Tuesday, July 16, 2024
Home / Rozwój  / Horoskop  / Kobiecy horoskop miesięczny na marzec 2023: Czy czeka cię szczęście w miłości?

Kobiecy horoskop miesięczny na marzec 2023: Czy czeka cię szczęście w miłości?

Marzec 2023 to czas miłości, niezależności, pełen kobiecej siły

Kobieta w silnej pozie siedzi na tle kredensu art deco

Marzec to czas, by rozwinąć swoją niezależność, również w temacie miłości / fot. Canva

Horoskop miesięczny na marzec 2023 to prognoza kobiecej siły i niezależności. Będziesz bardziej zwracać uwagę na swoje potrzeby emocjonalne i relacje z innymi ludźmi, a także na kreatywność i inspiracje. Sprawdź, co czeka cię w miłości

 

Horoskop miesięczny marzec 2023 dla singielek i kobiet, będących w związkach

Liczba marca – 3 – jest przypisana karcie Cesarzowej. Aura tego miesiąca może być związana z kreatywnością, intuicją oraz poszukiwaniem równowagi między wewnętrznym światem emocji a zewnętrznymi działaniami.

Karta Cesarzowej symbolizuje kobiecą siłę i niezależność, ale także umiejętność bycia matką i opiekunką
Jednocześnie karta Cesarzowej przypomina o potrzebie zachowania równowagi między życiem prywatnym, a zawodowym oraz o umiejętności podejmowania decyzji opartych na intuicji i wewnętrznej mądrości.

 

Horoskop Baran

(21 marca-19 kwietnia)

znak zodiaku baran

Baran / il. Canva

Karty: 3 denarów, Głupiec, Kochankowie

Aura miłosna

To aura symbolizująca solidność i praktyczność, na którą należy postawić w relacjach. Może stabilność, której szukasz już istnieje w twoim związku bądź w twoim otoczeniu? Warto zwrócić uwagę na to, czy poświęcasz ważnym relacjom tyle samo uwagi i czasu, co oni tobie. Karta ta zachęca również do wykonywania wspólnych działań i podejmowania praktycznych kroków, które pozytywnie wpłyną na waszą relację.

Singielki

Może cię czekać jakaś nieprzewidziana sytuacja, która wymagać będzie od ciebie odwagi i zaangażowania. Być może pojawi się szansa na poznanie kogoś interesującego, ale zanim zdecydujesz się na ten krok, warto dokładnie przemyśleć swoje oczekiwania i cele. Karty przypominają, że czasem trzeba zaryzykować i otworzyć się na nowe doświadczenia.

Partnerki

Dla kobiet w związkach, marzec wróży romantyczne i namiętne chwile. Karty symbolizują bliskość emocjonalną i fizyczną, a także zaangażowanie w związek. Może to być dobry czas, aby skupić się na budowaniu więzi i dzieleniu się swoimi uczuciami z partnerem. Może również zachęcać do podjęcia decyzji na temat przyszłości waszego związku i rozważenia, czy jest to relacja, która ma dla ciebie priorytetowe znaczenie.

 

Horoskop Byk

(20 kwietnia-20 maja)

znak zodiaku byk

Byk / il. Canva

Karty: 9 buław, Śmierć, Słońce

Aura miłosna

To skomplikowany czas, dlatego może być trudno ci skoncentrować się na miłości i relacjach w tym miesiącu. Być może masz wiele na głowie i jesteś przytłoczona obowiązkami, co sprawia, że nie masz czasu ani energii na związek. Karty przypominają, że warto poświęcać czas na budowanie relacji, nawet jeśli inne obowiązki wydają się mnożyć w nieskończoność. Zachęca też do odprężenia się i znalezienia sposobów na odreagowanie stresu, by znaleźć równowagę między życiem osobistym a zawodowym.

Singielki

Istnieje szansa, że może pojawić się konieczność zakończenia pewnych sytuacji lub związków, aby zrobić miejsce dla czegoś nowego. Być może musisz pozbyć się starych nawyków, które utrudniają ci nawiązywanie nowych kontaktów. Karty przypominają, że czasem trzeba zakończyć pewne rzeczy, aby móc zacząć coś nowego.

Partnerki

Dla kobiet w związkach, karty sugerują, że coś nie działa w twojej relacji, co sprawia, że czujesz się niepewnie. Może brakować wam bliskości emocjonalnej lub fizycznej, albo zaczyna dopadać was rutyna. Karty zachęcają do szukania sposobów na odzyskanie bliskości i namiętności w związku, ale przypominają też, że aby to osiągnąć, trzeba czasem dokonać zmian i wprowadzić pewne nowości do relacji.

 

Horoskop Bliźnięta

(21 maja-20 czerwca)

znak zodiaku bliźnięta

Bliźnięta / il. Canva

Karty: Cesarzowa, 9 denarów, 10 denarów

Aura miłosna

Twoje relacje w tym miesiącu mogą być skomplikowane lub trudne do kontrolowania. Możliwe, że będziesz miała trudności z wyrażeniem swoich uczuć lub z rozwiązaniem problemów w związku. Karty sugerują problemy z miłością do samej siebie oraz poczuciem atrakcyjności, dlatego o te kwestie należy zadbać priorytetowo i dać sobie czas na refleksję.

Singielki

W marcu mogą pojawić się trudności w znalezieniu właściwego partnera. Być może skupiasz się zbytnio na aspektach materialnych lub oczekujesz zbyt wiele od potencjalnych partnerów, co może cię blokować. Karty zachęcają do szukania nowych sposobów na spełnienie swoich pragnień i potrzeb, a także do zweryfikowania swoich oczekiwań wobec związku.

Partnerki

U kobiet w związku mogą pojawić się kryzysy lub trudności z komunikacją. Możliwe, że brakuje wam czasu dla siebie lub nie jesteście w stanie znaleźć wspólnego języka. Karty przypominają, że ważne jest, aby dać sobie czas na odkrycie nowych sposobów na budowanie bliskości, zrozumienie potrzeb partnera, a także na wysłuchanie drugiej strony.

Dowiedz się:
Horoskop Chiński 2023. Co dokładnie przyniesie Rok Królika?

Horoskop Rak

(21 czerwca-22 lipca)

znak zodiaku rak

Rak / il. Canva

Karty: Rycerz denarów, Wisielec, 4 mieczy

Aura miłosna

W marcu wiele spraw może zwolnić, bądź nawet utknąć w martwym punkcie. Może to być spowodowane brakiem inicjatywy z twojej strony lub problemami z komunikacją. Karty zachęcają do podjęcia działań, aby ożywić swoje życie miłosne, np. zapraszając w nowe miejsca, inicjując rozmowy z potencjalnymi partnerami lub pracując nad swoją pewnością siebie.

Singielki

W tym miesiącu musisz być gotowa na poświęcenie i odrobinę cierpliwości w swoim życiu miłosnym. Możliwe, że musisz zrezygnować z niektórych swoich oczekiwań lub przekonań, aby móc znaleźć wymarzonego partnera. Karty zachęcają do szukania nowych perspektyw i podejścia do związków, być może ktoś, kto wydaje ci się zupełnie do ciebie nie pasować miło cię zaskoczy?

Partnerki

W związkach mogą pojawiać się konflikty i problemy z komunikacją. Możliwe, że macie różne poglądy lub trudno jest wam znaleźć wspólny język. To dobry czas na podarowanie sobie przestrzeni i czasu na refleksję. Alternatywnie, jeśli wcześniej odsunęliście się od siebie, karty mogą mówić o zakończeniu odpoczynku. Jeśli czułaś, że w twoim związku wkradła się rutyna, to w marcu istnieje szansa, że wasze namiętności ponownie się rozpalą.

 

Horoskop Lew

(23 lipca-22 sierpnia)

znak zodiaku lew

Lew / il. Canva

Karty: 6 denarów, 3 buław, Król denarów

Aura miłosna

To miesiąc miłosnej obfitości. Możesz doświadczać sukcesów w relacjach, zwiększą się twoje szanse na znalezienie miłości. To także aura równoważnia potrzeb w związku, dlatego dobrze się dzielić swoim szczęściem i być hojnym dla swojego partnera. Jednak aby równowaga była zachowana – powinnaś oczekiwać tego również od drugiej strony.

Singielki

W marcu możesz spotkać kogoś, kto przyniesie ci szczęście i spełnienie. Może to być osoba o wysokiej pozycji społecznej lub ktoś, kto jest gotów wesprzeć cię w realizacji twoich celów. Karty proszą by otworzyć się na czekające niespodzianki i podejść do nowych doświadczeń z optymizmem.

Partnerki

Wszystko wydaje się być stabilne, warto jednak skupić się w marcu na kwestiach finansowych. Może to oznaczać rozmowy o podziale pieniędzy, wydatkach i lepszym zarządzaniu domowym budżetem. Jeśli chcecie wspólnie otworzyć biznes, bądź zainwestować – karty dają zielone światło, partner w tym temacie może okazać się prawdziwym wsparciem i inspiracją. To także potrzeba zachowania równowagi między tematami finansowymi i emocjonalnymi w związku, nie zapominaj co jest dla was najważniejsze.

 

Horoskop Panna

(23 sierpnia-22 września)

znak zodiaku panna

Panna / il. Canva

Karty: 8 mieczy, 5 denarów, 9 kielichów

Aura miłosna

W kwestiach miłosnych, marzec nie wydaje się najszczęśliwszym miesiącem, zwłaszcza dla singielek. Dla kobiet w związku wszystko wydaje się być stabilne i szczęśliwe, oprócz samopoczucia i irracjonalnych lęków, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. W marcu mogą pojawić się trudne sytuacje, nieporozumienia czy konflikty, które mogą negatywnie wpłynąć na relacje bądź poszukiwanie partnera.

Singielki

Karty ostrzegają przed popadaniem w marazm, poczucie osamotnienia czy brak perspektyw na znalezienie partner, pamiętaj, to głównie wymysł negatywnie nastawionej głowy. Tak naprawdę, jeśli się rozejrzysz, szybko dostrzeżesz światełko w tunelu. To dobry miesiąc by skupić się na pracy ze swoim wnętrzem, przekonaniami i wątpliwościami, które mogą wpłynąć na powodzenie w miłości.

Partnerki

To bardzo optymistyczny czas, masz wiele powodów do bycia wdzięczną i szczęśliwą. To czas na celebrowanie waszego związku i czerpania przyjemności z romantycznych momentów. Wskazane jest również dzielenie się radością i miłością z innymi, a także wspólne wychodzenie wraz z przyjaciółmi.

 

Horoskop Waga

(23 września-22 października)

znak zodiaku waga

Waga / il. Canva

Karty: Arcykapłan, Rycerz denarów, Wisielec

Aura miłosna

To dość wymagający miesiąc, jeśli chodzi o miłość. Sytuacje mogą być niejasne, atmosfera niepewna, a do tego jeszcze trudności w komunikacji. Może to prowadzić do trudności w nawiązywaniu nowych relacji i pogłębianiu istniejących.

Singielki

U singielek miłosne karty mogą wskazywać na problemy finansowe lub zawodowe, które mogą wpłynąć na szanse w miłości. Może to oznaczać, że należy skupić się na rozwiązywaniu swoich problemów i poprawianiu sytuacji materialnej, zanim skoncentrujesz się na miłości.

Partnerki

Miłosna aura może sugerować potrzebę poświęcenia w miłości. Może to oznaczać, że w nadchodzącym miesiącu będziesz musiała podjąć trudne decyzje i poświęcić swoje potrzeby dla dobra swojego związku. Jednakże, w dłuższej perspektywie ta karta może wskazywać na potrzebę odnalezienia nowej perspektywy, podejścia do miłości, aby osiągnąć pełne zadowolenie i harmonię w związku.

 

Sprawdź:
Rok osobisty 2023. Jak go obliczyć, by wiedzieć na co uważać przez najbliższe miesiące?

 

Horoskop Skorpion

(23 października-21 listopada)

znak zodiaku skorpion

Skorpion / il. Canva

Karty: 5 buław, Rycerz buław, 7 kielichów

Aura miłosna

W kwestiach miłosnych przygotuj się na wyzwania. Mogą pojawić się trudne sytuacje, które mogą prowadzić do nieporozumień i frustracji w relacjach. Konflikty symbolizowane w tej karcie zazwyczaj nie są poważne, ale jeśli jesteś zestresowana, mogą urosnąć do rangi prawdziwej awantury. Może się także zdarzyć, że będziesz musiała walczyć o partnera, gdyż na horyzoncie może pojawić się konkurencja.

Singielki

To może nie być dobry czas na odnalezienie właściwego partnera. Możesz mieć trudności w nawiązywaniu nowych relacji, spowodowane przez pewne blokady wewnętrzne lub problemy emocjonalne. Możesz czuć się zdezorientowana i niepewna co do swoich potrzeb i oczekiwań w związku, co utrudnia nawiązanie zdrowej i szczerej relacji z inną osobą.

Partnerki

W związkach wydaje się panować większy spokój niż u singielek. To może być czas na tworzenie miłych i romantycznych wspomnień z partnerem. Jednak w powietrzu wisi jakaś pokusa, która może poprowadzić do czegoś, co na dłuższą metę nie będzie trwałe. Uważaj przy podejmowaniu ważnych decyzji i przyjrzyj się wszelkim czerwonym flagom lub przeczuciom, że „coś jest nie tak”.

 

Horoskop Strzelec

(22 listopada-21 grudnia)

znak zodiaku Strzelec

Strzelec / il. Canva

Karty: 2 denarów, 6 denarów, Rycerz Buław

Aura miłosna

Aura w miłości może być dość dynamiczna i pełna zmian. Mogą pojawić się pewne wyzwania np. problemy finansowe lub problemy z organizacją czasu, należy jednak pamiętać by szukać balansu i znaleźć czas zarówno na sprawy zawodowe, relacje jak i relaks.

Singielki

Marcowa aura mówi o poszukiwaniu stabilizacji w życiu uczuciowym i ekonomicznym. To czas, aby zwrócić uwagę na swoje potrzeby i na to, czego oczekujesz od potencjalnego partnera. Możesz potrzebować czasu aby dokładnie poznać partnerów i upewnić się, że spełniają twoje wymagania. Nie spiesz się z niczym i uzbrój się w cierpliwość.

Partnerki

W związkach mogą pojawić się trudności z komunikacją bądź drobne konflikty. Karty mogą także wskazywać na brak zaangażowania w związek lub na brak chęci do podejmowania działań, które mogą poprawić sytuację. To dobry czas, aby zastanowić się nad tym, co nie działa w związku i jakie kroki można podjąć, aby to naprawić. Pamiętaj, że wszelkie trudności można przełamać i dzięki temu rozwinąć i umocnić swoją relację.

 

Horoskop Koziorożec

(22 grudnia-19 stycznia)

znak zodiaku koziorożec

Koziorożec / il. Canva

Karty: Król Kielichów, Diabeł, Rydwan

Aura miłosna

Marzec to czas pełen emocji i stabilizacji. Aura jest pełna miłości, zrozumienia oraz wsparcia ze strony partnera i otoczenia. W tym miesiącu warto się skupić na wyrażaniu uczuć, a także na słuchaniu i akceptowaniu potrzeb – swoich i partnera. Kieruj się empatią, a marzec może ci przynieść prawdziwą radość i spełnienie.

Singielki

Ten miesiąc będzie pełen pokus, które mogą utrudnić znalezienie stabilnej i trwałej relacji. Jeśli szukasz przygód i niestandardowych układów – to czeka cię miesiąc pełen przyjemności. Jednakże jeżeli oczekujesz miłości, to musisz bardziej uważać na swoje wybory, by nie wpaść w pułapkę toksycznych związków lub trudnych relacji.

Partnerki

Miłosna aura wskazuje na ruch, energię i rozwój w związku. Mogą pojawić się nowe wyzwania, cele i plany, które pomogą rozwinąć związek i wznieść go na nowy poziom. To doby czas na osiąganie wspólnych celów, a także na odkrywanie nowych stron siebie i partnera, przy wzajemnym wsparciu i motywacji.

 

Horoskop Wodnik

(20 stycznia-18 lutego)

wodnik

Wodnik / il. Canva

Karty: 10 buław, Gwiazda, Wieża

Aura miłosna

Przed tobą złożony i wymagający miesiąc, zwłaszcza jeśli jesteś w związku. Spodziewaj się przejściowego poczucia niepewności i braku stabilizacji, które może być spowodowane stresem i przemęczeniem. Może to oznaczać, że pojawią się trudności i konflikty z partnerem, które będą wymagać specjalnej uwagi i cierpliwości. Karty mogą także wskazywać na możliwość zakończenia pewnej sytuacji, co może być szansą na nowy początek.

Singielki

Aura wskazuje na nadzieję, optymizm i pozytywne zmiany w sferze miłosnej. W tym miesiącu mogą pojawić się interesujące osoby, które będą miały duży wpływ na twoje życie emocjonalne. Często jest to symbol przyjaźni, istnieje więc szansa na poznanie kogoś, z kim przyjaźń może zamienić się w coś więcej, lub przeobrażenie przyjaciela w prawdziwą miłość. Karty zachęcają do otwarcia się na nowe doświadczenia i przede wszystkim na pozytywne myślenie.

Partnerki

To trudna aura, pełna wyzwań, niekiedy może oznaczać zakończenie związku. Jednak niesie także pozytywne przesłanie – wskazuje na potrzebę zmiany dotychczasowych schematów i nawyków w związku, co pozwoli na odbudowanie więzi z partnerem i przyniesie nowe doświadczenia. Jednakże, aby dokonać tych zmian, niezbędne może być przejście przez trudne momenty, co wymaga odwagi i determinacji.

 

Horoskop Ryby

(19 lutego-20 marca)

znak zodiaku ryby

Ryby / il. Canva

Karty: 5 kielichów, 10 denarów, 5 buław

Aura miłosna

Marcowa aura jest mocno związana z żalem z przeszłości. Może nie być to najłatwiejszy czas, ale daje szanse na odbudowę relacji. Niektóre momenty mogą cię rozczarować, zaś problemy urastać do rangi niemożliwych do przeskoczenia. Jeśli oczyścisz atmosferę, to zaleczysz przeszłe rany i umocnisz relację, bądź zwiększysz swoje szanse na znalezienie miłości. Pamiętaj, że nie warto płakać nad rozlanym mlekiem.

Singielki

Karty wskazują na stabilizację i szczęście w sferze miłosnej. Być może w tym miesiącu pojawi się ktoś, kto zaczaruje cię od pierwszego wejrzenia. Może to być początek długotrwałego związku lub stabilnej relacji. Jest duża szansa, że poznasz go dzięki komuś z rodziny, bądź z nią związanego – trzymaj się blisko swoich korzeni.

Partnerki

Dla związków to trudny miesiąc, ale jednocześnie szansa na rozwiązanie problemów. To czas pracy nad relacją i wzajemne wysłuchanie się, by lepiej zrozumieć swoje potrzeby. Może to oznaczać, że w tym miesiącu będą wymagane pewne poświęcenia i kompromisy, ale jeśli zostaną one podjęte, to relacja może być odbudowana na nowo i stać się silniejsza.

 

Przeczytaj koniecznie:
Twój Księżycowy Znak Zodiaku – jak wpływa na twoją emocjonalność i życie rodzinne?

socjolożka, artystka, mama i praktykująca tarocistka. Karty Tarota pozwoliły jej obrać w życiu właściwą drogę i zrozumieć otaczającą energię i rzeczywistość. Lata nauki sprawiły, że karty zostały jej bliskimi przyjaciółmi. Zajmuje się też numerologią, tworząc psychologiczne portrety, z których poznaje lepiej życiowe ścieżki wybranych ludzi, ich zamiary, a nawet ich zadania karmiczne.  

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • makanna 10 marca, 2023

    Marzec zapowiada się znakomicie, trzeba sięgać po swoje!

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ