Sunday, June 16, 2024
Home / Fundacja Miasto Kobiet  / Kobiety Krakowa  / Kobiety Krakowa: Iwona Urbańska

Kobiety Krakowa: Iwona Urbańska

Przepis na udane życie w zdrowiu jest w Tobie!

Iwona Urbańska w obiektywie Barbary Bogackiej

Potrzebna ci rada? Wizyty u poszczególnych specjalistów nie dają oczekiwanych efektów, a może każdy z nich mówi coś innego, czym dostarcza Ci więcej obaw niż rozwiązań? Na zdrowie człowieka należy spojrzeć holistycznie, do czego każdego dnia w swojej pracy stara się przekonywać Iwona Urbańska: konsultantka psychobiologiczna, coach i doradczyni życiowa. Poznaj jej przepis na wewnętrzną harmonię!

Iwona Urbańska w obiektywie Barbary Bogackiej

Kim jesteś i czym się zajmujesz zawodowo? Opisz swój biznes.

Jestem szczęśliwą żoną oraz mamą dwóch wspaniałych córek.
Zajmuje się szeroko pojętym doradztwem, wsparciem, prowadzeniem warsztatów Sundao (unikalnej metody pracy z ciałem, która to metoda pozwala utrzymać równowagę ciała i duszy, żyć w zdrowiu i szczęściu). Prowadzę również konsultacje z Psychobiologii (łącząc wiedzę i doświadczenie Recall Healing/Totalnej biologii, Biologiki, Psychogeanalogii). Patrzę na człowieka, jego zdrowie, życie holistycznie, pomagam zobaczyć to co nieuświadomione.

Skąd pomysł na biznes?

Mojej pracy nie postrzegam jako biznesu, dzielę się tym co wiem, czego doświadczyłam, fascynuje mnie cały proces konsultacji od problemu do jego rozwiązania, każdy człowiek to naprawdę ogromna wiedza.

Jaką drogę przebyłaś, by dotrzeć do punktu, w którym jesteś?

Moja droga była dość kręta, ale dziś patrzę na wszystko inaczej, dzięki tej drodze jestem tym kim jestem. Zawodowo mam ponad 20 letnie doświadczenie w pracy w tzw. korporacjach, zajmując różne stanowiska menedżerskie.
Ale do tego czym się teraz zajmuje, w jakim miejscu teraz jestem zaprowadziły mnie moje choroby (astma, nadciśnienie, bardzo duże problemy z kręgosłupem, nawracające stany przygnębienia, depresja). Było tego dość dużo. Zawsze był we mnie taki duch, żeby maksymalnie zrobić wszystko, aby sobie pomóc i oczywiście odwiedziłam wielu terapeutów, lekarzy. Dopiero praca na różnych poziomach przyniosła efekty. Sama jestem przykładem, że można być zdrowym, szczęśliwym i nie zażywać żadnych leków.

Czy praca to też Twoja pasja?

Moja praca zawsze polegała na pracy z drugim człowiekiem, klientem, pacjentem jakkolwiek go nazwiemy. Bardzo lubię pracę z ludźmi, pasjonuje mnie to ile możemy się od innych nauczyć, jesteśmy sobie na wzajem potrzebni, tylko gdzieś w tej pogoni o tym zapomnieliśmy.

Co uznajesz za swój największy sukces (zawodowy i nie tylko)?

Moim największym sukcesem jest moja cudowna rodzina, mój ciepły dom – było to moim ogromnym marzeniem. Jestem ogromnie wdzięczna, że mogę być wsparciem dla innych ludzi.

Kto Cię inspiruje?

Moją inspiracją i tym co mnie napędza są moje cudowne córki oraz moi wspaniali nauczyciele Yu Jae-Sheen oraz jego cudowna żona SooJin Kim, Dr n. med Marzanna Radziszewska-Konopka, Apolonia Rdzanek.

Jakie są twoje supermoce (albo w czym uważasz, że jesteś po prostu dobra)?

Uważam, że jestem dobrym organizatorem zarówno swojej pracy, jak i pracy innych ludzi.

Najlepsza rada biznesowa jaką otrzymałaś i przekazałabyś dalej?

Bardzo prosta rada: być sobą, szanować naszych partnerów.

Ulubione miejsca w Krakowie (np. do jedzenia/ spotkań/ na spacer)?

Do spotkań oraz zasmakowania mojej ulubionej kuchni włoskiej polecam klimatyczną Restaurację Delecta na ul. Limanowskiego w Krakowie.

Co daje Ci daje energię, radość, chęć życia?

Energii daje mi moja praca, radość i zadowolenie mojej rodziny, filiżanka pysznej kawy i wspaniałe spotkania z moim światowej sławy nauczycielem Yu Jae-Sheen oraz jego cudowną żoną SooJin Kim, którzy propagują na całym świecie metodę The Path Sundao.

barbara bogacka, kobiety krakowa, sesja biznes, iwona urbańska

Iwona Urbańska w obiektywie Barbary Bogackiej

Czy wierzysz w to, co robisz? Dlaczego?

Wierzę bardzo w to co robię: widzę siebie inną niż kilka lat temu, widzę zmiany u innych ludzi, widzę jak zmieniła się na przestrzeni ostatnich 5 lat moja rodzina. Dlatego wierzę.

Co pomogło ci rozwinąć biznes? Co dodawało otuchy i było motywacją?

Motywacją do mojej pracy było moje zdrowie, szczęście, chęć życia w radości, co przekłada się na rodzinę, relacje zawodowe i osobiste.

Jako Miasto Kobiet realizujemy wiele projektów, mających za zadanie aktywizować kobiety i dawać im siłę do działania. Które z nich spodobały Ci się najbardziej i czego, jako kobieta sukcesu, mogłabyś nauczyć nas i nasze czytelniczki?

Uwielbiam spotkania, dla kobiet z kobietami, które realizuje cyklicznie Miasto Kobiet – zawsze z entuzjazmem czekam na kolejne, razem z córkami staramy się brać udział w każdym z organizowanych spotkań. Miasto Kobiet daje wielu kobietom odwagę wyjścia z ukrycia, dzielenia się swoim doświadczeniem, zachęcam wszystkie Panie żeby się odważyć być sobą, pokazać swoje zdolności i możliwości, nie patrząc na wiek bo nie ma on żadnego znaczenia. Ja chciałabym pokazać kobietom, ale nie tylko że zmiana świadomości, myślenia o sobie jest możliwa oraz że żadna choroba z którą się ewentualnie borykamy nie jest nam dana na zawsze – bo choroba to tylko informacja z naszego ciała do nas, chce żeby na nią popatrzeć.

Iwona Urbańska w obiektywie Barbary Bogackiej

Gdzie Cię znajdziemy? Podziel się z nami swoim adresem strony internetowej, bloga, kanałów społecznościowych lub tym stacjonarnym.

Obecnie można mnie znaleźć na stronie www.vedica.pl w zakładce konsultanci, na Facebooku, oraz pod numerem telefonu + 48 608390591

_______________________

Projekt #KobietyKrakowa

Chcesz zostać #KobietąKrakowa? Napisz patrycjapuszczewicz@miastokobiet.pl

Fotografia: Barbara Bogacka

Wizaż, fryzury: Szkoła Wizażu i Stylizacji Artystyczna Altenratywa

Wnętrza sesji zdjęciowych: Metaforma Cafe 

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Azira Torbor 10 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Read More on to that Topic: miastokobiet.pl/kobiety-krakowa-iwona-urbanska/ […]

  • 카지노 14 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Information on that Topic: miastokobiet.pl/kobiety-krakowa-iwona-urbanska/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ