Monday, May 16, 2022

Drogie Czytelniczki Miasta Kobiet, w tym miejscu był wywiad, który został usunięty po tym, jak otrzymałyśmy informację, że jego bohaterka głosi poglądy polityczne pozostające w całkowitej sprzeczności z naszymi wartościami i polską racją stanu.    

Drogie Czytelniczki Miasta Kobiet,

w tym miejscu był wywiad, który został usunięty po tym, jak otrzymałyśmy informację, że jego bohaterka głosi poglądy polityczne pozostające w całkowitej sprzeczności z naszymi wartościami i polską racją stanu.

 

 

Oceń artykuł
20 komentarzy
 • Avatar
  Aleksandra 19 listopada, 2019

  Mam przyjemność i zaszczyt znać osobiście Panią Nikolinę. Wszystko, co powiedziała na temat pasji, jaką jest Jej praca – to prawda. Prawdą jest również „zarażanie” tą pasją swoich kursantów (ja również jestem byłą kursantką Pani Nikoliny). Wspominam czas spędzony na wspólnych zajęciach – jako interesujące spotkania, na których oprócz wiedzy ze znajomości języka rosyjskiego, którą tam zdobyłam – mogłam podzielić się swoimi wrażeniami z obejrzanego filmu, z podróży odbytych wcześniej do Rosji, podyskutować o sztuce, literaturze, różnic mentalnych Rosjan i Polaków. Moje „takie-sobie” zainteresowanie Rosją, z którym zaczynałam zajęcia u Pani Nikoliny zaowocowało… poslubieniem Rosjanina i zakochaniem się w Rosji, która jest teraz dla mnie drugą ojczyzną. Dziękuję Pani Nikolino za Pani „wkład” w moje nowe życie. Kapitał, który zdobyłam u Pani zaowocował tysiąckrotnie i więcej ! Życzę Pani z całego serca dalszych spektakularnych sukcesów we wszystkim, co Pani robi !

 • Avatar
  bet168 13 grudnia, 2019

  Dzięki za przydatne informacje.

 • Avatar
  bangamary fish 13 grudnia, 2019

  You really did educate me on the subject you had just posted, I can’t wait for your next post.

 • Avatar
  Website development services in DHA Karachi 22 października, 2020

  I need to to thank you for this very good read!! I definitely loved every little bit of it. I have you bookmarked to check out new things you post And The prime goal of anyone starting a new business is to have strategies that can help grow his organization and expand his customer reach. UI/UX development service in DHA Karachi offered by Zapdas improves your customer satisfaction and helps you grab more traffic on your webpages.

 • Avatar
  Valerii 25 lutego, 2022

  Rosyjska onuca która popiera zabijanie ludzi na Ukrainie. Tfu

 • Avatar
  jono 25 lutego, 2022

  Sukces tej Pani przyćmiewa jej poparcie dla Putina i jego zbrodniczej imperialistycznej polityki. Osoba niewarta uwagi powielająca jedynie rosyjską propagandę.

 • Avatar
  Jan 25 lutego, 2022

  W tym miejscu znajdował się artykuł dotyczący Nikoliny Šmukler-Matasov, popierającej agresję i zbrodnie federacji rosyjskiej oraz wychwalającą zbrodniarzy wojennych, w tym Michaiła Siergiejewicza Tołstycha. https://www.facebook.com/photo/?fbid=609169797114329&set=pb.100040639429214.-2207520000..

 • Avatar
  Ania 25 lutego, 2022

  Super, że usunęliście promocję tej Pani. To, co wypisuje na swoim Facebooku, jest przerażające…

 • Avatar
  Krzysztof 26 lutego, 2022

  Dziękuję za usunięcie tego wywiadu. Pani Nikolina okazała się osobą realizującą zbrodniczą agendę putinowskiej Rosji. Ani w Polsce ani w całym wolnym świecie nie ma na to przyzwolenia.

 • Avatar
  Magdalena 26 lutego, 2022

  Dziękuję za usunięcie tego wywiadu.

 • Avatar
  Tawairsz 26 lutego, 2022

  Ruskij szpion, wydalic do rosiji, niech sie kisi w swoim bagnie

 • Avatar
  Kacper 26 lutego, 2022

  Ta kobieta szerzy prokremlowską dezinformację na temat Ukrainy.

 • Avatar
  lektor 1 marca, 2022

  Dziękuję za usunięcie artykułu na temat osoby pochwalające ludobójstwo i zbrodnie wojenne.

 • Avatar
  lektor 1 marca, 2022

  Pani Aleksandro, Pani Nikola jest osobą pochwalającą ludobójstwo i zbrodnie wojenne, jest osobą czynnie zaangażowaną w rozprowadzanie dezinformacji oraz jest po prostu rasistką

  • Avatar
   glina 7 kwietnia, 2022

   Pani Aleksandra pisała to w 2019r., gdy Smukler jeszcze się dostatecznie nie ujawniła.

  • Avatar
   glina 7 kwietnia, 2022

   Pani Aleksandra pisała to w 2019r., Gdy Smukler się jeszcze dostatecznie nie ujawniła.

 • Avatar
  Katarzyna 3 marca, 2022

  Szkoda, że na stronie internetowej swojej firmy nadal posługuje się określeniem „kobieta Krakowa” Nie wiem kiedy powstał ten wywiad ale czytając jej wpisy na fb jako się obraz okropnego człowieka. Zadufanego w sobie i okazujacego pogardę innym. O proputinowskich i antyukrainskich wpisach nie wspomnę.

 • Avatar
  Magdalena 9 kwietnia, 2022

  Czy ktoś, kto wykonuje zawód zaufania publicznego i posiada uprawnienia wydane przez Ministerstwo Sprawiedliwości może jawnie popierać wojnę napastniczą i śmiać się w żywe oczy osobom, które straciły swoich bliskich i musiały uciekać z własnych domów, bo ktoś, kto jest dla tej Pani niemalże Bogiem, uznał, że naród ukraiński nie ma prawa istnieć? Mam nadzieję, że ta Pani poniesie jakieś konsekwencje swoich działań.

 • Avatar
  Weronika 10 kwietnia, 2022

  Jak uważa się Nikolina za Polkę, to niech się nauczy pisać bezbłędnie, to jedno.
  Drugie, nie można uważać się Polką, gdy hoduje się w sobie, a nawet więcej, obdarza się miłością kogoś, kto zabija, morduje, kradnie, kłamie, strzela w tył głowy (jak robili KGBiści w różnych czasach), gwałci kobiety i dzieci., Nie on osobiście dokonuje te straszne rzeczy, , ale z jego rozkazu tak się dzieje. W RF nikt nic nie robi bez jego rozkazu.
  Trzecie, Kraków. Jest to moje miasto i jest mi wstyd, że taka osoba nazywa go „moim”,. Burzliwa mieszanka genów (o tym napisano w rubryce „O mnie”) wskazuje na to, iż rosyjskie i węgierskie zwyciężyły, niestety..
  Czwarte. Nie wiem, jak można teraz, kiedy trwa wojna i jasne jest kto wróg, jeździć autem z literą Z na nim??? Gdzie patrzy policja???
  Piąte. Jak taka osoba może nauczać??? Zamknąć tą szkołę, Natychmiast!

 • Avatar
  Teresa 10 kwietnia, 2022

  Taka osoba nie ma prawa uważać się Polką, ani Krakowianką. Myśmy zawsze walczyli z bolszewickim złem, z putinowską propagandą. Jak można wykonywać zawód związany z wychowaniem i nauczaniem i mieć takie poglądy?! Wstyd! I jak można bezkarnie rozjeżdżać po Krakowie autem z symboliką raszystowską „Z”?! Gdzie patrzy policja? Zamknąć tę szkołę rozsady raszysmu a jej właścicielkę na banicje do krajów, skąd pochodzą jej dziadkowie.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach