Sunday, March 3, 2024
Home / Rozwój  / Rozwój osobisty  / W 2020 zostanę „Kobietą Niezależną” – szkolenie z Kamilą Rowińską w Krakowie

W 2020 zostanę „Kobietą Niezależną” – szkolenie z Kamilą Rowińską w Krakowie

Być może się rozmyślasz czasami jak by to było, gdybyś zarabiała więcej pieniędzy?

kobieta niezależna szkolenie

Szkolenie „Kobieta Niezależna” z Kamilą Rowińską odbyło się 7 marca w Krakowie / fot. Martyna Szulakiewicz

Spójrzmy prawdzie prosto w oczy. Szansa na to, że zostaniesz miliarderką w tydzień, przepłyniesz Atlantyk wpław w minutę albo, że schudniesz 20 kilogramów w kilka dni jest niewielka. Rozsądnym postanowieniem noworocznym będzie plan, aby zostać… Kobietą Niezależną

 

„Miasto Kobiet” poleca szkolenie Kamili Rowińskiej „Kobieta Niezależna”, które odbędzie się 7 marca 2020 r. w Krakowie.

Wyobraź sobie, że napotykasz na trudną sytuację, ale wiesz, że sobie z nią poradzisz. Nagła utrata pracy, partnera lub kogoś bliskiego, choroba, rezygnacja z toksycznej relacji. W takim właśnie momencie budzą się w tobie siły i przekonanie, że cokolwiek się wydarzy, jesteś wystarczająco zaradna i przygotowana aby najszybciej jak to możliwe stanąć na nogi. Możesz taką postawę i gotowość w sobie wyrobić!

– Największym wyzwaniem przy osiąganiu niezależności finansowej kobiet są przekonania na temat jej roli w społeczeństwie. Kobietę wciąż umiejscawia się pomiędzy kuchnią a sypialnią. Jej rozwój i działalność zawodowa często są postrzegane negatywnie.

Kobiety mają poczucie winy, gdy realizują swoje zawodowe cele.

Jednocześnie kompletnie nie jesteśmy przygotowani na to, aby zadbać o kobiety w momencie, gdy mężczyzna nie będzie mógł lub też nie będzie chciał ich dłużej utrzymywać. W jaki sposób ma żyć kobieta po rozwodzie, która otrzymuje żenująco niskie alimenty, a dotychczas pracowała jedynie dorywczo i nie doskonaliła swoich kompetencji zawodowych?
Kto wypłaci emeryturę kobiecie, która całe swoje życie zadedykowała rodzinie, opiekując się dziećmi, mężem i domem? W Polsce jest w tej kwestii rozdźwięk. Z jednej strony kobieta, która pracuje napotyka często na utrudnienia. Z drugiej natomiast, gdy dojdzie do rozwodu, ściągalność alimentów w Polsce nie przekracza 13% i kobieta z dzieckiem zostaje bez pomocy – mówi Kamila Rowińska.

 

Zastanawiasz się czasem, jak by to było, gdybyś żyła w przekonaniu, że w każdej sytuacji dasz sobie radę? Jeśli chcesz więcej zarabiać, rozpocząć nową ścieżkę kariery, uwolnić się z trudnej sytuacji życiowej albo nauczyć się, jak godzić rolę businesswomen, matki i żony, to szkolenie jest dla ciebie. Dzięki całodniowym zajęciom, dowiesz się, jak zarządzać swoim pieniędzmi, zwiększysz swoją pewność siebie, mobilizację i produktywność. Odkryjesz, co blokuje cię przed osiąganiem sukcesu.

Naładuj baterie z Kamilą Rowińską i rusz z miejsca!

Co: Szkolenie „Kobieta Niezależna” prowadzone przez Kamilę Rowińską – trenerkę, coachkę, autorkę bestsellerowych książek o biznesie i rozwoju osobistym
Gdzie: Park Inn by Radisson Kraków, ul. Monte Cassino 2, Kraków
Kiedy: 7 marca 2020 r.
Cena: 490 zł

Wydarzenie jest objęte matronatem „Miasta Kobiet”

PS. Szkolenie dedykowane jest również odważnym mężczyznom!

Więcej informacji

Oceń artykuł
2 komentarze
  • tadeusz 2 stycznia, 2020

    Niestety kobieta ma w życiu ciężej. Nie dlatego, że jest gorsza, dlatego, że kultura i oczekiwania społeczeństwa wymagają od niej o wiele więcej niż od mężczyzny. Kultura daje nam sprzeczne informacje: Odnosi sukces? Co z tego, jeśli nie zostanie matką przed 30-stk, jej życie nie będzie spełnione.
    Poświęciła się roli matki i prowadzeniu domu? Przegrała życie, nic nie osiągnie.
    Znakomicie radzi sobie jako matka, żona oraz spełniająca się zawodowo osoba? Z pewnością pomogły jej pieniądze ojca/męża/kochanka (właściwe podkreślić).

  • Agata 20 stycznia, 2020

    Dzień dobry, super szkolenie 🙂 Polecam:) Mam do sprzedania 2 bilety w łącznej cenie 390 zł. Termin 7 marca 2020r Kraków. Mail:kucharskaa@wp.pl

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ