Tuesday, May 28, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / Kody rabatowe – sposób na sprytne zakupy

Kody rabatowe – sposób na sprytne zakupy

Na szczęście nie żyjemy już w czasach, gdy jedna firma narzuca ceny, do których klient musi się bezwzględnie dostosowywać według zasady: płacz i płać.

Znajomi polecieli do Tajlandii za śmieszne pieniądze, szwagierka kupiła buty za pół ceny a sąsiadom w kuchni przybywa drogiego sprzętu, choć jak twierdzą– wszystko kupują w promocji na dodatek z darmową dostawą i montażem. „Albo oni kłamią, albo to ja nie mam szczęścia, żeby trafiać na takie oferty” – złościsz się. Ich sekret to strona internetowa, która za ciebie wyszukuje korzystne promocje i oferuje zniżki. Taka, jak Picodi

kodyrabatowe.pl

My, konsumenci, często ozywamy tych nazw wymiennie. Tymczasem obie oferty działają zupełnie inaczej. Warto to wiedzieć, by kupować bardziej świadomie. / fot. materiał prasowy

Na szczęście nie żyjemy już w czasach, gdy jedna firma narzuca ceny, do których klient musi się bezwzględnie dostosowywać według zasady: płacz i płać. Różni producenci, wiele sklepów, alternatywne rozwiązania i możliwości sprawiają, że idziemy po prostu tam, gdzie najlepsza jakość jest w najlepszej cenie.
Dzięki bardzo dobrym relacjom z partnerami oraz doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić użytkownikom najwyższe rabaty dostępne tylko przez Picodi– mówi Szymon Dobosz, właściciel i twórca portalu. Dodatkowo, jak zapewnia, obniżki cen nie mają nic wspólnego z obniżką jakości oferowanych produktów i usług. Przeciwnie – dobra promocja to taka, która pozwala znaleźć bardzo dobry produkt za mniejsze pieniądze.
Oferujemy tańsze zakupy online zarówno w topowych sklepach proponujących produkty z reklam, kolorowych czasopism, jak i nabywanie produktów z tych bardziej niszowych, oferujących specyficzny asortyment, trudno dostępny gdzie indziej – mówią przedstawiciele serwisu.

Kod rabatowy a promocja – czym one się różnią?
My, konsumenci, często ozywamy tych nazw wymiennie. Tymczasem obie oferty działają zupełnie inaczej. Warto to wiedzieć, by kupować bardziej świadomie.
W przypadku korzystania z kodu rabatowego należy wejść na stronę konkretnego sklepu, zamówić wybrany przez siebie produkt i w końcowym formularzu, służącym do finalizowania zakupów, wpisać w odpowiednią kratkę kod rabatowy np. odejmujący od naszego zamówienia 25 proc. kwoty, lub jakąś sumę – powiedźmy 50 złotych. Skąd go wziąć? Bywa, że takie kody dostajemy w sklepie podczas innych zakupów, jednak najłatwiej pobrać je ze strony Picodi. Wszędzie tam, gdzie będziesz proszony o podanie kodu promocyjnego, rabatu, bonu, numeru uprawniającego do zniżki, możesz śmiało wpisywać kod pobrany z tego serwisu.

Nieco inaczej działa promocja. Ona wyznaczana jest przez sklep zwykle na cały asortyment lub wybrane produkty. Zanim więc kupisz pralkę w jakimkolwiek sklepie internetowym, warto na portalu sprawdzić, czy przypadkiem któryś wirtualny market RTV AGD nie oferuje właśnie wielkich obniżek, np. na rocznicę swojego istnienia lub z okazji pierwszego dnia wiosny? Wtedy wystarczy jedno kliknięcie na pole z napisem „weź udział w promocji” wyświetlające się tuż pod informacją o jej formie, żeby zrobić zakupy dużo taniej.

Chcesz kupować taniej? Jak to działa?
Wystarczy wejść na stronę. W menu strony znajdziemy intuicyjne kategorie i przejrzyste instrukcje, jak korzystać ze zniżek i promocji. Co istotne – ciągle rośnie ilość kodów rabatowych oraz promocji, które oferuje strona. Jest więc w czym wybierać.
Aby mieć stały dostęp do najgorętszych ofert, cen wystarczy zostawić na stronie swój adres e-mail, a informacje o nowych promocjach i aktualnych obniżkach cen dostaniesz na swoją skrzynkę, jak tylko pojawią się na stronie. Możesz również samodzielnie śledzić oferty portalu.

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Fanatyczka zniżek 20 sierpnia, 2016

    Często robię zakupy przez internet i zawsze korzystam z kodów rabatowych.

  • Bożena 20 sierpnia, 2016

    Ja znalazłam dużo kodów rabatowych tutaj http://zrealizujkupon.pl/

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ