Monday, July 22, 2024
Home / Klub Miasta Kobiet  / Klub Miasta Kobiet zaprasza

Klub Miasta Kobiet zaprasza

Minęło 10 lat od wydania pierwszego numeru Miasta Kobiet a nam ciągle mało! Właśnie rusza Klub Miasta Kobiet.

"Szefowa swojej szafy" Monika Jurczyk

logo klub2 małeWe wtorek 16 grudnia o godz. 18.00 ekspertka od mody – Monika Jurczyk OSA – spotka się z Czytelniczkami naszego magazynu na inauguracji „Klubu Miasta Kobiet”. Zapraszamy do Metaforma Cafe – nowego, najbardziej designerskiego miejsca w Krakowie. Będziemy rozmawiać o modzie, wizerunku biznesowym i wyrażaniu osobowości za pomocą stroju.

Dekada istnienia naszego magazynu oraz wielki sukces urodzinowej gali, która 28 października obyła się w Cricotece, uświadomiła nam, że „Miasto Kobiet” to coś znacznie więcej niż gazeta. Jako wirtualne miejsce spotkań, wymiany poglądów i wspierania ciekawych idei funkcjonuje ono w umysłach ambitnych i kreatywnych kobiet od dawna – mówi redaktor naczelna, Aneta Pondo. – Narodził sie więc pomysł: Załóżmy klub i róbmy ciekawe, inspirujące spotkania. Nie było na co czekać. Pierwsze spotkanie w grudniu, a mamy już pomysły na kolejne. 

W Metaforma Cafe zaczniemy od tego, co kobiety uwielbiają – od mody i stylu. Stąd gość specjalny – Monika Jurczyk, znana też jako OSA, to pierwsza w Polsce personal shopperka, autorka książek „Bądź boska” i właśnie wydanej „Szefowa swojej szafy”, a także felietonistka „Miasta Kobiet”.

"Szefowa swojej szafy" Monika Jurczyk

„Szefowa swojej szafy” Monika Jurczyk

Wierzę w moc ubrań, ale przede wszystkim wierzę w moc kobiety – jej kreatywność, przedsiębiorczość i sprawczość – mówi Monika Jurczyk. – Dlatego „Szefowa swojej szafy” nie jest książką o byciu ładną, ale o wyrażaniu swojej osobowości poprzez strój. Odpowiednio skomponowany do pracy pomoże nie tylko świetnie się w nim czuć, ale też osiągać wyznaczone cele. Kto nie ma jeszcze na półce Szefowej swojej szafy, będzie mógł ją kupić na miejscu z autografem autorki.

Nie przegapcie okazji!

Chcesz wziąć udział w I spotkaniu Klubu Miasta Kobiet wyślij maila na adres klub@miastokobiet.pl, w treści wpisz imię i nazwisko. Zapisy trwają do 14 grudnia. Uwaga liczba miejsc ograniczona!

Metaforma Cafe miejsce spotkań Klubu Miasta Kobiet / fot. materiał prasowy

Metaforma Cafe miejsce spotkań Klubu Miasta Kobiet / fot. materiał prasowy

Co: Klub Miasta Kobiet
Gdzie: Metaforma Cafe, ul. Powiśle 11 Kraków (budynek CORT pod Wawelem)
Kiedy: 16 grudnia, godz. 18.00

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ