Monday, July 13, 2020
Home / Uroda  / Trendy  / Od kolagenu piękna i młoda

Od kolagenu piękna i młoda

Myślisz, że kolagen to tylko wygładzanie zmarszczek? Jesteś w błędzie! Poznaj szerokie zastosowanie białka już teraz.

Masz piękny salon, który z ulicy wygląda trochę luksusowo. Twoje artykuły też muszą być luksusowe i drogie.

Iwona Kondracka: Nie oceniaj książki po okładce. Może faktycznie salon z daleka wygląda na bardzo ekskluzywny, ale to nieprawda, że kosmetyki nie mogą być dla każdego. One rzeczywiście są droższe od tych, które kupujemy w drogeriach, jednak warto mieć na uwadze, że nad ich wyprodukowaniem czuwa sztab naukowców, są pełnowartościowe i to musi kosztować. Większość moich klientów jest zadziwiona wydajnością. Mówią, że zainwestują w żel do twarzy 94 zł, ale 250 ml wystarczy im na pół roku, podczas gdy przeciętne kosmetyki zużywamy w ciągu 1-2 miesięcy.

To prawda, że żel to twój wabik?

Iwona Kondracka: Widzę, że już wszyscy wiedzą (śmiech). Tak jest, że wszystkich nie do końca przekonanych, co do działania kolagenu, zachęcam najpierw do przetestowania żelu do twarzy, który jest artykułem codziennego użytku i zamiana nawet na chwilę swojego żelu na ten nie zaszkodzi, a może pomóc i jednocześnie oswoić z marką. My się śmiejemy, że to jest jak nałóg, bo później klienci zazwyczaj wracają i to nie sami, a ze znajomymi.

Czyli można najpierw dostać próbkę zanim kupimy pełnowymiarowe opakowanie?

Iwona Kondracka: Oczywiście, po to też jest ten punkt. Zachęcam wszystkich, żeby przyjść, przetestować na własnej skórze, porozmawiać ze mną lub moją współpracownicą i wtedy podjąć decyzję. Sama wszystko wcześniej wypróbowałam, bo jestem zdania, że nie powinno się doradzać, nie znając składu ani działania produktów. Doradztwo jest najważniejsze.

Efekty działania kosmetyków zobaczymy na stronie na Facebooku i w salonie. Czy mimo to spotykacie się z krytyką?

Iwona Kondracka: Hejt jest wszędzie i tego niestety nie można uniknąć. Istnieje wiele osób sceptycznie nastawionych, mimo że nigdy nie miało do czynienia z produktem. Najbardziej bolą mnie negatywne komentarze, dotyczące mojej mamy, której metamorfozę zamieściłam na fanpage’u. Obcy ludzie potrafią podważyć działanie kolagenu tylko dlatego, że mama na zdjęciu „przed” ma bluzkę, a na fotografii „po” – szlafrok. Uważam, że jeśli ktoś coś stosuje i mu to pomaga, to tylko i wyłącznie jego sprawa.

Kolagen – źródło piękna i młodości
ul. Starowiślna 68
31-035 Kraków

Marlena Pelczar

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach