Saturday, June 15, 2024
Home / PARTNER MK  / Kochasz fotografię? Spróbuj sił w konkursie Answear CatchTHEmoment

Kochasz fotografię? Spróbuj sił w konkursie Answear CatchTHEmoment

Masz smykałkę do fotografii? Więc nie chowaj swoich prac w szufladzie!

CatchTHEmoment zjęcia

fot. materiał Partnera

Chwytaj dzień! Horacjańskie carpe diem to maksyma, która przez wieki nie straciła nic na swojej aktualności. Jeśli cieszysz się chwilą, żyjesz aktywnie i radośnie, na pewno zainteresuje Cię kolejna edycja konkursu fotograficznego CatchTHEmoment, którego organizatorem jest Answear. Uwieczniaj wyjątkowe chwile pełne emocji i dziel się nimi w międzynarodowej galerii – czekają atrakcyjne nagrody!

 

Carpie diem i CatchTHEmoment – po prostu ciesz się życiem!

Podążanie własną ścieżką, nie zważając na konwenanse i utarte szklaki, to idea, która marce Answear towarzyszy od wielu lat. Garnitur w trakcie weekendu za miastem? A może komplet z dzianiny dresowej na własny ślub? Niczemu nie mów nie – po prostu bądź wierna lub wierny sobie.

 

Właśnie ten sposób podejścia nie tyle do mody, ile do wszystkich aspektów życia w swoją strategię Lifespiration Starts Here wpisała marka Answear. Bądź tu i teraz, łap chwile i ciesz się z drobnostek, które tak naprawdę są esencją życia. Rozglądaj się dookoła, obserwuj otaczający Cię świat i uwieczniaj chwile pełne emocji, które są elementem fascynujących historii.

 

Nie chowaj swoich prac do szuflady, ale pokazuj je światu. Wraz z marką tworzącą sklep internetowy https://answear.com/ stwórz międzynarodową galerię lifespirujących fotografii wykonanych przez miłośników ciekawego życia na własnych zasadach.

CatchTHEmoment zdjęcia

fot. materiał Partnera

Konkurs fotograficzny Answear CatchTHEmoment

W tym roku organizowana jest druga edycja konkursu fotograficznego CatchTHEmoment. Do pierwszego zgłoszono ponad 16 tys. prac z 7 krajów – taka liczba przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Jeśli i Ty chcesz znaleźć się w tym znamienitym gronie i tak jak inni fotografowie-amatorzy podzielić się wyjątkowymi chwilami uchwyconymi w swoim kadrze, łap za aparat i miej zawsze oczy szeroko otwarte.

 

Chwila pełna emocji może zadziać się zawsze i wszędzie – Twoją rolą jest dostrzeżenie wyjątkowości w tzw. prozie życia. W kadrze możesz zatrzymać fragment ważnej historii, która dzieje się w dowolnym miejscu na świecie – w Twoim mieszkaniu, na placu zabaw przed blokiem, na wakacjach nad morzem albo w trakcie sprawdzania biletów w filharmonii… Lifespiracji szukaj wszędzie, bo zawsze pojawia się okazja do tego, aby smakować życie i cieszyć się pięknem otaczającego świata.

CatchTHEmoment3

fot. materiał Partnera

Poznaj regulamin konkursu CatchTHEmoment

Jeśli zastanawiasz się, jakie warunki należy spełnić, aby upublicznić swoją pracę i zawalczyć o atrakcyjne nagrody, kliknij link https://catchthemoment.answear.com/ i poznaj najważniejsze informacje na temat konkursu. Prace konkursowe mogą przesyłać osoby dorosłe, które mieszkają w Polsce, a fotografią zajmują się wyłącznie amatorsko, a nie zawodowo. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 lipca 2023 roku poprzez Instagram. Należy wrzucić zdjęcie na swój profil, opisując go oznaczeniem @answear i tagiem #catchthemomentpl. Aby dopełnić wszelkich formalności, trzeba również zaobserwować profil Answear na Instagramie.

 

Na koniec dobrze jeszcze odpowiedzieć na pytanie o to, dlaczego warto wziąć udział w konkursie fotograficznym Answear CatchTHEmoment. Poza świetną zabawą w robienie zdjęć w wyjątkowych chwilach, w których rozkwita radość życia, czekają atrakcyjne nagrody pieniężne – 10 tys. zł jako nagroda główna i 10 × 1000 zł jako nagrody dodatkowe. Zachęcamy do dzielenia się wyjątkowymi momentami, zachowanymi na zdjęciach!

Źródło: materiał Partnera MK
TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ