Wednesday, February 21, 2024
Home / Fundacja Miasto Kobiet  / Kobiety Krakowa  / Kobiety Krakowa: Mowy Mocy

Kobiety Krakowa: Mowy Mocy

Poszukujesz motywacji? Posłuchaj ich!

kobiety krakowa

Kobiety Krakowa podczas 26. KMK / fot. Barbara Bogacka

To one. Solidarne, przedsiębiorcze, pewne siebie (albo w trakcie drogi do osiągnięcia tego poczucia), piękne, z misją, by zarażać swoją siłą inne kobiety. Kobiety Krakowa z pierwszej i drugiej edycji projektu spotkały się na scenie HEVRE podczas 26. Klubu Miasta Kobiet, by swoimi mowami mocy zainspirować słuchaczki. Oto co nam przekazały

 

Elżbieta Jachymczak: publicystka ekonomiczna, szkoleniowiec:

Elżbieta Jachymczak w obiektywie fotografki współtworzącej projekt, Barbary Bogackiej

 

Moje działania inspirują inne kobiety do tego, żeby były odważne, zdeterminowane i nigdy się nie poddawały. To ja, jako pierwsza zasiadłam do makijażu rok temu i to mnie jako pierwszą Basia Bogacka uwieczniła na fotografii biznesowej. Udział w projekcie stał się dla mnie trampoliną do skoku we wspaniałą przyszłość biznesową i prywatną. Propozycji współpracy, prowadzenia prelekcji, wystąpień publicznych, zleceń na artykuły i szkolenia do dziś nie ma końca.

 

Eliza Luty: artystka, ilustratorka, autorka okładek Miasta Kobiet

Eliza Luty w obiektywie fotografki współtworzącej projekt, Barbary Bogackiej

 
Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że się nie da, że będzie trudno, że sobie nie poradzicie, że kobieta sama i po co wam to? Olejcie to! Wstańcie i realizujcie WASZ plan. I jeśli się boicie, tak jak ja, to tym bardziej wstańcie i idźcie. Bardzo się boję ciemnego lasu. 5 kwietnia idę w taki las, w nocy, na św. krzyż, 44 kilometry. Sama. Ale ja już wiem, że strach to tylko przeszkoda do pokonania, gdy wyruszamy w drogę, to spływa na nas taka moc, że wszystko po drodze nam sprzyja, że cała ta moja gadka jest tylko lekkim podmuchem wiatru wobec losu, który podaje rękę odważnym.

 

Anna Zając: filmowczyni, właścicielka Lightinside

Anna Zając w obiektywie fotografki współtworzącej projekt, Barbary Bogackiej

Dotychczas myślałam, że wszystkie kobiety są sobie wilkiem, rywalizują ze sobą, ale idea sistershood, którą poznałam dzięki Anecie Pondo bardzo mnie zainspirowała. Współpraca, pomoc, wspólne cele. Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w projekcie Kobiety Krakowa i innych, organizowanych przez Miasto Kobiet. 

 

Eliza Wielgosz-Bartoszek: Trenerka Zdrowia Kobiet, ekspertka od treningu dna miednicy

Eliza Wielgosz w obiektywie fotografki współtworzącej projekt, Barbary Bogackiej

Projekt Kobiety Krakowa pozwolił mi się zmierzyć samej ze sobą. żeby pokazać sobie, że nie boję się mówić o sobie i o tym jak doszłam do tego co jest dziś, jaką drogę musiałam przejść żeby odnaleźć siebie, że to nie jest oznaką pychy czy zarozumiałości. Z drugiej strony zrobiłam to też dla innych kobiet, które może stojąc na rozdrożu mają wątpliwości i boją się zrobić krok w którąś ze stron, a moja historia zainspiruje i da siłę do tego żeby uwierzyć w siebie i w swoje możliwości.

 

Agata Kluczyńska: coach świadomego życia, trenerka biznesu

Agata Kluczyńska w obiektywie Barbary Bogackiej

Agata Kluczyńska w obiektywie fotografki współtworzącej projekt, Barbary Bogackiej

Pomagam przedsiębiorczym kobietom takim jak Wy poprawiać relacje, zdrowie, zwiększać rezultaty i efektywność życiową. Działam w 3 głównych obszarach: Ciało Umysł Dusza i tak nazywa się mój projekt. Dzięki temu kompletnemu procesowi poprawia się zdrowie, standard Twojego życia, wiara w siebie, samoakceptacja, relacje i stan materialny. Wchodzimy w harmonie z sobą samym i otaczającym nas światem.

 

Agnieszka Boroń-Przybyło: kreatorka książek personalizowanych

Agnieszka Boroń-Przybyło w obiektywie współautorki projektu, Barbary Bogackiej

 

To jest książka dla Maćka, ta powstała dla Krzysia, a ta dla Amelki. Z okazji Pierwszej Komunii świętej, chrztu oraz urodzin. Takie książki tworzymy dla dzieci i dorosłych w wydawnictwie bajkopisarze.pl. Tak, tak także dla dorosłych. Lubimy przygotowywać książki na śluby, rocznice i jubileusze. Każda z nich zawiera zdjęcia, czasem jest ich tylko kilka, a czasami prawie 100. Każda też zawiera tekst, czasem jest to bajka napisana przez Was, czasem wspomnienia nestorki rodu, czasami opowiadanie, które piszemy lub personalizujemy. Projektujemy, ilustrujemy, dodajemy dawkę osobistych uczuć – miłości i czułości.

 

Anna Rudkowska: właścicielka firmy szkoleniowo-księgowej

Anna Rudkowska w obiektywie Barbary Bogackiej

Anna Rudkowska w obiektywie fotografki współtworzącej projekt, Barbary Bogackiej

 

 Nazywam się Ania Rudkowska i dziś chciałabym spotkać się z Wami jako jedna z Kobiet Krakowa, na co dzień wcielająca się w wiele ról i wiodąca proste szczęśliwe życie. Mówiąc o biznesie, swoją działalnością zawodową pomagam wzrastać małym przedsiębiorcom i uczę ich podejmować dobre decyzje. To do czego chcę zachęcić, to jeśli czujesz w sobie nutkę przedsiębiorczości rozwijaj to i sięgaj po to w życiu co warto a niekoniecznie się opłaca.

 

Agnieszka Borowska-Zasada: współautorka aplikacji WorkTime

Agnieszka Borowska-Zasada w obiektywie fotografki współtworzącej projekt, Barbary Bogackiej

 

Niech czas pracuje dla Ciebie! Wierzę, że czas jest wartością największą i najcenniejszą. Czas to NIE pieniądz, czas to moje życie. I ja chcę mieć wpływ na moje życie. A że większość czasu spędzamy w pracy to niech ten czas i to jak go wykorzystujemy daje nam satysfakcję, niech ten czas pracuje dla nas a nie my na czas.

 

Ewa Wogórka: coach, mediatorka sądowa, dyrektorka Eterica

Ewa Wogórka w obiektywie Barbary Bogackiej

Ewa Wogórka w obiektywie fotografki współtworzącej projekt, Barbary Bogackiej

 

Udział w projekcie Kobiety Krakowa zdarzył mi się przypadkiem. Zamiast mnie miał wystąpić ktoś inny, ale ten przypadek zadecydował o tym, że pełną parą wróciłam na tory zawodowe. Jako coach, mediator sądowy. Kieruje się tym, że robię to co kocham i sprawiam ludziom szczęście. Jeśli będziecie robić co kochacie, mimo, że inni was od tego odwodzą, to będziecie szczęśliwi! 

 

Sylwia Plona-Zduńczyk: coach, trenerka biznesu, nauczycielka tańca

Sylwia Plona-Zduńczyk w obiektywie Barbary Bogackiej

Sylwia Plona-Zduńczyk w obiektywie fotografki współtworzącej projekt, Barbary Bogackiej

 

Ten projekt dodał mi skrzydeł, dzięki którym unoszę się w swoim życiu zawodowym i osobistym. Moją misją jest przede wszystkim wspieranie i inspirowanie Kobiet do pozytywnych zmian w życiu osobistym i zawodowym. To dla zapracowanych, przedsiębiorczych kobiet stworzyłam warsztaty rozwojowo-taneczne #Nowa JA oraz #Esencja Kobiecości.

 

Katarzyna Sporysz: trenerka fitnessu twarzy, właścicielka marki Zaklinacz Piękna
 

Katarzyna Sporysz w obiektywie fotografki współtworzącej projekt, Barbary Bogackiej

 

Chcę inspirować kobiety do tego, by umiały wyrażać siebie w każdej sekundzie, każdej minucie. Żeby kobiety miały do tego odwagę przez swój styl, włosy, ubranie, makijaż. Pracuję z kobietami. Projekt spowodował wielką zmianę, zaczęłam się wyrażać i przestałam bać się siebie. 

 

 

Zgłoszenia do projektu: https://www.miastokobiet.pl/projekt-kobiety-krakowa-edycja-iii/

Kreatorka wirtualnej rzeczywistości w realu. Orędowniczka życia w wersji fast, stylu fit i pro eko. Jej działki: psychologia, seks, troszeczkę medycyny estetycznej, kontrowersyjne sprawy, insta life. Ekspertka ds. „jak zrobić fejm” acz sama najbardziej kocha siedzieć z słuchawkami i pisać w otchłani samotności. Prowadzi też Beauty Test, zabawia się z Pijarem a w wolnej chwili, również, z panami z okładek.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ