Saturday, July 13, 2024
Home / Rozwój  / Psychologia  / Kobiety Kobietom: droga do akceptacji samej siebie

Kobiety Kobietom: droga do akceptacji samej siebie

Chcesz być bardziej pewna siebie? Szukasz swojego stylu? Chcesz zrzucić zbędne kilogramy? Specjaliści odpowiedzą na twoje pytania!

Barbara Kohlbrenner, organizator spotkania / fot. Materiały prasowe

Wiele razy słyszałyśmy, jak ważna jest akceptacja samej siebie, by móc żyć pełnią życia i być szczęśliwą. Słowa jednak nie wystarczą, by móc naprawdę poczuć się dobrze. Do tego konieczne są właściwe nawyki, sposób myślenia i podejście do życia

W zmianie na lepsze pomoże wsparcie innych kobiet, które czują tak samo / fot. Materiały prasowe

W zmianie na lepsze pomoże wsparcie innych kobiet, które czują tak samo / fot. Materiały prasowe

W zmianie na lepsze pomoże wsparcie innych kobiet, które czują tak samo. Może potrzebujesz motywacji, pierwszego kroku, by coś zmienić w swoim życiu? Zapisz się na spotkanie, które 22 marca odbędzie się w Krakowie. Będą na nim kobiety takie jak ty, które pragną przez całe życie się doskonalić i poznawać siebie. Bezpłatne spotkanie poprowadzą specjalistki, które podzielą się wiedzą z zakresu dbania o zdrowie, urodę i atrakcyjny wygląd.
– Wizerunek to nie tylko dobrze dobrane stylizacje, ale również zdrowy i świadomy styl życia. Chcę wspierać kobiety i aktywizować je do wiosennych, wielokierunkowych zmian, dzięki którym poczują się piękne i pewne siebie – mówi Barbara Kohlbrenner, pomysłodawczyni i organizatorka spotkania. Prelegentki poruszą tematy zdrowego stylu życia, diety, aktywności fizycznej, dbania o piękną skórę i modowych wiosennych trendów. Kawiarnia Metaforma Cafe, przy ulicy Powiśle 11, 22 marca stanie miejscem wymiany myśli i zawierania wartościowych znajomości. Spotkanie poprowadzą:

Barbara Janysek – doradca żywieniowy, psychodietetyk, coach, członek Towarzystwa Psychodietetyki. Wspiera kobiety w skutecznym odchudzaniu, zmianie nawyków żywieniowych i zwiększaniu ich pewności siebie – w życiu osobistym i zawodowym.
http://fitstrategia.pl/

Joanna Jachym – fizjoterapeutka, trenerka personalna, instruktorka zajęć grupowych, prezenterka i szkoleniowiec międzynarodowej szkoły Profi Fitness School, w której przygotowuje przyszłych trenerów do pracy. Wspiera kobiety w dążeniu do ich sportowych celów. Mobilizuje, motywuje, kładąc ogromny nacisk na bezpieczeństwo i technikę wykonywanych ćwiczeń.
http://www.treningkrakow.pl/

Bożena Społowicz – pierwsza w Polsce skin coach, z wykształcenia kosmetolog. Łączy prawie dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe z wiedzą z zakresu chemii i technologii kosmetyków, a także dietetyki i przyjmowania suplementów. Prowadzi warsztaty, m.in. z indywidualnego planowania pielęgnacji skóry i komponowania spersonalizowanych kosmetyków. Jest fanką naturalnej pielęgnacji i kosmetycznego minimalizmu. Ostatnio napisała książkę „Skin Coach. Twoja droga do zdrowej i pięknej skóry”. Jej misją jest aby wszystkie Polki czuły się dobrze w swojej skórze.
http://skincoach.pl/

Organizator:

Barbara Kohlbrenner – coach, doradca wizerunkowy, stylistka, ekspertka business dress code. Współpracuje z międzynarodowymi markami oraz małymi firmami. Prowadzi warsztaty z zakresu wizerunku i budowania stylu. Występuje jako mówca na konferencjach, a jako stylistka TVN przeprowadzała metamorfozy uczestników w programie „W poszukiwaniu piękna”.
http://brb-doradztwowizerunkowe.pl

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązuje rejestracja na spotkanie poprzez portal Evenea.
Link do wydarzenia na portalu Evenea: http://bit.ly/2mwGheZ
Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1402518219821384/

Co: spotkanie Kobiety Kobietom- droga do akceptacji samej siebie
Gdzie: Metaforma Cafe, ul. Powiśle 11, Kraków
Kiedy: 22 marca, godzina 18:30

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ