Friday, May 24, 2024
Home / Klub Miasta Kobiet  / 10. KLUB MIASTA KOBIET – KLUCZ DO SZCZĘŚCIA

10. KLUB MIASTA KOBIET – KLUCZ DO SZCZĘŚCIA

Zaczynamy zapisy na 10. jubileuszowy Klub Miasta Kobiet!

kmk klub miasta kobiet kmk10 ilona felicjańska metaforma

Zapisz się czym prędzej, to będzie wyjątkowe spotkanie

Ilona Felicjańska w poszukiwaniu szczęścia przemierzyła wiele dróg. Zanim trafiła na tę właściwą, tkwiła w otchłani uzależnienia, depresji i przemocy. Gdzie jest dzisiaj? Czy znalazła klucz do szczęścia? – opowie nam na 10. jubileuszowym Klubie Miasta Kobiet

kmk klub miasta kobiet kmk10 ilona felicjańska metaforma

Zapisz się czym prędzej, to będzie wyjątkowe spotkanie

LISTA NA 10. SPOTKANIE KMK ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA

KLUCZ DO SZCZĘŚCIA

Co: 10. spotkanie KLUBU MIASTA KOBIET – temat: KLUCZ DO SZCZĘŚCIA

Kto: Gość specjalny – ILONA FELICJAŃSKA, modelka, pisarka, pierwsza znana Polka mówiąca o uzależnieniu z podniesioną głowa, autorka książek m.in.: „Niezniszczalna. O uzależnieniu, depresji i przemocy” oraz najnowszej „Znalazłam klucz do szczęścia” (wyd. Edipresse).
Przed i po Klubie będzie możliwość zakupienia książki w cenie 39,90 zł wraz z dedykacją od naszego Gościa Specjalnego.
Ilona Felicjańska: „Jestem wdzięczna losowi za moje uzależnienie”. Za każdym razem, gdy wypowiadam te słowa, spotykam się z niedowierzaniem. „To absurd”, słyszę. A jednak tak, uzależnienie to najlepsza rzecz, jaka mnie spotkała, bo był impuls do zmiany. Terapia sprawiła, że dorosłam i wkroczyłam na ścieżkę rozwoju. Nie chciałabym być taka, jaka przed uzależnieniem – zagubiona, niepewna, niedojrzała emocjonalnie. Przez swoją chorobę alkoholową bardzo dużo straciłam, ale jeszcze więcej zyskałam: samoświadomość, samoakceptację, miłość do samej siebie. Czy żeby to zdobyć, koniecznie trzeba ponieść aż takie koszty? Nie. Ale u mnie akurat tak się to odbyło.
Dowiedz się więcej o drodze do szczęścia Ilony Felicjańskiej z naszego artykułu.

Gdzie: Metaforma Cafe, ul. Powiśle 11 (Budynek CORT), Kraków

Kiedy: 14 lipca 2016 (czwartek), godz. 18.00

WSTĘP na wydarzenie jest BEZPŁATNY. Obowiązują ZAPISY

Chcesz wziąć udział w spotkaniu Klubu Miasta Kobiet? Wystarczy, że wyślesz e-mail na adres: klub@miastokobiet.pl z tytułem „10 KMK”. W treści podaj imię i nazwisko. Czekamy na Ciebie.
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

O szczęściu porozmawiamy także:

z Tatianą Kostyrą, która zajmuje się psychologią relacji i rozwoju osobowości. Zawodowo pomaga osobom uzależnionym emocjonalnie. Tatiana Kostyra jest również autorką e-booków „Jak rozkochać skromnego miliardera” i „Jak wyjść z wieży i poznać księcia”. Na swoim blogu WIN Project pisze o relacjach międzyludzkich, rozwoju, miłości i innych możliwościach bycia szczęśliwą kobietą we współczesnym świecie.

Podczas 10. spotkania KMK swoje stoiska będą mieli:

Change Lingerie: skandynawska marka bieliźniarska, która w swojej kolekcji ma m.in. bieliznę zaprojektowaną przez Britney Spears. Dla 150 uczestniczek spotkania, Change Lingerie przygotowało bony o wartości 50 zł do wykorzystania w krakowskich salonach marki.
Nature Cosmetics, polski producent kosmetyków z hitowym śluzem ślimaka – dobroczynnym surowcem dla ludzkiej skóry. Podczas Klubu będzie możliwość zakupienia luksusowego serum-żelu Healthy Skin z atrakcyjnym rabatem.
The Secret Soap Store zaprezentuje swoją wakacyjną linię kosmetyków.

Dla uczestniczek spotkania Laboratorium Naturalnych Farmona oraz Lirene przygotowało kosmetyczne podarunki, natomiast marka May Way Concept Store ugasi nasze pragnienie !

ostateczna_plansza_wp

 

Więcej informacji już wkrótce!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ