Tuesday, April 23, 2024
Home / Rozwój  / Psychologia  / Kobiece rozwiązanie męskiego problemu

Kobiece rozwiązanie męskiego problemu

Kojarzycie tę filmową scenę, gdy po pełnym namiętności i dzikich żądz wstępie partnerzy milkną i po chwili krępującej ciszy ona mówi prawie szeptem i jakoś nieprzekonująco: „nie przejmuj się, to się zdarza”? Upokorzenie towarzyszące bohaterom

Kobiece rozwiązanie męskiego problemu

Kobiece rozwiązanie męskiego problemu / fot. materiał prasowy

Kojarzycie tę filmową scenę, gdy po pełnym namiętności i dzikich żądz wstępie partnerzy milkną i po chwili krępującej ciszy ona mówi prawie szeptem i jakoś nieprzekonująco: „nie przejmuj się, to się zdarza”? Upokorzenie towarzyszące bohaterom w tym momencie jest tym wymowniejsze, że większość dorosłych, aktywnych seksualnie osób doświadczyło czegoś podobnego.

Statystyki dowodzą, że problem z przedwczesnym wytryskiem ma aż 3,5 miliona Polaków! Niestety problem w dużym stopniu dotyka również partnerek w tym sensie, że może się przyczynić się do kryzysu lub nawet rozbicia związku.

Kobiece rozwiązanie męskiego problemu

Kobiece rozwiązanie męskiego problemu / fot. materiał prasowy

Prawie 90% mężczyzn przyznało, że problemy w sypialni obniżają ich poczucie wartości. Zranione ambicje sprawiają, że gdy problem zaczyna pojawiać się regularnie, mężczyźni zamiast porozmawiać z partnerką i ruszyć do lekarza, wolą raczej unikać kłopotliwych tłumaczeń i bardzo często wybierają seksualną wstrzemięźliwość, zasłaniając się zmęczeniem i nawałem pracy. A stąd jest już krótka droga do zasiania niepokoju w partnerce. Zaczynają wkradać się przypuszczenia dotyczące potencjalnych romansów, zazdrość i wzajemne pretensje. Dlatego najważniejsze jest zaufanie i rozmowa o problemie. A do czasu znalezienia rozwiązania, dajcie się ponieść fantazji. Kobieta może osiągnąć orgazm na wiele różnych sposobów i niekoniecznie potrzebuje do tego partnera-długodystansowca.

Mimo tak wywindowanych statystyk, niestety tylko 240 tysięcy mężczyzn trafia do specjalisty. Biorąc pod uwagę, że prawie co trzeci przedstawiciel płci męskiej cierpi na przedwczesny wytrysk, jest to naprawdę skromna liczba. Dużą rolę w poradzeniu sobie z tą przykrą dysfunkcją odgrywa kobieta. Co zrobić, gdy Twój partner kończy za wcześnie? Jak przedłużyć stosunek?

Po pierwsze, porozmawiajcie. Jeżeli jesteś pewna, albo masz wrażenie, że problem może Was dotyczyć, zdobądź się na odwagę i zacznij rozmowę. Pamiętaj jednak, by nie sugerować się raczej publikacjami na forach i przechwałkami, w stylu „ja to mogę całą noc”. Problem zaczyna się wtedy, gdy któreś z Was jest nieusatysfakcjonowane. Jeżeli oboje jesteście zadowoleni z półtora-minutowego stosunku, to nie dajcie sobie wmówić, że jest to niemożliwe.

Po drugie, wypróbujcie domowe sposoby. Powodem problemu często jest stres. Dlatego spróbuj oddzielić Wasze życie erotyczne od reszty świata. Z sypialni zrób alkowę zapomnienia i łap się wszystkich sprawdzonych sposobów: dzieci wywieź do dziadków, zapal świece, włącz relaksującą muzykę… Może lepszy efekt osiągniecie rano, po dobrze przespanej nocy? Warto także zajrzeć do internetowego sklepu dla dorosłych. Asortyment na pewno pozytywnie Was zainspiruje, a w ofercie znajdziecie także środki znieczulające żołądź penisa, które za pomocą naturalnych składników zaskakująco często pozwalają satysfakcjonująco przedłużyć stosunek – tutaj znajdziesz więcej informacji jak za pomocą naturalnych preparatów radzić sobie z przedwczesnym wytryskiem: lastlonger.pl

Jeżeli w dalszym ciągu nie będzie widać poprawy to wybierzcie się do lekarza. Pamiętaj, aby przekonać partnera i samemu być pewną tego, że taka wizyta nie jest niczym zawstydzającym. Fachowa rada pomoże Wam cieszyć się sobą i Waszymi intymnymi chwilami. Te momenty mają cementować, a nie rozbijać związek. Na koniec, dobra wiadomość: można wyleczyć aż 90% mężczyzn cierpiących na przedwczesny wytrysk! Obecne terapie są bardzo skuteczne.

Oceń artykuł
2 komentarze
  • lara 28 stycznia, 2016

    Mój mąż na początku nie chciał rozmawiać, jak zaczął mieć problemy z erekcją, ale potem się zdecydował i udało nam się poradzić sobie z problemem. Poszedł po prostu do lekarza, który zlecił badania i dostał lek na potencję maxigra go, dzięki któremu problemy z erekcją odeszły w niepamięć 🙂

  • majka 23 marca, 2016

    A czy ten lek jest na receptę? Czy długo trzeba czekać aż zacznie działać? Bo ogólnie z mężem mamy nienajlepsze doświadczenia z tego typu lekami – trochę to psuje nastrój jak się siedzi i czeka, czy już…

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ