Monday, April 22, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / KONKURS: ZOSTAŃ OSOBISTĄ STYLISTKĄ!

KONKURS: ZOSTAŃ OSOBISTĄ STYLISTKĄ!

Miasto inspiruje kobiety. Ulice, kawiarnie, biurowce, tramwaje

kobieta w miescie

Miasto inspiruje kobiety. Ulice, kawiarnie, biurowce, tramwaje... Zrób własną stylizację i wygraj szkolenie dla personal shopper w Akademii Wizerunku Osa oraz publikację w magazynie Miasto Kobiet

Miasto inspiruje kobiety. Ulice, kawiarnie, biurowce, tramwaje… Czy czasem nie czujesz się jak na scenie? Zwykłe, codzienne role można ubarwić strojem i dodać blasku każdej chwili, nawet jeśli właśnie stoisz na poczcie możesz czuć się jak gwiazda bo ubrania mają moc. To filozofia ubierania sprawdzona przez Osę Osobistą Stylistkę. Wypróbuj ją!

kobieta w miescie

Miasto inspiruje kobiety. Ulice, kawiarnie, biurowce, tramwaje... Zrób własną stylizację i wygraj szkolenie dla personal shopper w Akademii Wizerunku Osa oraz publikację w magazynie Miasto Kobiet

Stylizacja jest zabawą, nie bój się eksperymentować! Zrób własną stylizację i wygraj szkolenie dla personal shopper w Akademii Wizerunku Osa oraz publikację w magazynie Miasto Kobiet!

Konkurs przeznaczony jest dla amatorek, które marzą o zawodzie osobistej stylistki (personal shopperki) i  polega na przygotowaniu własnej stylizacji w temacie:

I etap: „Kobieta w mieście. Poranek.”

II etap: „Kobieta w mieście. Wieczór.”

Prace należy wysyłać mailem na adres: konkursy@miastokobiet.pl W temacie maila należy wpisać: Kobieta w mieście. Stylizacja.

 

Nagrody:

1. Szkolenie I stopnia dla personal shopper w Akademii Wizerunku Osa

Profesjonalne, dwudniowe szkolenie według autorskiego systemu sylwetek Sylwetka Osy przygotowujące do samodzielnej pracy jako osobista stylistka.

Akademia Wizerunku Osa jako pierwsza w Polsce zaczęła szkolić osobiste stylistki. Wiele kursantek założyło własne firmy i z powodzeniem działa na rynku. Szkolenie prowadzi Monika Jurczyk Osa, pierwsza polska profesjonalna personal shopperka.

2. Publikacja zdjęcia nagrodzonej stylizacji w magazynie Miasto Kobiet, wydawanym w Krakowie i Warszawie.

Przebieg konkursu:

 • 13.02 – start. Czas: 2 tygodnie na nadsyłanie zdjęć stylizacji
 • 26.02 – koniec terminu nadsyłania stylizacji
 • 27.02 – publikacja prac konkursowych i start głosowania w Internecie (1 tydzień)

 

 • UWAGA! Głosowanie na najlepsze stylizacje odbywa się na stronie: miastokobiet.pl/najlepsze-stylizacje/
 • PRZEDŁUŻAMY GŁOSOWANIE DO 5 MARCA DO PÓŁNOCY!

 • 6.03 – ogłoszenie 8 stylizacji z największą ilością głosów, które kwalifikują do finału
WYNIKI GŁOSOWANIA SĄ JUŻ NA STRONIE https://www.miastokobiet.pl/stylizacje-miejskie/
 • 6 – 11.03 – czas na nadesłanie finałowych stylizacji
 • 12.03 – ogłoszenie wyników

Jury:

w I etapie finalistki zostaną wyłonione poprzez głosowanie Internautów

w II etapie zostaną wybrane zwyciężczynie poszczególnych nagród, wytypowane przez przedstawicieli Organizatorów.

 

Regulamin konkursu „Kobieta w mieście. Wygraj i zostań osobistą stylistką”.

 

I.Organizacja Konkursu:

Konkurs organizowany jest przez firmy: Miasto Kobiet i Osa Osobista Stylistka, zwane dalej Organizatorami.

II. Zasady Konkursu oraz Nagrody

1.Konkurs polega na stworzeniu autorskiej stylizacji wizerunku, wykonaniu zdjęcia tejże stylizacji i przesłaniu go celem publikacji w Internecie na stronie konkursu oraz stronach/profilach Organizatorów mailem na adres: konkursy@miastokobiet.pl z tytułem: Kobieta w mieście. Stylizacja.

2.Konkurs trwa od 13.02.2012r. do 12.03.2012r.

3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest:

a) Wykonanie fotografii własnej stylizacji, która nie będzie naruszała zasad prawa autorskiego innych autorów. Zdjęcie musi przedstawiać autorkę stylizacji i zarazem uczestniczkę konkursu.

b) Przesłanie fotografii (1 szt.), na adres konkursy@miastokobiet.pl jest równoznaczne ze zgłoszeniem udziału w konkursie oraz wyrażeniem zgody na publikację pracy w Internecie przez Organizatora. Uczestniczka konkursu musi posiadać zgodę autora fotografii na jej wykorzystanie – Organizatorzy konkursu nie odpowiadają za ewentualne naruszenie praw autorskich do nadesłanych fotografii.

c) Bycie osobą pełnoletnią.

d) Jedna osoba może wykonać jedną stylizację na każdym z etapów konkursu.

e) W I etapie konkursu należy przesłać 1 zdjęcie. Do drugiego etapu można przesłać 2 ujęcia tej samej stylizacji.

f) Finalistki powinny dysponować zdjęciem w rozdzielczości min. 300dpi, koniecznej do publikacji fotografii w magazynie Miasto Kobiet.

4.  Organizator zastrzega sobie prawo do oceny dokonanych Zgłoszeń uczestników na każdym etapie Konkursu i ich odrzucenia.

5. Wyboru  finalistek w I etapie dokonają Internauci, głosując na stronie konkursu przy każdej ze stylizacji. Do II etapu kwalifikuje się 8 stylizacji z największą ilością głosów. W II etapie wyboru zwyciężczyń dokona zespół jurorów złożony z przedstawicieli Organizatorów.

5a) Organizator zastrzega sobie prawo nie wybrania zwycięzcy w razie gdyby nadesłane projekty nie spełniły oczekiwań Organizatorów.

6. Ogłoszenie wyników I etapu nastąpi do dnia 5.03.2012r. na stronie konkursu oraz stronach i profilach Organizatorów. Ogłoszenie wyników II etapu i zakończenie konkursu nastąpi w dniu 12.03.2012r. j.w.

7. Nagrodami w konkursie są:

 • bezpłatny udział w profesjonalnym dwudniowym Szkoleniu dla personal shopperek I stopnia organizowanym przez Akademię Wizerunku Osa oraz uzyskanie certyfikatu.

a) termin odbioru nagrody: Szkolenia dla personal shopper będzie uzgodniony indywidualnie ze zwyciężczynią, jednak musi ona wybrać jeden z trzech kolejnych proponowanych przez firmę Osa terminów

b) miejscem realizacji nagrody będzie Kraków lub Warszawa

c) koszt dojazdu oraz noclegu pokrywa zwyciężczyni we własnym zakresie

d) nagroda nie podlega wymianie ani odstąpieniu osobie trzeciej

 • Publikacja zwycięskiej pracy w magazynie Miasto Kobiet w numerze kwiecień/maj.

 

8. Każda osoba, która udostępni/prześle zdjęcie na konkurs wyraża zgodę na jego publikację na innych stronach/profilach Organizatorów oraz na jego wykorzystanie przez Organizatorów w celach reklamowych i informacyjnych w mediach nie wnosząc z tego tytułu żadnych dodatkowych roszczeń.

9. O przyznaniu Nagrody nagrodzona Uczestniczka zostanie poinformowana przez Organizatora za pośrednictwem oficjalnego komunikatu na stronie konkursu lub/oraz drogą mailową. W celu ustalenia szczegółów odbioru nagrody Uczestniczka powinien skontaktować się telefonicznie lub mailowo z Organizatorem konkursu:

– Osa Osobista Stylistka: Dagmara Zandman, t.: 604 451 001, Dagmara.zandman@personalstylist.pl

 

III. Dane osobowe

Dane osobowe przekazane Organizatorowi przez uczestników Konkursu będą przez niego przetwarzane w celu:

1)  realizacji Konkursu

2) wyłonienia zwycięzców Konkursu

3) zebrania opinii od uczestników o przeprowadzonym Konkursie,

4) wysyłania e-mailem informacji związanych z Konkursem.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia otrzymanie nagrody w Konkursie.

Każdy uczestnik Konkursu posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych, do ich poprawiania oraz usunięcia. Dane osobowe będą przetwarzane przez Organizatora zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z pózn. zm.)

 

IV. Postanowienia końcowe

1.Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Regulaminie. Zmieniony regulamin wchodzi w życie z dniem jego publikacji na stronie internetowej Organizatora

2. Organizator nie odpowiada za naruszenie praw autorskich i pokrewnych oraz dóbr osobistych osób trzecich w utworach przesłanych przez uczestników Konkursu

Oceń artykuł
10 komentarzy
 • Weronika 15 lutego, 2012

  Ech kolejny konkurs, w którym o dojściu do finału decyduje liczba uczynnych znajomych, tudzież głosów pozyskanych na inne pokrętne sposoby, a nie umiejętności :] a szkoda, bo nagrody baaardzo atrakcyjne 🙂

 • Weronika S. 28 lutego, 2012

  Aha. Czyli jak nie zbiorę dużej ilości głosów i nie będę się kwalifikowała do finałowej 8 to mam jeszcze szansę na publikację mojego zdjęcia w magazynie??? Ale fajnie 🙂

 • Aleksandra 28 lutego, 2012

  Chciałam zapytać, czy rozpoczął się już pierwszy etap konkursu ?

  Pozdrawiam serdecznie:)

 • Aleksandra T 1 marca, 2012

  Dziękuję za odpowiedź ! 🙂

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ