Wednesday, April 24, 2024
Home / Kultura  / Wydarzenia  / Kobiece Sprawy według Totalnej Biologii

Kobiece Sprawy według Totalnej Biologii

Choroba jest reakcją mózgu na wewnętrzny wstrząs, którego źródłem są doświadczane przez nas konflikty emocjonalne, i ma swój głęboki sens. Zobacz jaki

Dr n. med. Marzanna Radziszewska-Konopka, fot. Malwina de Brade

Nowe spojrzenie na człowieka zakłada, że choroba jest reakcją mózgu na wewnętrzny wstrząs, którego źródłem są doświadczane przez nas konflikty emocjonalne. Pojawiająca się w efekcie choroba bądź dolegliwość ma swój głęboki sens. Jaki? Można się dowiedzieć podczas warsztatu „Kobiece sprawy” (31 maja 2015), prowadzonych przez dr n. med Marzannę Radziszewską-Konopkę.

W czasie warsztatu będzie można zapoznać się z osiągnięciami Medycyny Germańskiej dr Ryke Hamera, Recall Healing dr Gilberta Renaud, Psychobiologii dr Gerarda Athias i Biologiki Roberto Bernai – współczesnej nauki ukazującej przełom w dziedzinie medycyny i psychologii. Choć w tytule jest kobiecość, organziatorzy zapraszają także panów.

Co: Kobiece Sprawy według Totalnej Biologii
Gdzie: Centrum Yogi i Ayurvedy, Ul. Friedleina 20/6, 30-009 Kraków, 12 634 43 83, 604 460 166, www.yoga.krakow.pl
Kiedy: 31.05.2015, niedziela, godz. 12.00-19.00
Cena: 250 zł
Prowadząca: Dr n. med. Marzanna Radziszewska- Konopka. Ukończyła studia w 1986, a stopień doktora nauk medycznych uzyskała w 2003. Jest autorką i współautorką wielu prac naukowych. W trakcie warsztatu podzieli się wiedzą z zakresu Totalnej Biologii i fascynującymi efektami zdrowienia pacjentów, którym pomaga w dotarciu do konfliktów wywołujących chorobę.

Program warsztatu KOBIECE SPRAWY
Problemy emocjonalne i choroby kobiet z punktu widzenia psychobiologii

Psychobiologia jest jednym z kluczy do zrozumienia języka ciała i wykorzystania go do świadomego kreowania własnego życia.
Masz wrażenie, że jesteś skazana na cierpienie, ból, borykanie się z ograniczającymi schematami, których doświadczasz w życiu – nie potrafisz ich zrozumieć i uwolnić się od nich?
Psychobiologia odkrywa tajemnice problemów emocjonalnych i zdrowotnych w meandrach naszej psychiki, w projekcie, który tworzą nieświadomie nasi rodzice przez wiele miesięcy przed naszym poczęciem oraz w historii naszego rodu. Pozwala przyjrzeć się im z nowej perspektywy. Nie jesteśmy skazani na ciągłe niepowodzenia ani na choroby. Zrozumienie praw natury pozwala na pełne przejęcie odpowiedzialności za swoje życie i zdrowie.

Jeśli jesteś kobietą…
Poznaj „instrukcję obsługi” siebie – dowiedz się, o czym mówi twoja choroba. Poznaj jej język i wykorzystaj tę wiedzę do uzdrowienia swego ciała i świadomego życia.

Jeśli jesteś mężczyzną…
Być może chciałabyś lepiej zrozumieć problemy swojej partnerki, siostry lub matki – poznaj więc „instrukcję obsługi” kobiety.

Plan warsztatu:
1. Choroby i zaburzenia funkcjonalne układu moczowego
Zapalenie dróg moczowych (miedniczki nerkowe, pęcherz moczowy, cewka moczowa), kamica nerkowa, nietrzymanie moczu
2. Gruczoł piersiowy – rak, mastopatia, torbiele, za małe/za duże piersi, brak pokarmu
3.  Choroby i zaburzenia funkcjonalne narządów rozrodczych
Jajniki – rak, torbiele
Jajowody – wodniak, rak
Macica – mięśniaki, polipy, rak trzonu, nadżerki i rak szyjki, endometrioza, ciąża pozamaciczna, bolesne miesiączki
Pochwa – zapalenia, grzybice, dyspaurenia
Gruczoły Bartholina
Bezpłodność
Anorgazmia
Brodawki płciowe
Opryszczka narządów płciowych
Choroby przenoszone drogą płciową (m.in. chlamydioza, HPV)
4. Migrena, zawroty głowy
5. Gruczoły wydzielania wewnętrznego – wybrane zagadnienia (cukrzyca, choroby tarczycy)
6. Łysienie androgenowe, hirsutyzm
7. Stwardnienie rozsiane
8. Choroby kręgosłupa i układu kostno-stawowego – wybrane zagadnienia
9.  Inne, wybrane jednostki chorobowe (hemoroidy, kamica żółciowa, żylaki i in.)
10. Już wiem, dlaczego choruję, ale co z tym zrobić? Narzędzia służące uwalnianiu się od konfliktów programujących chorobę.

Jeśli wśród poruszonych zagadnień nie znajdziesz odpowiedzi na twoje pytania, będziesz mogła/mógł zadać je w ostatniej części spotkania.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ