Monday, April 22, 2024
Home / Miasto Prezentów  / Fair trade pod choinkę

Fair trade pod choinkę

Muszka, maskotka, biżu, a może komin? Zajrzyj, jeśli szukasz prezentów w duchu fair trade!

Maskotki sprawdzą się jako zabawki dla dzieci oraz jako element dekoracyjny / fot. materiały prasowe

Szukasz unikatowych prezentów? Czegoś, co będzie wyjątkowe, tworzone ręcznie i lokalnie? W KOKOworld od grudnia znajdziesz nie tylko fair tradeowe ubrania, ale też liczne akcesoria i dodatki oraz pluszaki, czyli dokładnie to, czego potrzebujesz! Kolorowe maskotki z prawdziwych afrykańskich materiałów doskonale sprawdzą się zarówno jako zabawki, jak i jako dekoracja, a wyjątkowe muszki dodadzą uroku każdej męskiej stylizacji

Dla przyjaciółki, siostry czy mamy znajdziesz też liczne akcesoria i wyjątkową biżuterię / fot. materiały prasowe

Każdy lubi dostawać wyjątkowe prezenty. Lubimy, kiedy dostajemy rzeczy, których nie dostaje nikt inny. I właśnie takie są propozycje od KOKOworld! Absolutnie unikatowe. Kolorowe maskotki tworzone są ze ścinków prawdziwych afrykańskich materiałów – tak zwanych batików. Dzięki temu, żadne dwie maskotki nie są identyczne. To samo tyczy się kolorowych muszek, układ i kolory zawsze są różne, dzięki czemu każda muszka będzie wyjątkowa – zupełnie jak mężczyzna, który ma ją dostać. Natomiast intrygujące motywy na skarpetkach zostały zaprojektowane przez młodego artystę z Krakowa, Dawida Polonego. Wykonane z najwyższej jakości bawełny czesanej nie tylko dodadzą nieco szaleństwa i kolorytu stonowanym stylizacjom, ale też zapewnią komfort i wygodę na co dzień.

Każdy lubi dostawać wyjątkowe prezenty. Lubimy, kiedy dostajemy rzeczy, których nie dostaje nikt inny / fot. materiały prasowe

Maskotki sprawdzą się jako zabawki dla dzieci oraz jako element dekoracyjny – ucieszą się z nich zarówno Twoje pociechy, jak i najlepsza przyjaciółka. Wśród propozycji KOKOworld dla pociech są też kolorowe muszki (dla tych mniejszych i tych nieco większych chłopców!), wygodne szarawary oraz spódniczki dla dziewczynek. Dla przyjaciółki, siostry czy mamy znajdziesz też liczne akcesoria i wyjątkową biżuterię, jak na przykład biżuteria z rybich łusek prosto z Wysp Zielonego Przylądka czy ręcznie malowane kolczyki i naszyjniki z drewna. Możesz być pewna, że takiej biżuterii nie ma nikt! Jeśli stawiasz na klasykę, możesz wybierać spośród licznych bluzek, kominów i akcesoriów, tych stonowanych lub z kolorowymi wstawkami. W KOKOworld każdy znajdzie coś dla siebie! Albo dla swoich bliskich.

Maskotki sprawdzą się jako zabawki dla dzieci oraz jako element dekoracyjny / fot. materiały prasowe

Wszystkie ubrania KOKOworld powstają w małej szwalni pod Krakowem, a projekty w partnerskiej współpracy z rękodzielnikami z całego świata. Dzięki temu możesz podarować innym nie tylko wyjątkowy prezent, ale też kawałek egzotyki. Biżuteria tworzona ręcznie na Wyspach Zielonego Przylądka czy tradycyjna, ceramiczna biżuteria z Kolumbii będą wyjątkowym prezentem nawet dla najbardziej wymagających. Kolorowe materiały, z których powstają maskotki i muszki to tak zwane batiki, które powstają w małych warsztatach w Afryce i Indonezji. Do ich barwienia wykorzystuje się wosk i naturalne barwniki, a cały proces jest bardzo pracochłonny. W efekcie powstają jednak niezwykłe wzory i materiały, które niosą ze sobą kawałek historii. Każdy projekt KOKOworld wspiera lokalnych rękodzielników z różnych stron świata, od Kolumbii po Indonezję, od Senegalu po Kraków. Dzięki temu, kupując prezenty w KOKOworld, robisz od razu dwa prezenty – jeden swoim bliskim, a drugi rękodzielnikom na krańcach świata.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Home / kokoworld
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ