Saturday, June 22, 2024
Home / Moda  / Kobiecość i jej odsłony

Kobiecość i jej odsłony

Ech, damą być

sukienki koktajlowe Miasto Kobiet

Sukienki koktajlowe w kolorach słońca / fot. materiały prasowe

Kobiecość może mieć nieskończoną liczbę odsłon – tak jak zachody słońca przybierają nieskończoną liczbę odcieni. Najnowsza kolekcja sukienek koktajlowych Karoliny Seeger nosi nazwę „Kobiecość” i jest hołdem złożonym tej różnorodności

 

Sukienki koktajlowe ‒ szyk i elegancja

Karolina Seeger stworzyła stylowe sukienki koktajlowe, które możesz z powodzeniem założyć bez względu na wiek czy okazje. Styl, szyk i elegancja ‒ to wyróżnia trzy modele sukienek koktajlowych. Każda sukienka, sygnowana logiem Karoliny Seeger, powstała z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Staranne przeszycia, idealny dopasowany krój i wytrzymałe materiały tworzą wspólnie kreacje, jakich nie może zabraknąć w garderobie każdej pewnej siebie kobiety.

sukienki Miasto Kobiet

fot. materiały prasowe

Trzy kolory, które kobiety uwielbiają

Jedna z odsłon kobiecości to intensywna pomarańcza. Moda od zawsze uwielbiała wyraziste kolory i pewne siebie kobiety. Jest to opcja dla kobiet odważnych i lubiących zwracać na siebie uwagę. Kolejna odsłona to sukienka w kolorze malinowego różu, która niejedno ma imię. Czasem słodka, eteryczna i bardzo dziewczęca, innym razem seksowna, elegancka i szalenie stylowa.

Ostatnia odsłona to sukienka w kolorze pudrowego różu. Jest to jeden z kolorów, który można nosić cały czas, bez względu na wiek oraz typ urody. Kobiety go uwielbiają, ponieważ jest niezwykle piękny i subtelny. Można go połączyć z wieloma kolorami ‒ podkreśli atuty zarówno blondynek, jak i brunetek.

sukienki Miasto Kobiet

fot. materiały prasowe

Więcej informacji: http://karolina-seeger.pl/

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
2 komentarze
  • Barbie 10 marca, 2021

    wszystkie suknie pięknie eksponują nogę!!!!

  • Ania 10 czerwca, 2021

    sukienki wyglądają kobieco bardzo na każdej z nas dziękuje
    a pod sukienki kupiłam sobie halke jedwab wiskozowy nie elektryzuje się

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ