Monday, February 26, 2024
Home / Rozwój  / Biznes  / Kobieca niezależność a własny biznes – czy pożyczka jest na to odpowiedzią?

Kobieca niezależność a własny biznes – czy pożyczka jest na to odpowiedzią?

Marzysz o własnym biznesie, ale nie masz funduszy? To nie musi być przeszkoda!

kobiecy biznes, pożyczka, budżet na biznes

Rozwiązanie jest prostsze niż myślisz / fot. materiały prasowe

Dzisiejszy świat pęka w szwach od liczby indywidualistów. Przyszło nam żyć w miejscu, gdzie niezależność, samodzielność i dążenie do celu są najwyższymi priorytetami. Przekłada się to na życie młodych kobiet, które odkładają na później założenie rodziny, skupiając się na rozwoju kariery zawodowej

 

Wiele z nich, chcąc podkreślić swoją niezależność oraz wdrożyć w życie pomysł na swoją przyszłość, decyduje się założyć własną działalność. Jednak plan to nie wszystko – każdej z nich potrzebny jest budżet na inicjalne aktywności. Jeśli dana osoba nie posiada wystarczających oszczędności, antidotum na jej smutki może okazać się potocznie zwany kredyt bez zaświadczeń dostępny na Matchbanker.pl Uzyskanie pożądanej kwoty, zbliża klienta do osiągnięcia obranego przez nią celu.

 

Warto wiedzieć, że kredyt bez zaświadczeń to błędny termin. Kredyt można uzyskać jedynie w banku, gdzie klient będzie weryfikowany i z pewnością zostanie poproszony o dostarczenie wielu dokumentów. Aby uzyskać dodatkową gotówkę bez zaświadczeń, odpowiedzią jest pożyczka.

 

Czy mogę zaufać Matchbanker?

Od 2015 Matchbanker oferuje rzetelne usługi w Danii, a od zeszłego roku działa także na polskim rynku. Największym atutem tej porównywarki finansowej jest jej innowacyjność oraz profesjonalny serwis. Poprzez zgromadzenie wszelkich potrzebnych ci informacji w jednym miejscu, oszczędzasz swój cenny czas. Co więcej, brak formalności również przyspiesza i ułatwia proces pożyczania pieniędzy.

 

Komfort pożyczania podwyższa fakt, iż dostępne oferty są świadczone jedynie przez zaufanych pożyczkodawców. W zakres ich oferty wchodzą także elastyczne warunki umowy, dzięki czemu każdy klient ma możliwość dopasowania ich do swoich potrzeb.

 

Oferty są przedstawione w prosty, czytelny sposób, które możesz przefiltrować dopasowując je do swoich potrzeb oraz sytuacji finansowej. Wystarczy, że podasz informację o pożądanej kwocie, a strona natychmiastowo wygeneruje dla ciebie najlepsze wyniki.

 

Jeśli dręczą cię pytania, na które nie możesz znaleźć odpowiedzi, pomoże ci doskonale do tego przygotowany dział obsługi klienta.

 

Jak to działa?

Pożyczka bez zaświadczeń ma na celu umożliwienie klientowi pokrycie nadprogramowych wydatków bądź dziury w jego budżecie. Jest ona udzielana przez instytucje pozabankowe. Matchbanker w łatwy i przejrzysty sposób umożliwia porównanie dostępnych na rynku pożyczek. Dzięki temu każda osoba jest w stanie znaleźć taką, która będzie dopasowana do jego potrzeb. Cały proces przebiega online, w związku z czym nie będziesz zmuszona do wizyty w banku.

 

Jedyne, o co poprosi cię pożyczkodawca to oświadczenie o uzyskiwanych dochodach, które informują o ich źródle. Aby zaaplikować o pożyczkę bez zaświadczeń nie jest od ciebie wymagane nic więcej poza ukończonym 18-stym rokiem życia, dowodem osobistym, posiadaniem konta w banku, e-maila oraz telefonu komórkowego.

 

Aplikując na tego typu zobowiązanie, klient ma wybór: może spłacić zaciągniętą pożyczkę jednorazowo bądź na raty. W pierwszym przypadku, będzie to chwilówka, która zaciągana jest na 30 lub 60 dni. Jeśli jednak zdecyduje się ona na spłatę w dłuższym terminie, może wybrać pożyczkę na raty.

 

Oznacza to, że nawet jeśli nie masz wysokich zarobków, masz szansę na spełnienie marzenia o własnym biznesie.

 

źródło: Partner MK

Oceń artykuł
4 komentarze
 • Dominika 13 września, 2018

  Warto pierwszo przeanalizowac konkurencję na rynku i napisać chociażby wstępny/roboczy biznesplan zanim zaciągniemy na siebie takie zobowiązanie jakim jest pożyczka – być może okażę się, że jest to zbyt ryzykowne jak na pierwszy interes i totalny brak doświadczenia.

 • Marcin 11 czerwca, 2019

  O pożyczce powinny pomyśleć osoby, które dopiero co założyły biznes mało który bank udzieli im kredytu i jeśli wcześniej nie miały zbudowanej dobrej historii kredytowej to go po prostu nie otrzymają. Przy pożyczkach pozabankowych tych problemów nie mamy i cała procedura trwa zdecydowanie szybciej.

 • Karolina 14 listopada, 2019

  A nie lepiej skorzystać z dofinansowań dla nowych firm? Wiem, że środki wystarczą na start

 • Anna 7 kwietnia, 2021

  W zeszłym roku sama założyłam własną działalność gospodarczą i potrzebowałam na start gotówki.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ