MASZ TALENT?

Pozwól innym się o nim dowiedzieć! Jeśli jesteś zainteresowana wzięciem udziału w projekcie wiosną 2020 roku, to pozostaw swój adres e-mail. Będziemy Cię informowały o dacie, szczegółach i rekrutacji

Czym jest projekt #KobietyKrakowa?

Każda z nas ma na koncie sukcesy, których nie docenia.

Misją Projektu Kobiety Krakowa jest zrzeszenie w jednym miejscu krakowskich ekspertek. Kobiet inspirujących osobowością, pomysłem na biznes, swoją historią i siłą przebicia. Przeprowadzamy z nimi wywiad, realizujemy sesję zdjęciową, tworzymy społeczność aktywnych dziewczyn. Warto do nas dołączyć. Kolejna edycja projektu #KOBIETYKRAKOWA wystartuje na wiosnę. Jeśli chcesz otrzymać informacje na jej temat, zostaw kontakt do siebie. Skontaktujemy się z Tobą

Elżbieta Jachymczak

Projekt #KobietyKrakowa jest bardzo ważną inicjatywą z punktu widzenia kobiecego biznesu i rozwoju osobistego. Już w dniu publikacji pojawiły się nowe propozycje biznesowe, nowe zlecenia na artykuły czy oferty współpracy z przedsiębiorcami. Prywatnie to wspaniała możliwość odkrywania własnej kobiecości, poprzez makijaż, sesję zdjęciową i stylizacje. Najcenniejsza rzeczą są nowe znajomości z kobietami, które wiedzą czego chcą.

Aneta Kaniak

Ilona Przetacznik

Jolanta Korczak

Projekt bardzo mi się spodobał, ponieważ przedstawił zwykłe-niezwykłe Kobiety Krakowa, które żyją obok nas. Kobiety, które mimo natłoku zajęć znajdują czas, aby wspierać inne kobiety i razem robić tak fajne rzeczy. Poznałam fantastyczne kobiety pełne pasji i energii, a najważniejsze: takie normalne i bliskie sercu. To był dla mnie cudowny czas, który uświadomił mi, jak ważne jest docenić samą siebie.

Przygoda biznesowa, relacje, misja – tak w 3 słowach mogę określić to, co dał mi Projekt Kobiety Krakowa. Dzięki niemu pokazałam, że kobiety mogą stać się ważną częścią biznesowego świata, nie tylko w Krakowie, ale w całej Polsce. Poznałam wspaniałe osoby. Zainspirowałam inne kobiety, które dzięki wywiadowi online odważyły się ruszyć z miejsca i zacząć działać. To niesamowite, jak projekt „Miasta Kobiet” otwiera możliwości!

Udział w projekcie okazał się czymś więcej niż sesją zdjęciową i suchym wywiadem. „Kobiety Krakowa” pozwoliły mi spojrzeć na siebie z zupełnie innej perspektywy. Uświadomiłam sobie, że każda z nas ma na swoim koncie mniejsze lub większe sukcesy, których nie docenia. Poznałam mnóstwo fantastycznych, ambitnych kobiet. Jeśli zastanawiasz się nad wzięciem udziału w projekcie… nie myśl o tym zbyt długo. Po prostu działaj!

CO ZYSKUJESZ?

Zdjęcia do swojego portfolio

3 biznesowe fotografie wykonane przez Barbarę Bogacką, doświadczoną w sesjach typu biznes

Publikacje w Internecie

Publikację wywiadu z Tobą (ze zdjęciami) w portalu www.miastokobiet.pl (zakładka Kobiety Krakowa)

Publikację w magazynie


Publikację fragmentu wywiadu wraz z jednym zdjęciem w magazynie „Miasto Kobiet"

Aktywne uczestnictwo we wspierającej się społeczności

Udział w elitarnych spotkaniach, wspólne projekty z innymi uczestniczkami

Rozwój marki osobistej

Utrwalenie marki osobistej w świadomości odbiorców. Zdobycie nowych klientów.

Daj się odkryć!

Kolejną edycję projektu planujemy na wiosnę 2020. Jeśli jesteś zainteresowana wzięciem w niej udziału, zostaw nam swój adres e-mail.

Chcesz otrzymywać od nas informacje o projekcie?

wiosna 2020