Saturday, May 25, 2024
Home / Fundacja Miasto Kobiet  / Kobiety Krakowa – trwa nabór do VI. edycji. Czy to na ciebie czekamy?

Kobiety Krakowa – trwa nabór do VI. edycji. Czy to na ciebie czekamy?

Trwa rekrutacja do Kobiet Krakowa – kwiecień 2021

zdjęcia kobiet przedstawiające trzy sytuacje: makijaż, portret kobiety krakowa i przytulające się uczestniczki

Kobiety Krakowa – zgłoś się już dziś do VI edycj! / fot. Barbara Bogacka

Profesjonalna sesja zdjęciowa, publikacja wywiadu i dołączenie do krakowskiej bazy ekspertek – tak w wielkim skrócie można byłoby odpowiedzieć na pytanie „co zyskam, biorąc udział projekcie Kobiety Krakowa?”. Korzyści jest dużo więcej. Opowiadają o nich niektóre z ponad stu uczestniczek projektu Kobiety Krakowa – pasjonatki, które odważyły się mówić o sobie dobrze. Rusza nabór do VI. edycji (22-24 kwietnia 2021) projektu [po szczegóły kliknij TUTAJ], który zmienia życie. Dołącz do nas!

 

#KobietyKrakowa – na czym polega projekt?

Pomysł na zrzeszenie w jednym miejscu krakowskich ekspertek powstał w Fundacji Miasto Kobiet, której misją jest umacnianie potencjału kobiet. Kobiet inspirujących osobowością, pomysłem na biznes, swoją historią i siłą przebicia.

Przeprowadzamy z nimi wywiad, realizujemy sesję zdjęciową, tworzymy społeczność kobiet współpracujących ze sobą, wspierających się, podejmujących wspólne inicjatywy w myśl zasady, że współpraca ma większą wartość niż konkurencja.

– mówi Aneta Pondo, prezeska Fundacji Miasto Kobiet.

 

ZOBACZ: Efekty projektu Kobiety Krakowa

 

Wśród Kobiet Krakowa są stylistki, prawniczki, pisarki, trenerki, działaczki, projektantki, agentki, psycholożki. Właścicielki biznesów i kobiety, które spełniają się na etacie. Przedstawicielki branż kreatywnych i firm związanych z technologią, finansami czy nauką. Dla większości Kobiet Krakowa, projekt okazał się trampoliną do świata mediów. Dzięki publikacji, uczestniczki zaczęły być zapraszane w roli ekspertek na łamy gazet, czy do programów telewizyjnych. Ich biznesy i one same stają się rozpoznawalne. Fotografie autorstwa Barbary Bogackiej, które powstały w ramach projektu nie trafiły wyłącznie do albumów rodzinnych. Zdjęcia Kobiet Krakowa są skutecznym narzędziem w budowaniu ich wizerunku w mediach społecznościowych, stronach, mediach – wszędzie tam, gdzie buduje się markę osobistą. Wiele Kobiet Krakowa mówi, że udział w akcji pozwolił wypłynąć na szerokie wody. W efekcie, niektóre z nich wydały własną książkę, poszerzyły działalność, skupiły się na rozwoju biznesu online.

 

CZYTAJ: Po co nam biznesowa sesja zdjęciowa? 

Marka osobista – czy to mi jest potrzebne?

– Już w dniu publikacji wywiadu ze mną pojawiły się nowe propozycje biznesowe, nowe zlecenia na artykuły czy oferty współpracy z przedsiębiorcami

– mówi uczestniczka I. edycji, Elżbieta Jachymczak– redaktorka naczelna Business Intelligence, autorka książki o przedsiębiorczości kobiet i publicystka ekonomiczna.

 

CZYTAJ: Jak wykorzystać projekt Kobiety Krakowa do budowania marki osobistej?

 

Coachka i mediatorka sądowa Ewa Wogórka mówi, że zdjęcia, które powstały w ramach sesji pojawiły się dotąd w licznych publikacjach m.in. w Newsweeku czy Czasopiśmie Logistyka, i dodaje:

– Dzięki udziałowi w inicjatywie zaczęłam budować swoją markę, wartość i pewność siebie. Dzięki temu i wsparciu zespołu, pokazałam wiele swoich talentów, umiejętności a przede wszystkim siebie.

O konieczności wyjścia z ukrycia w kontekście prowadzenia własnej działalności mówiła parę lat temu też Aneta Pondo, kiedy startowałyśmy z pierwszą edycją projektu.

Mijają lata, a projekt cieszy się niesłabnącą popularnością. Na wiosnę (22-24.04.2021) rusza już szósta edycja #KobietKrakowa.

– Genialna atmosfera przygotowań i potem zainteresowanie bardzo wielu osób. To daje niecodzienną energię. Projekt Kobiety Krakowa to również możliwość dołączenia do grupy kobiet, które idą do przodu. Mają bardzo różnorodne pasje, ale wspólny kierunek: do przodu. Taka grupa niesie. Korzyści jest więcej. To możliwość wymiany doświadczeń, uchwycenia nowych perspektyw i „namnażania” neuronów. Różnorodność wzmacnia. Masz talent – szlifuj go i pokazuj

– zachęca Barbara Dolata, właścicielka firmy Wiem czego chcę.

Zapraszamy do niej wszystkie panie, które chcą zacząć pokazywać siebie na wielką skale i mówić o sobie dobrze.

Kobiety Krakowa

Anna Sroka, Alicja Ortynecka, Dorota Łapa-Maik / fot. Barbara Fijał

Kobiety Krakowa

Kobiety Krakowa, 5. edycja. Barbara Bogacka, Magda Nowak-Skorupa, Karolina Bugała-Valim, Michalina Choda-Niespodziewany / fot. Barbara Fijał

kobiety krakowa

– Udział w projekcie okazał się czymś więcej niż sesją zdjęciową i suchym wywiadem. „Kobiety Krakowa” pozwoliły mi spojrzeć na siebie z zupełnie innej perspektywy. Uświadomiłam sobie, że każda z nas ma na swoim koncie mniejsze lub większe sukcesy, których nie docenia. Poznałam mnóstwo fantastycznych, ambitnych kobiet – twierdzi Jolanta Korczak / fot. B. Bogacka

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE: Kobiety Krakowa 5. edycja – współpraca zamiast konkurencji (fotorelacja)

 

Wszystkie informacje na temat naboru do VI. edycji Kobiet Krakowa znajdziesz TUTAJ.

Cztery organizatorki projektu Kobiety Krakowa siedzące na kanapie

Organizatorki projektu Kobiety Krakowa czekają na ciebie! / fot.Klaudia Bieńkowska

Uwaga. Liczba miejsc jest ograniczona. Nabór trwa do 10 kwietnia 2021 r. lub do wyczerpania miejsc. Informacji nt. projektu #KobietyKrakowa udzielamy pod adresem fundacja@miastokobiet.pl.

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ