Sunday, July 14, 2024
Home / Kultura  / Kobiety Kobietom: droga do akceptacji samej siebie

Kobiety Kobietom: droga do akceptacji samej siebie

Zobacz relację ze spotkania!

Kobiety Kobietom: droga do akceptacji samej siebie / fot. materiały prasowej

22 marca 2017 r. w Krakowie odbyło się inspirujące spotkanie dla kobiet. Na wydarzenie zostały zaproszone specjalistki w dziedzinie dbania o zdrowie, urodę i atrakcyjny wygląd. Gościem specjalnym była Urszula Dudziak

Kobiety Kobietom: droga do akceptacji samej siebie / fot. materiały prasowej

Kobiety Kobietom: droga do akceptacji samej siebie / fot. materiały prasowej

Barbara Kohlbrenner, pomysłodawczyni i organizatorka spotkania, do współpracy zaprosiła ekspertki, które propagują zasadę, że wizerunek to przede wszystkim świadomy styl życia. Prelegentki zachęcały do wiosennych, wielokierunkowych zmian, które bezpośrednio wpływają na lepsze samopoczucie i budowanie kobiecej pewności siebie. Celem spotkania było wspieranie kobiet w drodze do akceptacji samej siebie.

Spotkanie zaszczyciła światowej sławy wokalistka jazzowa – Urszula Dudziak. Pani Urszula, osoba ciągle zajęta, z ogromnym zasobem energii, przekonywała, że w życiu wszystko zależy od właściwego nastawienia, a najważniejsze jest pielęgnowanie wewnętrznej radości.

Prelegentki: Bożena Społowicz – pierwsza w Polsce skin coach, kosmetolog, Barbara Janysek – doradca żywieniowy, psychodietetyk oraz Joanna Jachym – fizjoterapeutka, trenerka personalna, motywowały do mądrych, stopniowych zmian w zakresie właściwej pielęgnacji skóry, zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Podkreślały, że wszystko to powinno być wyrazem dbałości o siebie, nigdy przykrym obowiązkiem.

W spotkaniu, podczas którego był również czas na networking i nawiązywanie nowych kontaktów, wzięło udział około 100 pań.

Wydarzenie na Facebooku

 

 

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ