Sunday, June 16, 2024
Home / Fundacja Miasto Kobiet  / Kobiety Krakowa  / Kobieta Krakowa: Agnieszka Szewczyk

Kobieta Krakowa: Agnieszka Szewczyk

Śpiewająca pani podolog. Można tak? Można!

Agnieszka Szewczyk

Agnieszka Szewczyk / fot. Barbara Bogacka

Agnieszka Szewczyk: Odkąd suplementuję CBD, wstawanie z łóżka stało się dla mnie przyjemnością. Budzę się pełna energii i z głową pełną pomysłów

 

Kim jesteś i czym się zawodowo zajmujesz?

Agnieszka Szewczyk: Od kwietnia 2021 roku prowadzę swój własny gabinet podologiczny ‒ Pracownię Stóp Feetbuster. Działam również w branży konopnej CBD, która świetnie uzupełnia moje holistyczne podejście do zdrowia i życia.

Jaką drogę przebyłaś, by dotrzeć do punktu, w którym jesteś?

Mam na swoim koncie dwa lata studiów stomatologicznych na uniwersytecie medycznym Charite w Berlinie. Wtedy myślałam, żeby zostać ortodontką. Nie oszukałam przeznaczenia. Zostałam podolożką i zakładam m.in. klamry ortonyksyjne. Medyczne aspiracje i chęć pomagania innym sprawiły, że podologia stała się moją pasją.

Jakie są Twoje super moce?

Jestem pełną empatii i pozytywnej energii do życia, kreatywną kobietą, zdeterminowaną i konsekwentną w działaniu. W swojej praktyce podologicznej kieruję się holistycznym podejściem do każdego Klienta. Jestem podolożką śpiewającą. Śpiewanie to moja pasja z dzieciństwa. Teksty piosenek tworzę praktycznie na poczekaniu, a melodie ‒ jak mi w głowie nuta popłynie.

Agnieszka Szewczyk

Agnieszka Szewczyk / fot. Barbara Bogacka

Najlepsza rada, jaką w życiu dostałaś?

Nie raz słyszałam: „Zawsze, ilekroć widzisz biznes, który odnosi sukces, oznacza to, że ktoś kiedyś podjął odważną decyzję”. To dla mnie motywująca sentencja do działania.

Masz jakieś swoje patenty/rady ułatwiające życie, którymi chciałabyś się podzielić z innymi kobietami?

Żyję tak, jakby jutra miało nie być. Emanuję pozytywną energią do wszechświata. To co robię, robię z serca, najlepiej jak potrafię. Cieszę się każdą chwilą dnia, carpe diem! Działam tu i teraz.

Najlepsza decyzja, jaką podjęłaś w życiu?

Odważna decyzja, podjęta ze wsparciem Męża Mariusza, żeby otworzyć swój gabinet podologiczny i móc spełniać się w tym, co robię. Postawiłam na siebie, na swój rozwój i pomoc drugiemu człowiekowi.

Ciemne strony biznesu?

Własny biznes to duża odpowiedzialność i stres. Jesteś panem swojego biznesu i to Ty odpowiadasz za swoją własną markę. Jednak stres w odpowiedniej dawce daje napęd do działania.

Agnieszka Szewczyk

Agnieszka Szewczyk / fot. Barbara Bogacka

Co Cię kręci/motywuje do codziennego wstawania z łóżka?

Odkąd suplementuję CBD, wstawanie z łóżka stało się dla mnie przyjemnością. Budzę się pełna energii i z głową pełną pomysłów. Po śniadaniu wypijam kawę konopną i działam przez cały dzień na „pełnej petardzie”. Motorem mojego działania jest budowanie pozytywnych relacji z ludźmi, rozmowy, inspirowanie innych.

Co ostatnio usłyszałaś na swój temat?

Że jestem pełna energii, pasji i inspiracji.

Co powiedziałabyś 15-letniej sobie?

Agnieszko rób to, co kochasz, a sukces będzie podążać za tobą.

Co jest dla Ciebie ważne?

Lojalność i autentyczność względem siebie i otoczenia.

Co zawsze masz przy sobie? Co nosisz w torebce?

W mojej torebce na co dzień od dłuższego czasu gości olejek CBD, balsam do ust, chusteczki do nosa, klucze i wizytówki.

Na co przeznaczyłabyś dużą sumę, gdyby spadła Ci z nieba?

Gdyby mi spadła z nieba niezła sumka pieniędzy, to chciałabym ją przeznaczyć na miesięczną podróż na Zanzibar, a także na projekty profilaktyczne dotyczące prawidłowego doboru obuwia u dzieci.

Kiedy się uśmiechasz?

Uśmiecham się każdego dnia, bo śmiech to zdrowie. Tryskam po prostu pozytywną energią każdego dnia. Lubię inspirować i emanować moim pozytywnym nastawieniem do życia. Nawet udaje mi się zarażać tym innych.

Ulubione miejsca w Krakowie?

Lubię spacery pośród zieleni Parku Lotników. Moją ulubioną restauracją w Krakowie jest Gruzińskie Chaczapuri przy Siennej. Jeżeli chodzi o klub rozrywkowy z karaoke, to polecam Pub u Kacpra przy Sławkowskiej, a na prawdziwe lody tradycyjne zapraszam do Pani Basi na Zabłocie.

Gdzie Cię znajdziemy?

www.feetbuster.com, https://www.facebook.com/feetbuster https://www.instagram.com/feetbuster_krakow/
https://youtube.com/user/AgneshSz

 


Projekt #KobietyKrakowa

Fotografia: Barbara Bogacka

Wizaż: Beata Kamińska

Wnętrza sesji zdjęciowych: Teatr KTO 

Chcesz zostać #KobietąKrakowa? Kobiety Krakowa

Dziennikarka, która nie boi się stawiania prostych pytań, w nadziei na usłyszenie nieoczywistych odpowiedzi. Prowadzi portal i media społecznościowe MK, koordynuje spotkania Klubu Miasta Kobiet, odpowiada za patronaty medialne, prowadzi kursy webwritingu. Propagatorka tworzenia i stosowania żeńskich derywatów zawodów.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ