Sunday, December 10, 2023
Home / Fundacja Miasto Kobiet  / Kobiety Krakowa  / KOBIETY KRAKOWA: RELACJA Z IV EDYCJI

KOBIETY KRAKOWA: RELACJA Z IV EDYCJI

Czwarty stopień zachwytu

kobiety krakowa

Na planie zarażałyśmy szczerymi uśmiechami. Magdalena Zmarzlińska, Patrycja Puszczewicz i Basia Bogacka w akcji / fot. redakcja

„Marzę o tym, że nastąpi taki dzień, w którym w Krakowie nie będzie żadnej aktywnej kobiety, prowadzącej własny biznes, która nie należałaby do grona #KobietKrakowa”. Napisała w którymś poście w social mediach redaktor naczelna Miasta Kobiet, Aneta Podno. Cytat może być przekręcony, ponieważ postów ukazujących zachwyt nad naszym projektem jest w sieci tak wiele, że naprawdę można się w nich zagubić. A będzie jeszcze więcej

Na planie dziewczyny mogą poczuć się jak prawdziwe gwiazdy / fot. materiały prasowe

Dlaczego? Ponieważ właśnie zakończyłyśmy IV. edycję wydarzenia i grono kobiet współtworzących projekt znów się powiększyło. A należeć do niego to duma, a z pewnością sprawa warta oznaczenia na fejsbuku 😉 Najwyższy czas troszkę zmienić postrzeganie pracy. Jak robią to Kobiety Krakowa? Podkreślając pasję, jaką darzą swoje zajęcia, nie traktując ich jak przykry obowiązek nakazujący co rano wstawać niechętnie z łóżka! Nie twierdzimy, że mężczyźni nie robią ekscytujących rzeczy, jednak wierzymy, że to właśnie paniom należy otworzyć drzwi do odważnego mówienia o swoich talentach. Wierzymy też, że projekt Kobiety Krakowa doskonale realizuje tę misję, a po kilkunastu edycjach żadna z Was nie będzie już zastanawiała się, czy aby na pewno jest: mądra/wykształcona/inteligentna/wartościowa. Brakuje „Piękna”? Czas wyrzucić ze słownika te etykietę.

sesja zdjęciowa

Ekspertka od biznesowej fotografii w akcji / fot. redakcja

Ale ach, przecież tytuł brzmi „Relacja z IV. Edycji”. To jak było? „Łamiąco stereotypy”, bardzo kolorowo, niezwykle energetycznie. Założeniem projektu jest promowanie aktywnych biznesowo kobiet, jednak tak poważne z założeń nie wyklucza doskonałej zabawy, jaka towarzyszy udziałowi w sesjach, na planie ze wspaniałą Barbarą Bogacką, ekspertką od fotografii biznesowej oraz z utalentowanymi wizażystkami ze Szkoły Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywna. Efekty naszej pracy niebawem zobaczysz w portalu. A nic tak nie dodaje skrzydeł, jak historie innego człowieka, który mimo trudności osiągnął zamierzone cele. „Zrealizował swoje marzenia” brzmi nawet lepiej. Pozwólmy im się tym pochwalić i dążmy do momentu, w którym same będziemy mogły to zrobić.

Who run the world? / fot. redakcja

 

#GIRLSPOWER

 


Projekt #KobietyKrakowa

Chcesz zostać #KobietąKrakowa? Napisz patrycjapuszczewicz@miastokobiet.pl

Fotografia: Barbara Bogacka

Wizaż:  Szkoła Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa,

Wnętrza sesji zdjęciowych: Metaforma Cafe , piękny Kraków

Kreatorka wirtualnej rzeczywistości w realu. Orędowniczka życia w wersji fast, stylu fit i pro eko. Jej działki: psychologia, seks, troszeczkę medycyny estetycznej, kontrowersyjne sprawy, insta life. Ekspertka ds. „jak zrobić fejm” acz sama najbardziej kocha siedzieć z słuchawkami i pisać w otchłani samotności. Prowadzi też Beauty Test, zabawia się z Pijarem a w wolnej chwili, również, z panami z okładek.

Oceń artykuł
2 komentarze
  • basketball legends 22 października, 2019

    it is very nice, i like it

  • atari breakout 28 lutego, 2020

    Thank you for sharing this useful article information. I am really impressed with the article you provided.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ