Saturday, May 25, 2024
Home / Klub Miasta Kobiet  / [BILETY WYPRZEDANE] Klub Miasta Kobiet: To nawet lepiej. Jak obracać trudności w szanse

[BILETY WYPRZEDANE] Klub Miasta Kobiet: To nawet lepiej. Jak obracać trudności w szanse

Joanna Chmura będzie Gościnią Specjalną 47. spotkania Klubu Miasta Kobiet

joanna chmura

Joanna Chmura / fot. Ewa Sawicka

Podczas najbliższego spotkania Klubu Miasta Kobiet (24.05.2024), porozmawiamy o tym, jak w zmianach i nieoczekiwanych sytuacjach widzieć szanse, a nie trudności. Gościnią Specjalną będzie Joanna Chmura – psycholożka i autorka osobistej książki „To nawet lepiej”

 

– Czasem różne sytuacje, które nam się przytrafiają w życiu – wynikające z naszych decyzji czy nie, nieważne – mogą być albo „końcem wszystkiego” albo początkiem wszystkiego, co najlepsze

– recenzuje publikację Joanny Chmury Martyna Wojciechowska:
– Warto tę książkę poznać, bo pozwala spojrzeć na nasze sytuacje z zupełnie innej perspektywy – dodaje podróżniczka w poście na Instagramie. Agnieszka Cegielska zdradziła, że czytając poradnik, płakała razem z jej bohaterką, a dziennikarka, Ewa Drzyzga pisze:

– Asia odważnie i szczerze opowiada o sobie, o swoich zmaganiach, o swoich lękach wstydach i rozmawia ze sobą, zachęcając nas do takich ćwiczeń na żywym organizmie.
Kilka zrobiłam. Kilka jeszcze przede mną. Za wszystkie Ci Asiu dziękuję, i za tę listę super inspirujących lektur i badań, które przemycasz w swoim #tonawetlepiej.

 

24 maja (piątek) z Joanną Chmurą porozmawiamy o zmianach. Autorkę bestselleru zapytamy między innymi o to, jak radzić sobie z lękiem i rozczarowaniem, w jaki sposób uwolnić się od schematów z przeszłości, jak obdarzać się czułością i wyrozumiałością, czy jak budować życie, w którym jest miejsce na radość, odwagę i spokój, mimo wszystko.
47. spotkanie Klubu Miasta Kobiet odbędzie się w formule talk&show. Wywiad na żywo z Joanną Chmurą poprowadzi redaktorka naczelna „Miasta Kobiet”, Aneta Pondo. Wydarzenie odbędzie się w krakowskiej restauracji Vanilla Sky.


 

 

Klub Miasta Kobiet: Joanna Chmura (część I)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Joanna Chmura | psycholog | mówczyni | autorka (@joanna_chmura)

Joanna Chmura to psycholożka, trenerka, coachka oraz CEO platformy rozwojowej „On my way”. Pracuje z klientami indywidualnymi i biznesowymi w tematyce wewnętrznego przywództwa i związanych z nim: autentyczności, poczucia własnej wartości oraz odwagi. Jest jedyną w Polsce certyfikowaną facylitatorką metodologii The Daring Way™ oraz Dare to Lead™ stworzonych przez dr Brené Brown z Uniwersytetu w Houston. Prowadzi warsztaty, wykłady, webinaria. Jest autorką podcastów na profilu „Story to tell” na YouTube i Spotify. Wywiady z nią ukazały się między innymi w „Forbes”, „Harvard Business Review”, „Vogue Polska”. Jej pierwsza książka pt. „To nawet lepiej. Jak obracać trudności w szanse”, która po tygodniu od publikacji znajdowała się w pierwszej trzydziestce na liście bestsellerów Empik i w pierwszej piątce w kategorii „Rozwój osobisty”.

Klub Miasta Kobiet: Beata Syktus (część II)

Beata Syktus

Beata Syktus / fot. Natalia Nakonechna

Beata Syktus – W ciągu kilkuletniej pracy w zawodzie jako dyplomowana stylistka, przeprowadziła liczne metamorfozy wizerunkowe kobiet i mężczyzn. Stylizowała sesje zdjęciowe z aktorami i polskimi gwiazdami. Prowadzi szkolenia dla firm oraz autorskie warsztaty. Wykonuje takie usługi jak: konsultacje wizerunkowe, przeglądy szaf oraz zakupy ze stylistką. Kieruje się zasadą, że odpowiednio dobrana garderoba potrafi wydobyć wewnętrzne piękno, niezależnie od rozmiaru jaki nosimy. Napisała swoją książkę „Bezpieczny Styl” na temat budowania stylu, samoakceptacji oraz kobiet sukcesu. Jako jedna z Kobiet Krakowa wspiera inne kobiety w procesie zmian. Podczas spotkania KMK, Beata poprowadzi warsztaty na temat znalezienia swojego wyróżnika stylu.

 

Klub Miasta Kobiet

KTO:
Joanna Chmura
– psycholożka, trenerka, coachka. CEO platformy rozwojowej „On my way”. Pracuje z klientami indywidualnymi i biznesowymi w tematyce wewnętrznego przywództwa i związanych z nim: autentyczności, poczucia własnej wartości oraz odwagi. Jest jedyną w Polsce certyfikowaną facylitatorką metodologii Dare to Lead™ stworzonych przez dr Brené Brown z Uniwersytetu w Houston. Prowadzi warsztaty, wykłady, webinaria. Jest autorką książki „To nawet lepiej. Jak obracać trudności w szanse”.

Beata Syktus – osobista stylistka i ekspertka ds. wizerunku. 

CO: 47. spotkanie Klubu Miasta Kobiet

GDZIE: Restauracja Vanilla Sky, Niebieski Art Hotel&SPA, ul. Flisacka 3, Kraków

KIEDY: 24.05.2024 (UWAGA:piątek), godz. 18.00-21.00, start rejestracji: od 17.00


 

BILETY: normalny: 149 zł
dla osób ze społeczności Kobiet Krakowa projektu Fundacji Miasto Kobiet: 119 zł – hasło dostępne jest w zamkniętej grupie na FB
W cenie biletu: spotkanie i warsztaty; napoje (do wyboru: wino, kawa lub herbata lub sok lub woda), torebka z prezentami od partnerów wydarzenia dla każdej uczestniczki/uczestnika oraz mnóstwo atrakcyjnych nagród na finał eventu. Dodatkowo – możliwość poznania innych kobiet oraz atmosfera inspiracji i motywacji (bezcenne). Po zakończeniu eventu, dla chętnych poklubowa kolacja (21.30-23.00), za którą już każda płaci sama. 

Prosimy o przemyślane zakupy. W przypadku rezygnacji z wydarzenia, możesz przekazać bilet koleżance lub zamienić na udział w kolejnym. Fundacja Miasto Kobiet zwraca koszt rezygnacji uczestnictwa w imprezie w wyjątkowych sytuacjach, nie później niż na 48 godz. przed imprezą. Aby dokonać zwrotu napisz na klub@miastokobiet.pl. W przypadku zmiany terminu z przyczyn niezależnych od organizatora, bilet nie traci ważności. Uwaga, liczba miejsc ograniczona!

 

Co to jest Klub Miasta Kobiet?

Klub Miasta Kobiet to cykliczne (przed pandemią – raz na dwa miesiące), niezwykle angażujące spotkania „Miasta Kobiet” z Czytelniczkami. Gośćmi Specjalnymi do tej pory byli m.in. Natalia de Barbaro – psycholożka, autorka książek „Czuła Przewodniczka”, „Przedza”; mentorka w programie „Projekt Lady” Tatiana Mindewicz-Puacz, aktorka Anna Dymna, sex coachka Karo Akabal, Marta Niedźwiecka – także sex coachka i autorka podcastu „O zmierzchu”, osobista stylistka Monika Jurczyk, blogerka Ola Budzyńska (Pani Swojego Czasu), trenerka oraz autorka bestsellerów Kamila Rowińska, Joanna Ceplin – sojuszniczka w budowaniu marki osobistej, Barbara Ravensdale – terapeutka duchowa, lekarz psychiatra i terapeuta prof. Bogdan de Barbaro, wokalista Janusz Radek, najsłynniejszy polski neurobiolog prof. Jerzy Vetulani, i wielu, wielu innych.

Uczestniczki 44. spotkania Klubu Miasta Kobiet

Uczestniczki 44. spotkania Klubu Miasta Kobiet / fot. B. Bogacka

Aneta Pondo i Natalia de Barbaro
Aneta Pondo i Natalia de Barbaro / fot. Barbara Bogacka

Nigdy dość miłym gestom / fot. Barbara Bogacka

 

Klub Miasta Kobiet (fot. Barbara Bogacka)

Klub Miasta Kobiet

Matylda Kozakiewicz, Aneta Pondo, fot. Barbara Bogacka

uczestniczki kmk

Rozmowom nie było końca / fot. B. Bogacka

Uczestniczki 41. KMK

Uczestniczki 41. KMK / fot. B.Bogacka

Obdarowane Uczestniczki Klubu Miasta Kobiet / fot. Barbara Bogacka

Uczestniczki KMK

Uczestniczki Klubu Miasta Kobiet / fot. Barbara Bogacka

Od lewej: Aneta Pondo, Barbara Fijał i Agna Karasińska. Organizatorki ubrała Agata Piotrowska, Patrizia Aryton / fot. B. Bogacka

 

Uczestniczki o Klubie Miasta Kobiet:

Ania:

Te spotkania są jak kroplówka, przychodzę co dwa miesiące, żeby się podłączyć

Joanna:

Dla mnie to okazja do pobycia w bliskim kontakcie z ludźmi, którzy na co dzień są nieosiągalni.

Beata:

Na jednym ze spotkań przekliknęło mi w głowie, poukładało się tak jak trzeba, i wyszłam z niego z gotowym pomysłem na firmę, a nawet z jej nazwą!

Ola:

Nie potrafię tego uchwycić w słowa – jest w tych spotkaniach coś takiego, że na każde idę w ciemno, nie ma znaczenie, kto będzie gościem i jaki będzie jego temat, i jeszcze ani raz się nie zawiodłam.

Kasia:

Drogie dziewczyny z Miasta Kobiet, to co robicie jest świetne!

Magdalena:

W atmosferze eventów Miasta Kobiet jest coś naturalnego, niewymuszonego, nie ma wielkiego ą, ę, nawet gdy jego bohaterami są ludzie naprawdę wielkiego kalibru, czuję się na nich na swoim miejscu.

Partnerzy 47. KMK

Organizatorem Klubu Miasta Kobiet jest Fundacja Miasta Kobiet.

Napisz: barbarafijal@miastokobiet.pl
lub
zadzwoń:
698 901 255

Masz ochotę pokazać swoje produkty lub usługi podczas 47.KMK? Skontaktuj się z Barbarą Fijał (barbarafijal@miastokobiet.pl) 

 

47. spotkanie Klubu Miasta Kobiet: Kup bilet!

 

  

 

TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ