Saturday, April 13, 2024
Home / Fundacja Miasto Kobiet  / Kobiety Krakowa  / Kobiety Krakowa: edycja IV

Kobiety Krakowa: edycja IV

Dołącz do wyjątkowej społeczności i daj sobie szanse

Kobiety Krakowa

Wreszcie jest! Oczekiwana IV edycja projektu Kobiety Krakowa / fot. Aneta Pondo

Czy trzy zakończone sukcesem edycje projektu Kobiety Krakowa to wystarczający powód do podsumowań i refleksji? Tak, bo na naszych oczach powstała niesamowita społeczność aktywnych kobiet

 

Pewnego dnia redakcję odwiedziła współpracująca z nami fotografka, Basia Bogacka. Urządziłyśmy burzę mózgów. Zastanawiałyśmy się, dlaczego w naszym – niemałym mieście – jest tak wiele aktywnych dziewczyn, a tak mało na co dzień o nich słyszymy. Czemu kobiety mają wewnętrzny opór przed tym, by chwalić się swoimi sukcesami i w cieniu czekają, aż ktoś je dostrzeże? Czemu prowadzą swoje biznesy, a nie mają profesjonalnych zdjęć? Postanowiłyśmy to zmienić i stworzyć przestrzeń na pokazanie, jak wiele talentów mieści Kraków. Zaczęłyśmy od motywacji, krzycząc: „Dziewczyno! Odważ się! Jeśli robisz coś inspirującego, to nie chowaj tego w szufladzie!”. Zadziałało, rzesze kobiet zaczęły zgłaszać się do naszego projektu Kobiety Krakowa. A dziś? Dziś jest ich już prawie 70 i ta liczba będzie rosnąć! Tworzymy niezwykłą społeczność, spotykamy się, by wspólnie inspirować, tworzyć, a Kraków o nas mówi! Z bazy ekspertek korzystają obie strony: one same, mogąc wypromować swój biznes i nasze czytelniczki, które wiedzą, że w portalu Miasto Kobiet w zakładce Kobiety Krakowa znajdą dziewczyny, które są profesjonalistkami w swojej dziedzinie.

 

Chcesz do nich dołączyć? Najpierw zobacz, jakie wspomnienia z udziału w projekcie mają uczestniczki poprzednich edycji:

 

Barbara Dolata:

Kobiety Krakowa

Barbara Dolata w obiektywie Barbary Bogackiej

Udział w 3 edycji dał mi dużą satysfakcję i od początku miałam wrażenie, że ważne jest to coś, co sama wnoszę. Genialna atmosfera przygotowań i potem zainteresowanie bardzo wielu osób. To daje niecodzienną energię. Projekt Kobiety Krakowa to również możliwość dołączenia do grupy kobiet, które idą do przodu. Mają bardzo różnorodne pasje, ale wspólny kierunek: do przodu. Taka grupa niesie. Korzyści jest więcej. To możliwość wymiany doświadczeń, uchwycenia nowych perspektyw i „namnażania” neuronów. Różnorodność wzmacnia. Masz talent – szlifuj go i pokazuj. Warto! Teraz!

Ilona Przetacznik:

Kobiety Krakowa

Ilona Przetacznik w obiektywie Barbary Bogackiej

Przygoda biznesowa, relacje, misja – tak w 3 słowach mogę określić to, co dał mi Projekt Kobiety Krakowa. Dzięki niemu pokazałam, że kobiety mogą stać się ważną częścią biznesowego świata, nie tylko w Krakowie, ale w całej Polsce. Poznałam wspaniałe osoby, co procentuje i trwa do dzisiaj. Zainspirowałam inne kobiety, które dzięki wywiadowi online odważyły się ruszyć z miejsca i zacząć działać. A przede wszystkim wyjaśniłam, że RODO, prawo i umowy nie muszą być straszne. To niesamowite, jak projekt „Miasta Kobiet” otwiera możliwości, nie tylko moje jako eksperta, ale też innych. I to mnie cieszy najbardziej!

Jolanta Korczak:

Kobiety Krakowa

Jolanta Korczak w obiektywie Barbary Bogackiej

Udział w projekcie okazał się czymś więcej niż sesją zdjęciową i suchym wywiadem. „Kobiety Krakowa” pozwoliły mi spojrzeć na siebie z zupełnie innej perspektywy. Gdy zobaczyłam zdjęcia autorstwa Basi Bogackiej i przeczytałam w Mieście Kobiet wywiad pomyślałam sobie „Boże…To naprawdę ja?!” Uświadomiłam sobie wtedy, że tak naprawdę każda z nas ma na swoim koncie mniejsze lub większe sukcesy, których po prostu nie docenia. Społeczność Kobiet Krakowa to fenomen. Poznałam mnóstwo fantastycznych, ambitnych kobiet, które naprawdę się wspierają nie tylko na polu zawodowym ale także osobistym. Jeśli zastanawiasz się nad wzięciem udziału w projekcie… nie myśl o tym zbyt długo. Po prostu działaj!

Co daje udział w Projekcie Kobiety Krakowa? To niepowtarzalna okazja na zdobycie nowych klientów, wypromowanie własnego biznesu, wyrobienie marki osobistej. Mówiąc konkretniej, daje ci udział w sesji zdjęciowej w stylu biznes, do której zostaniesz przygotowana przez profesjonalistki i z której pozostaną ci profesjonalne zdjęcia. Daje ci także możliwość opowiedzenia na naszych łamach o swoim biznesie, historii i drodze do tego, co udało ci się osiągnąć.

 

Kobiety Krakowa: Jak się zgłosić?

CO: projekt Miasta Kobiet i Fundacji Miasto Kobiet: Kobiety Krakowa
KIEDY: 20, 21, 22 września 2019
DLA KOGO: dla aktywnych kobiet, które chciałyby mieć profesjonalne zdjęcia wraz z dziennikarskim materiałem promującym ich biznes / działalność
ZA ILE: 490 zł (do 15 sierpnia)

CO OTRZYMUJESZ:
– 3 biznesowe fotografie wykonane przez Barbarę Bogacką, doświadczoną w sesjach typu biznes,
– publikację wywiadu z Tobą (ze zdjęciami) w portalu www.miastokobiet.pl (zakładka Kobiety Krakowa),
– publikacje Twojego zdjęcia z fragmentem wywiadu w magazynie „Miasto Kobiet”
Dodatkowo gwarantujemy miło spędzony czas poświęcony na odkrywanie swojego potencjału, udział w spotkaniach integracyjnych Kobiet Krakowa z wszystkich edycji oraz w grupie na fb Kobiety Krakowa przy kawie.
Do sesji zdjęciowej przygotują Cię wizażystki ze Szkoły Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa.
UWAGA – liczba miejsc ograniczona!

Zgłoszenia:
Patrycja Puszczewicz
patrycjapuszczewicz@miastokobiet.pl
tel.: 12 294 11 82

 

 

*regulamin: https://www.miastokobiet.pl/kobiety-krakowa-regulamin/

Kreatorka wirtualnej rzeczywistości w realu. Orędowniczka życia w wersji fast, stylu fit i pro eko. Jej działki: psychologia, seks, troszeczkę medycyny estetycznej, kontrowersyjne sprawy, insta life. Ekspertka ds. „jak zrobić fejm” acz sama najbardziej kocha siedzieć z słuchawkami i pisać w otchłani samotności. Prowadzi też Beauty Test, zabawia się z Pijarem a w wolnej chwili, również, z panami z okładek.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ