Wednesday, July 17, 2024
Home / Rozwój  / Psychologia  / Jesteśmy, bo kobiety też mogą lubić seks-konferencja prasowa

Jesteśmy, bo kobiety też mogą lubić seks-konferencja prasowa

Ile wibratorów jest w damskiej torebce? Dlaczego wszyscy potrzebujemy kobiecych orgazmów? Na te i wiele innych pytań na temat kobiecej seksualności szukaj odpowiedzi podczas konferencji prasowej "Jesteśmy, bo kobiety też mogą lubić seks".

Joanna Keszka: specjalistka w dziedzinie kobiecej seksualności, pisarka scenariuszy erotycznych i nieustraszona testerka wibratorów, redaktorka naczelna Barbarella.pl - "Najseksowniejszy portal dla kobiet" oraz pomysłodawczyni LoveStore.Barbarella.pl – „Pierwszego w Polsce LoveStore’u dla kobiet i dla par”.

Kiedyś musiało to dotrzeć do Polski. Ktoś musiał wpaść na pomysł, że pora już i w naszym kraju spojrzeć na seks z kobiecej perspektywy, zdjąć z niego odium grzechu, wstydu czy obowiązku. Los chciał, ze padło na mnie. Mija rok, odkąd w centrum Warszawy na Marszałkowskiej 85 otworzyłam miejsce, jakiego w Polsce jeszcze nie było: butik LoveStore.Barbarella.pl .

Joanna Keszka

Joanna Keszka poprowadzi konferencję „jesteśmy, bo kobiety też mogą lubić seks”.

W LoveStore.Barbarella.pl oferujemy eleganckie, modne i nowoczesne gadżety erotyczne stworzone specjalnie dla kobiet i dla par. A także dzielimy się informacjami na temat tego, jak kobieta może zaprzyjaźniać się ze swoją seksualnością i cieszyć się zabawnym, różnorodnym i przyjemnym seksem.

W ciągu roku, który minął od otwarcia, odwiedziły nas setki kobiet i par, aby wreszcie w przyjaznym miejscu, normalnym językiem porozmawiać o kobiecej stronie seksualności, a także kupić modne i elegancki gadżety erotyczne. I z każdym dniem przybywa osób zainteresowanych naszym przesłaniem. Po roku działalności mogę głośno i z satysfakcją powiedzieć: Jesteśmy, bo kobiety też mogą lubić seks!.

 

Zapraszamy na konferencję prasową pod hasłem Jesteśmy, bo kobiety też mogą lubić seks, z okazji pierwszej rocznicy otwarcia butiku LoveStore.Barbarella.pl.  

Konferencję prasową poprowadzi Joanna Keszka: specjalistka w dziedzinie kobiecej seksualności, pisarka scenariuszy erotycznych i nieustraszona testerka wibratorów, redaktorka naczelna Barbarella.plNajseksowniejszy portal dla kobiet oraz pomysłodawczyni LoveStore.Barbarella.plPierwszego w Polsce LoveStore’u dla kobiet i dla par.

Program konferencji prasowej:

 

1. Dlaczego wszyscy potrzebujemy kobiecych orgazmów, czyli jak zaprzyjaźnianie się z kobiecą seksualnością wyzwala kobiety i mężczyzn.

2. Lew w sypialni to nic dobrego, czyli o tym, w jaki sposób słuchanie podpowiedzi prof. Zbigniewa Lew-Starowicza ogranicza radość z seksu.

3. Kobiety, które lubią seks – przedstawię relację z naszych ogólnopolskich akcji promujących kobiecą perspektywę w polskich rozmowach na temat seksu. Akcje mają formę spotkań w kobiecym gronie. Jeździmy po całej Polsce z moją cieszącą się niesłabnącą popularnością opowieścią o tym, jak kobiety mogą nauczyć się czerpać radość z seksu. To pełne radości i śmiechu spotkania. Celem tych imprez jest pokazanie, że wibratory stoją po stronie kobiet, bo przyznają nam prawo do przyjemności, pomagają odkrywać swoje ciało i cieszyć się seksualnością. Niestrudzenie namawiam Polki do pozwalania sobie na więcej – zarówno w sypialni, jak i po za nią. Polki też mają prawo dobrze bawić się w łóżku, zarówno z partnerem, partnerką lub solo.

4. Ile wibratorów jest w damskiej torebce? To zależy, w którym województwie. Przedstawię wyniki ankiet dotyczących seksualności Polek oraz raport pt.: „10 gadżetów, które kochają Polki”.

5. Wszystkie chętne i chętnych oprowadzę po krainie eleganckich, modnych i pro-kobiecych gadżetów erotycznych.

Jesteśmy, bo kobiety też mogą lubić seks

KIEDY: 28 listopada (środa) 2012, godz. 11:00
GDZIE: butik LoveStore.Barbarella.pl, ul. Marszałkowska 85, Warszawa
KONTAKTJoanna Keszka, Barbarella.pl (joanna.keszka@barbarella.pl, tel. 668.466.630)

Chcesz wiedzieć czym jest, a czym nie jest LoveStore?

Butik LoveStore.Barbarella.pl wypełnia lukę w polskich rozmowach na temat seksu. To miejsce dla kobiet i dla par, które wcześniej nie miały okazji porozmawiać na temat swojej seksualności bez narażania się na surową ocenę moralną i psychiczną. Tutaj każda kobieta (i każda para) może znaleźć zarówno modne i eleganckie gadżety erotyczne, jak i podpowiedzi na temat tego, jak odkrywać i cieszyć się swoją prawdziwą seksualnością. Wiemy, że kiedy kobieta dobrze bawi się w łóżku, jej partner tylko na tym korzysta. Dlatego kobietom (i parom), które odwiedzają nasz LoveStore wręczamy ulotki z konkretnymi i praktycznymi poradami, które można zabrać do domu: Jak rozpoczynać zabawę z wibratorem, Jak ćwiczyć mięśnie Kegla za pomocą kulek gejszy, Kobiecy Manifest Seksualny, a także zestaw kobiecych fantazji erotycznych. Polki (i Polacy) potrzebują konkretnych informacji, które pozwolą im zrozumieć własną seksualność.

W LoveStore.Barbarella.pl pokazujemy, jak zabawny, różnorodny i przyjemny może być seks. Formuła LoveStore’ów powstała kilka lat temu i od razu świetnie przyjęła się na Zachodzie. LoveStore’y ustawiają się w opozycji do wulgarnej oferty i stylistyki tradycyjnych sex-shopów. Stronią od krzykliwych szyldów, kaset porno i tandetnych plastikowych penisów. Oferują za to przyjazną atmosferę, elegancki wystrój i zabawki erotyczne prześcigające się pod względem szlachetności tworzywa i kolorystyki.

Do LoveStore.Barbarella.plnie wchodzi się ukradkiem. To elegancki butik przy głównej ulicy w Warszawie – Marszałkowskiej 85. Wiele osób myli nas z cukiernią, a po wejściu stwierdzają, że to miejsce jest lepsze niż sklep ze słodyczami. U nas nie ma ciemnych kotar, gumowych genitaliów ani dmuchanych lalek. Za to zgromadziliśmy modne i eleganckie gadżety erotyczne stworzone dla kobiet i z myślą o parach. Kobiety przychodzą do nas, żeby nareszcie w komfortowych warunkach obejrzeć i kupić takie akcesoria, jak: kulki gejszy do ćwiczeń mięśni Kegla, dizajnerskie wibratory, markowe lubrykanty, pachnące olejki do masażu, zmysłowe gry, delikatne puszki do pieszczot, satynowe opaski na oczy.

Singielka, która uwielbia kusić i uwodzić, znajdzie w LoveStore.Barbarella.pl  gadżety, dzięki którym będzie mogła poznawać swoją seksualność, cieszyć się nią, a mężczyznę wybierać z właściwych powodów, a nie dlatego, że brak seksu rzucił jej się na głowę.

Nieśmiała romantyczka, która w domowym zaciszu marzy o łączeniu się dusz, serc i ciał, będzie mogła, z pomocą wysmakowanego dildo, lepiej poznać swoje ciało. Po kilku lekcjach solo można zaprezentować swojemu mężczyźnie wykład z pokazem na ten temat.

Dla pań, które są w stałych związkach, wibrator daje szansę zamiany nudnego seksu na frywolną przyjemność. Zabawki erotyczne skłaniają partnerów do rozmów na temat seksu, do dialogu. A to zawsze sprzyja budowaniu intymnej więzi.

 

Misja Barbarella: dążenie do orgazmów wyzwala kobiety lovestore.barbarella.pl !

 Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ