowy, a jeśli zestawimy go z nowoczesnymi kształtami, sprawdzi się praktycznie w każdej sytuacji. Wybierając takie kolczyki można oczekiwać, że stanowić będą doskonałe uzupełnienie stylizacji wieczorowej, tej bardziej formalnej. Złoto to propozycja, która będzie pasować każdej kobiecie niezależnie od wieku, celebrytki zaś sprawdzają się tam, gdzie stawia się na minimalizm. Podobnie jeśli chodzi o srebro, to mamy do czynienia z metalem uniwersalnym. Celebrytki srebrne pasują do różnych stylizacji. Zestawić je można bez problemu ze strojem do biura, eleganckim garniturem jak i z codziennym strojem.

Celebrytki ‒ uniwersalne kolczyki dla każdej kobiety

Podsumowując można stwierdzić, że ze względu na swoją minimalistyczną formę celebrytki są bardzo ciekawą, funkcjonalną i wielopłaszczyznową propozycją, która sprawdzi się w przypadku wielu kobiet. Koszty takich kolczyków nie są przesadnie wysokie, a jeśli odpowiednio dobierze się symbolikę, mogą być świetnym pomysłem na prezent.

Źródło: materiał partnera MK

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ