Thursday, May 30, 2024
Home / Fundacja Miasto Kobiet  / Kobiety Krakowa  / Kobiety Krakowa: Agata Kluczyńska

Kobiety Krakowa: Agata Kluczyńska

Specjalistka od cudów

Agata Kluczyńska w obiektywie Barbary Bogackiej

Agata Kluczyńska w obiektywie Barbary Bogackiej

Biznes i cuda? Zarabiane dużych pieniędzy metodą równoczesnej koncentracji na swoim ciele, umyśle i duszy i zaglądaniem w zakamarki swojego wnętrza? Przeczytajcie, co ma do powiedzenia Agata Kluczyńska, która zbudowała na tym swoje biznesy – choć raczej należałoby powiedzieć, że nadal je buduje, rozwija, i z pewnością jeszcze długo nie powie w tej kwestii ostatniego słowa

 

Kim jesteś i czym się zajmujesz zawodowo? Opisz swój biznes.

Mówiąc krótko jestem specjalistką od szczęścia i cudów. Nazywam się Agata Kluczyńska i prowadzę mój autorski projekt rozwojowy Ciało Umysł Dusza, w którym pomagam ludziom osiągać coraz lepsze rezultaty we wszystkich tych trzech obszarach, a przy tym głębiej odczuwać radość życia. Zmiana zachodzi w harmonijny, zrównoważony sposób w oparciu o prawa i dary natury. W tym naszą wewnętrzną mądrość. Ciało Umysł Dusza to projekt który zbiera w jedną całość wszystkie biznesy, które robię, a ponieważ jestem dość różnorodną i aktywną osobą, to w projekcie można znaleźć bardzo różne, można powiedzieć nawet, że pozornie skrajnie działania. Od zdrowego odżywiania, dbania o urodę, po coaching, szkolenia biznesowe i pracę z energią kwantową.

 

Zacznijmy od tego że jako trener biznesu i coach (z akredytacją ACC ICF), pracuję z menagerami i przedsiębiorcami, pomagając im „rozumem ogarnąć temat”. W moim świecie miarą prawdy jest skuteczność, dlatego współpraca ze mną przynosi zwykle wymierne rezultaty i ludzie to cenią. To dopiero 1/3 moich działań, bo często nasz umysł stawia nas pod ścianą, a jak wiemy od walenia głową w mur można mieć co najwyżej guza, a nie rezultaty, więc dochodzimy do pozostałych obszarów. Sama kilka razy w swoim życiu pod taką ścianą stałam i dlatego wiem, ze bez szacunku i zaufania do swojego ciała, jego mądrości i bezpośredniego z nim kontaktu nie ruszymy z miejsca. Żeby dojść do istoty naszych problemów, a potem do rozwiązań, trzeba prozaicznie spojrzeć na swój talerz. To niby proste, ale z najprostszymi rzeczami zwykle w życiu mamy problem, dlatego warto skorzystać z pomocy. Tutaj przedstawiam zieloną żywność, czyli narzędzia do zmiany nawyków żywieniowych, które realizuję dzięki współpracy z firmą Green Ways. Sama od dwóch lat jem zieloną żywność i poradziłam sobie dzięki temu z całą masą problemów zdrowotnych, a dzięki zdrowiu, jakość mojego życia i moich bliskich jest znacznie lepsza. Bo kiedy stajemy w obliczu choroby, wszystko inne przestaje być ważne. Nie warto czekać aż to nastąpi, mimo że z bardzo głębokich i poważnych problemów można się wykaraskać. Organizm samoistnie dąży do równowagi czyli zdrowia, jeśli tylko dostanie odpowiednie paliwo. I my to paliwo dostarczamy w najwyższej światowej jakości potwierdzonej badaniami. To dwie rośliny superfoods , w formie nowoczesnych produktów najwyższej jakości: chlorella pyrenoidosa i sok z młodego jęczmienia. Prawidłowo odżywiony organizm po prostu daje nam siłę, energię, a w konsekwencji zdrowe, sprawne i piękne ciało. Zielona żywność to styl życia, zdrowie i optymizm.

 

W projekcie Ciało Umysł Dusza oferujemy również fizjoterapię w nowoczesnej formie pracy z ciałem. Kiedy mamy do czynienia ze schorzeniami długotrwałymi, wieloletnimi, wówczas przyspieszamy proces zdrowienia poprzez Terapię Bowena, która jako holistyczna terapia manualna pomaga ciału łagodnie ale szybciej uzyskać stan równowagi. To metoda znana na świecie, w której terapeuta w delikatny sposób, poprzez doskonałą znajomość wzajemnych powiązań w ciele wykonuje konkretne ruchy i pozostawia przestrzeń na działanie naszych naturalnych wewnętrznych mechanizmów. Dzięki temu bezboleśnie, a wręcz w relaksacji wracamy do zdrowia. Kiedy nasze problemy dotyczą skóry, bądź samoakceptacji naszego wyglądu, dołączamy do obszaru Piękno. I tutaj zaczyna się moja współpraca z Souvre Internationale. To polska firma, która wprowadziła na rynek kolagen naturalny w formie hydratu, co daje rewelacyjne rezultaty we wszystkich tych obszarach. Zastosowanie kolagenu w tej innowacyjnej formie jest bardzo szerokie: od skutecznej walki z objawami starzenia się skóry, poprzez kuracje antycellulitowe czy wyszczuplające, poprawiające kondycje włosów i paznokci, aż po równie skuteczne działanie wspierające poważne problemy zdrowotne jak objawy alergii, choroby skóry, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, łysienie plackowate czy problemy z bólem stawów.

 

Obie firmy z którymi współpracuję w obszarze Ciało dają również doskonałe możliwości rozwoju swojego biznesu, co z powodzeniem sama czynię, budując swoje zespoły. Pomagam również rozwinąć swój biznes moim klientom, zwłaszcza kobietom, bo to one najbardziej cenią sobie równowagę w zaangażowaniu w życie rodzinne i równoczesne zarabianie, często dużych pieniędzy. System pracy w e-marketingu jest w tej chwili najbardziej dynamicznie rozwijającą się gałęzią rynku sprzedaży, nie można nie zauważyć wielomilionowych obrotów nie tylko na świecie, ale też i w naszym kraju. Bagatelizowanie tej dziedziny jest zwyczajnie udawaniem, że świat się nie zmienił. Zmienił się i ludzie kochają robić interesy w przyjaznej, luźnej atmosferze, w uczciwy i wygodny sposób, czyli również poprzez dostęp do sklepów internetowych. To się dzieje na naszych oczach. Teraz już na rynek pracy weszło kolejne pokolenie młodych ludzi, którzy cenią sobie wolność i nie zgadzają się na życie od pierwszego do pierwszego. To oni tworzą nową rzeczywistość i ta rzeczywistość jest w zasięgu ich ręki. Ja daje dostęp do dwóch takich firm, z dwóch najbardziej pożądanych na rynku i najważniejszych w naszej codzienności obszarów: zdrowego odżywiania i piękna. 

 

Kolejnym, ostatnim już elementem Ciało Umysł Dusza jest duchowość. Poprzez metody kwantowe pomagam odkrywać swoja prawdziwą moc i integrować się wewnętrznie. Zaczynamy wspólnie zgłębiać prawa wszechświata. Pomagam doceniać rolę serca i intuicji. Tym zajmuje się stosując jedną z metod kwantowych, która nazywa się swojsko Dwupunkt, a w oryginale Matrix Energetiks. To metoda dla tych, co wierzą w cuda. Bo cuda się zdarzają tylko tym, którzy w nie wierzą. Ja wierzę i pomagam uwierzyć innym. Twój świat jest taki, jaki myślisz, że jest. A skoro całą naszą rzeczywistość kreujemy przez pryzmat naszych wierzeń i przekonań, to ja wychodzę z założenia, że lepiej wierzyć w coś, co mi sprzyja, niż w coś co mi szkodzi.

 

W ten sposób właśnie realizuję projekt Ciało Umysł Dusza i niezależnie w którym miejscu jesteś i skąd do mnie przychodzisz każdy moment jest dobry, żeby zacząć swój rozwój. W projekcie proponuje program 93 dni zmiany, który dla każdego prowadzę indywidualnie. Trzy miesiące to czas, w którym nasze ciało potrafi się pięknie oczyścić i odżywić, nasz umysł zdąży przetransformować niesłużące nam już przekonania, zaprojektować i przyjąć nową ścieżkę rozwoju, a Dusza, która zostanie odpowiednio uhonorowana objawi swoje piękno i moc. Tak wygląda moje życie i moja praca, tak wygląda mój pomysł na biznes i tak realizuję moje pasje. Tak też mogę pomóc Ci znaleźć swoją drogę. Uwielbiam patrzeć, jak w oczach osób, z którymi pracuje zapala się blask, a życie nabiera kolorów i tempa. Tempa najlepszego dla każdego z osobna – dla jednych to będzie wielkie przyspieszenie, a dla innych wreszcie długo oczekiwany czas „slow life”. W zgodzie ze sobą i otaczającym nas wszechświatem.

 

Agata Kluczyńska w obiektywie Barbary Bogackiej

Agata Kluczyńska w obiektywie Barbary Bogackiej

 

Jaką drogę przebyłaś, by dotrzeć do punktu, w którym jesteś?

Praktycznie od zawsze jestem przedsiębiorcą. Najpierw przez ponad osiem lat prowadziłam wydawnictwo z branży budowlano – architektonicznej, a kiedy ją zamknęłam i kryzysy dopadły mnie z każdej strony, zaczęłam stopniowo odnajdywać siłę w sobie i swoim wnętrzu. Krok po kroku (nie tylko w przenośni, ale i dosłownie, bo wytupałam sobie swoja przyszłość, tańcząc 5Rytmów z Joasią Hussakowską, za co jestem jej ogromnie wdzięczna, była moim pierwszym nauczycielem) i przemierzając drogę do wewnątrz, odnajdywałam swoją nową ścieżkę i sposób na życie. Było trudno, ale opłacało się. Najpierw odkryłam swoje pasje i talenty. Potem zaczęłam się dzielić nimi z innymi. Jestem nauczycielem odkrywania szczęścia i cudów w codziennym życiu.

 

Co uznajesz za swój największy sukces (zawodowy i nie tylko)?

 

Uwielbiam się delektować codziennymi sukcesami! Każdy osobisty sukces osoby, z którą pracuję, każdy wspaniały dzień w domu z moimi bliskimi, każda podróż, moje aktywności sportowe które uwielbiam: to moje sukcesy. To też jest moja codzienna inspiracja. Porównuję jedynie siebie do siebie i jakie mam rezultaty. Dzisiaj największym sukcesem jest mój udział w projekcie „Kobiety Krakowa” i przełamanie się do wyjścia z cienia.

 

Kto Cię inspiruje?

 

Zarówno ludzie, których spotykam, jak i różnorodność świata. Poza tym świat w wymiarze kwantowym to dla mnie nieustanne źródło nowych odkryć, zwłaszcza na planie własnego pola. To, co niewidzialne dla oczu potrafi być nie tylko zaskakujące, ale i niezwykle inspirujące.

 

Wydarzenia, które cię zmieniły?

Rozwój to zmiana. Zakładam, ze każdego dnia mogę zrobić choć jedną rzecz w tym celu. Więc będę monotematyczna, mówiąc że zmieniają mnie drobiazgi i że wierzę w cuda, które nieustannie mi się przytrafiają. Było też w moim życiu kilka ważnych, dużych wydarzeń które zmieniły mnie i moje życie. Było mnóstwo kryzysów, zakrętów, płaczu i bólu, ale było też wiele wiary i nadziei. Np. w to, że miłość jest po to, żeby przynosiła szczęście.

 

I to miłość chyba najbardziej mnie zmieniła. Bo jak wszystko w życiu, jest ciągłym odkrywaniem siebie.

 

Jakie są twoje supermoce (albo w czym uważasz, że jesteś po prostu dobra)?

 

Haha, moją supermocą jest umiejętność korzystania z energii serca i intuicji. Uczę tego każdego, kto tylko jest otwarty na supermoce. To całkowicie zmienia perspektywę i pozwala zachować spokój, radość a przede wszystkim dystans do wielu spraw i ludzi.

 

Najlepsza rada biznesowa jaką otrzymałaś i przekazałabyś dalej?

Lepszy jest słaby plan niż żaden i lepiej zrobić coś źle niż wcale. Nie ma lepszego nauczyciela niż doświadczenie.

 

Plany na przyszłość? W jakim kierunku chcesz się rozwijać?

Właśnie piszę książkę „Ciało Umysł Dusza” i chciałabym rozwinąć mój projekt na większą skalę. Drugi niezwykle ważny dla mnie kierunek rozwoju, to do wewnątrz. I ta droga nigdy się nie kończy.

 

Ulubione miejsca w Krakowie (np. do jedzenia/ spotkań/ na spacer)?

 

Kraków jest przepiękny i różnorodny. Kiedyś uwielbiałam spacery z psem w lasku wolskim i nad Rudawą. Teraz mam biuro na Kazimierzu i odkrywam tajniki tutejszych galeryjek i knajpek, oraz nadwiślańską trasę rowerową do Tyńca. Niezmiennie uwielbiam krakowskie kina studyjne i alternatywne kino.

 

Co daje Ci daje energię, radość, chęć życia?

 

Największym powerbankiem jest przyroda. W niej jest wszystko: piękno, moc, spokój i niezrównana chęć życia. Bez kontaktu z naturą nie ma kontaktu ze sobą. To nawet to samo słowo. Jaka jest moja natura? Jaki jestem naturalny?

 

Jakie Twoje cechy pomagają Ci w biznesie i życiu, a jakie Ci je utrudniają?

 

Jestem przede wszystkim sobą. Równocześnie jestem łagodna i niezłomna, lubię ludzi, ich historie i niezliczoną ilość sposobów na zmianę. Zmiana mnie fascynuje, a dla wielu osób jest trudna. Najbardziej pomaga mi wytrwałość i otwartość na ludzi. Czasem to pomaga, a czasem utrudnia.

 

Masz jakieś swoje triki/rady ułatwiające życie, którymi chciałabyś się podzielić z innymi kobietami?

 

Takim trikiem jest pytanie, które potrafi naprawdę dużo zmienić. Kiedy w bliskich relacjach targają Tobą emocje zapytaj siebie: „Co by na to powiedziała miłość”? Spróbuj zadać je choć raz, a już nigdy nie przestaniesz.

 

Ciemne strony biznesu?

 

Biznes to życie. Nie ma życia bez ciemnych stron. Najsłabszym ogniwem i najmocniejszym zarazem jesteśmy my sami.

 

Jako Miasto Kobiet realizujemy wiele projektów, mających za zadanie aktywizować kobiety i dawać im siłę do działania. Które z nich spodobały Ci się najbardziej i czego, jako kobieta sukcesu, mogłabyś nauczyć nas i nasze czytelniczki?

 

Wspaniałe są spotkania Miasta Kobiet i chętnie w nich uczestniczę, dają żywy kontakt ze wspaniałymi osobami. Podziwiam działanie Fundacji Miasto Kobiet i bardzo się cieszę, że mogę wziąć udział w projekcie Kobiety Krakowa. Mam nadzieję, że będę inspiracją do świadomego, harmonijnego rozwoju w zgodzie z sobą i naturą, oraz do odważnego budowania swojego biznesu w branży e-marketingu.

 

Agata Kluczyńska w obiektywie Barbary Bogackiej

Agata Kluczyńska w obiektywie Barbary Bogackiej

 

Gdzie Cię znajdziemy? Podziel się z nami swoim adresem strony internetowej, bloga, kanałów społecznościowych lub tym stacjonarnym.

www.cialoumysldusza.eu
Fb: Ciało Umysł Dusza
Fb: Zielone życie Agata Kluczyńska

Biuro: ul. Gazowa 11/7 Kraków

 


Projekt #KobietyKrakowa

Chcesz zostać #KobietąKrakowa? Napisz patrycjapuszczewicz@miastokobiet.pl

Fotografia: Barbara Bogacka

Wizaż, fryzury: Szkoła Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa

Wnętrza sesji zdjęciowych: Metaforma Cafe 

Kreatorka wirtualnej rzeczywistości w realu. Orędowniczka życia w wersji fast, stylu fit i pro eko. Jej działki: psychologia, seks, troszeczkę medycyny estetycznej, kontrowersyjne sprawy, insta life. Ekspertka ds. „jak zrobić fejm” acz sama najbardziej kocha siedzieć z słuchawkami i pisać w otchłani samotności. Prowadzi też Beauty Test, zabawia się z Pijarem a w wolnej chwili, również, z panami z okładek.

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Anna 10 listopada, 2018

    Agatko, gratulacje!!! 🙂 Wspaniałe słowa, które zapewne pomogą ludziom szerzej spojrzeć na to czym naprawdę jest życie. I czym rzeczywiście powinien być dobry, etyczny SUKCES.
    A sukcesy odnoszone w zgodzie ze swoją naturą dają największą satysfakcję.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ