Saturday, June 15, 2024
Home / Seks  / Slip-less Tuesday: Rafał Nowaczuk

Slip-less Tuesday: Rafał Nowaczuk

Dzień dobry lato!

Rafał Nowaczuk w bieliźnie ponętnie opiera się o ścianę

Kobiety to lubią: Rafał Nowaczuk / fot. Paweł Spychalski

Chcecie się dowiedzieć co siedzi w głowie jednego z najprzystojniejszych mężczyzn? Ależ proszę bardzo! Oto cztery pytania do Rafała Nowaczuka, półfinalisty konkursu Mister Polski 2019

 

Jaka była twoja droga do konkursu Mister Polski?

Rafał Nowaczuk: Próbowałem swoich sił rok temu w konkursie na Mistera Warszawy. Niestety nie udało się. Dało mi to kopa i olbrzymią motywację, aby się perfekcyjnie przygotować do kolejnej odsłony. W tym roku jestem już w półfinale Mister Polski 2019. Ważne jest, aby się nigdy nie poddawać i wierzyć w swoje możliwości.

 

Co jest najważniejsze w twojej pracy trenera personalnego?

Rafał: Indywidualne podejście do każdego podopiecznego. Ma się czuć swobodnie i wiedzieć, że jest w dobrych rękach. Dobry trener powinien umieć przekazać swoją wiedzę, ale też krok po kroku realizować wspólnie cele.

 

Rafał Nowaczuk półnagi

Rafał Nowaczuk / fot. Paweł Spychalski

 

Czy to prawda, że praca nad idealną sylwetką pochłania ci 90 proc. życia?

Rafał: Idealna sylwetka jest pojęciem względnym. Najważniejsze jest, aby czuć się dobrze w swoim ciele. Wiążą się z tym systematyczne treningi i odpowiednia dieta. Początki zawsze są trudne, ale systematyczność wyrabia w nas charakter i zamienia się to w zdrowy nawyk.

 

Rafał Nowaczuk / fot. Paweł Spychalski

Rafał Nowaczuk / fot. Paweł Spychalski

 

Trudno być atrakcyjnym facetem w czasach, kiedy mężczyźni ciągle jeszcze wstydzą się używać kosmetyków?

Rafał: Dbanie o siebie nie powinno być powodem do wstydu, a podstawą w codziennym życiu. Nie chodzi o zabiegi, które ingerują w naturę. Wystarczą odpowiednie kosmetyki na bazie naturalnych składników. To jak wyglądamy przekłada się na naszą samoocenę i pewność siebie.

 

Rafał Nowaczuk / fot. Paweł Spychalski

Rafał Nowaczuk / fot. Paweł Spychalski

 

 

 

Z drugiej strony obiektywu

Dlaczego fotografuję akurat przystojnych, roznegliżowanych mężczyzn? Ponieważ to nisza, którą wybrałem. W mediach jest pełno przede wszystkim półnagich modelek, i czas z tym zawalczyć. Zwłaszcza, że połowa społeczeństwa to kobiety, które także mają oczy. Czemu nagość? Bo nagie ciało jest piękne, zwłaszcza, gdy ktoś ma samozaparcie, by je doskonalić.

– mówi fotograf, Paweł Spychalski.

 

Kreatorka wirtualnej rzeczywistości w realu. Orędowniczka życia w wersji fast, stylu fit i pro eko. Jej działki: psychologia, seks, troszeczkę medycyny estetycznej, kontrowersyjne sprawy, insta life. Ekspertka ds. „jak zrobić fejm” acz sama najbardziej kocha siedzieć z słuchawkami i pisać w otchłani samotności. Prowadzi też Beauty Test, zabawia się z Pijarem a w wolnej chwili, również, z panami z okładek.

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Natan 15 września, 2019

    Rafał w końcu Ci się udało oby tak dalej nie długo Twoje wypowiedzi słowne będą miały więcej niż dwa zdania 🙂 pamiętam Cię jeszcze z czasów jak i miałeś tylko „yyy” odpowiadac

  • Homepage 6 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Here you will find 66502 more Info on that Topic: miastokobiet.pl/kobiety-to-lubia-rafal-nowaczuk/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ