Friday, June 21, 2024
Home / Fundacja Miasto Kobiet  / Kobiety Krakowa  / KOBIETY KRAKOWA: SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DLA UCZESTNICZEK

KOBIETY KRAKOWA: SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DLA UCZESTNICZEK

Kompendium wiedzy dla uczestniczek!

Dowiedz się więcej! / fot. Unsplash

Zapisałaś się do projektu Kobiety Krakowa, a może masz taki zamiar, ale wciąż się wahasz? Tutaj znajdziesz wszystkie potrzebne informację na temat przebiegu sesji zdjęciowej i realizacji publikacji w portalu Miasto Kobiet

 

DLA KOGO: Projekt Kobiety Krakowa adresowany jest do WSZYSTKICH KOBIET, które są aktywne i robią na co dzień coś, czym chciałyby się pochwalić. Naszym celem jest stworzenie jedynej takiej bazy online krakowskich ekspertek, skupiającej kobiety prowadzące biznes, będące specjalistkami w jakiejś dziedzinie, czy mające nietypowe, ciekawe pasje.

 

NA CZYM POLEGA: Projekt KK polega na skupieniu ekspertek w jednym miejscu – w zakładce Kobiety Krakowa w portalu Miasto Kobiet. By tego dokonać, zainteresowane panie zrealizują sesję zdjęciową w stylu biznesowym i odpowiedzą na kilka pytań ankietowych. Możesz odpowiedzieć na wszystkie pytania, ale nie musisz, wystarczy, że odpowiesz na część z nich (na które chcesz). Być może poczujesz potrzebę przeformułowania pytania, możesz to zrobić. W zależności od tego, czym się zajmujesz możesz pisać bardziej o swoim biznesie lub bardziej o sobie prywatnie.

To co napiszesz może być już dopracowaną wersją, ale jeśli potrzebujesz pomocy w zredagowaniu, pomożemy Ci.
Przed opublikowaniem otrzymasz materiał do akceptacji.
Następnie złożony materiał pojawi się w portalu wraz ze zdjęciami.

 

KIEDY: Sesje zdjęciowe do projektu odbędą się 20, 21, 22 września 2019. Szczegółowe godziny przeznaczone na wizaż i zdjęcia dla każdej z Pań ustalimy indywidualnie. Każda uczestniczka wcześniej otrzyma drogą mailową ankietę do wypełnienia, która posłuży nam do stworzenia materiału w portalu. Zanim umówimy termin (dokładną godzinę), prosimy o dokonanie płatności na konto. Jeśli masz firmę i chcesz fakturę, poinformuj nas o tym koniecznie wcześniej.

 

Nr konta do wpłaty: konto Fundacja Miasto Kobiet: BZWBK 29 1090 2053 0000 0001 3434 8960

 

ZDJĘCIA: Fotografie wykona Barbara Bogacka, od lat współpracująca z Miastem Kobiet, specjalizująca się w sesjach biznesowych. Panie do użytku otrzymają 3 zdjęcia w stylu biznesowym (jeśli chcesz, możesz sama wybrać ulubione spośród powstałych). Całość (makijaż i zdjęcia) potrwa ok 2 godziny, ale zarezerwuj sobie na wszelki wypadek trochę więcej czasu.

 

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ: Wystarczy zabrać ze sobą ubranie, w którym czujesz się komfortowo i dobre nastawienie! Wizażem zajmą się profesjonalistki ze szkoły Artystyczna Alternatywa. Dobrze pamiętać o takich szczegółach jak zafarbowanie odrostów czy wypielęgnowane paznokcie. Warto zaopatrzyć się w klasyczne stroje w ulubionych kolorach, a jeśli takich nie mamy, postawić na stonowane. Mocne wzory, zbyt luźne kroje, prążki – to nie sprawdzi się na sesji.

 

Gdzie możesz wykorzystać zdjęcia?
Zdjęcia otrzymujesz wraz z prawami autorskimi do wykorzystania na Twojej stronie firmowej, blogu, w mediach społecznościowych, w materiałach prasowych itp., czyli wszędzie tam, gdzie promujesz swoją działalność.

 

***

 

Zarówno sesja, jak i publikacja, mają być dla Ciebie przede wszystkim przygodą i możliwością. My, organizatorki akcji, stanęłyśmy przed obiektywem Basi Bogackiej, aby przejść podobną drogę, i wiemy już jak to jest, i jeśli masz jakiekolwiek pytania chętnie na nie odpowiemy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ