Tuesday, June 18, 2024
Home / Klub Miasta Kobiet  / Klub Miasta Kobiet: Segritta – Pozornie wolny umysł?

Klub Miasta Kobiet: Segritta – Pozornie wolny umysł?

Myślisz, że jesteś odporna

Matylda Kozakiewicz czyli Segritta

Matylda Kozakiewicz czyli Segritta / fot. Sebastian Olszański

Myślisz, że twoje opinie są tylko twoje? I że jeśli ktoś inny miał na nie wpływ, to tylko dlatego, że używał logicznych argumentów, by cię przekonać. Podczas 44. spotkania Klubu Miasta Kobiet (23.11.2023) z psycholożką Matyldą Kozakiewicz znaną też jako Segritta porozmawiamy o fascynujących mechanizmach wpływu i manipulacji. Czy każda z nas im ulega? W drugiej części wydarzenia, przyjrzymy się temu, jak łatwo/trudno nam zaufać. Część warsztatową poprowadzi Anita Kostana

 

 

44. spotkanie Klubu Miasta Kobiet – Pozornie wolny umysł?

W czasie trwania 44. spotkania Klubu Miasta Kobiet, które odbędzie się w czwartek 23 listopada 2023 r porozmawiamy o wywieraniu wpływu na ludzi i manipulacji. W warsztatowej części wydarzenia, skupimy się na budowaniu zaufania. Wydarzenie odbędzie się w formule talk-show w restauracji Vanilla Sky w Niebieski Art Hotel&SPA Krakowie (ul. Flisacka 3).

Okołoandrzejkowy, magiczny wieczór uświetnią także Ewa Czarnecka, Aga Siejka i Anita Kostana, które zaserwują uczestniczkom duchowy coaching. Wiedźmy przy pomocy magicznych atrybutów, zadając odpowiednie pytania, odkryją przed nami nieco świetlanej przyszłości. Przy stoisku Remingtona przy pomocy stylistki będzie można wyczarować sprężyste loki lub gładką taflę na włosach. Będą inspirujące rozmowy na żywo, warsztaty, networking, upominki, a dla chętnych – poklubowa kolacja w towarzystwie kobiet, które chcą poznać się jeszcze lepiej.

 

Kup bilet na 44. KMK


 

 

Część I: Matylda Kozakiewicz – Segritta

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Matylda Kozakiewicz (@segritta)

Gościnią Specjalną 44. Klubu Miasta Kobiet będzie psycholożka, psychotraumatolożka i jedna z pierwszych twórczyń internetowych w Polsce z prawie dwudziestoletnim stażem. W swojej twórczości porusza tematy związane z psychologią, m.in.: wywieraniem wpływu na ludzi, manipulacją, relacjami romantycznymi, a także zaburzeniami postraumatycznymi.

 

Myślisz, że świadomie robisz zakupy, krytycznie odbierasz wiadomości z mediów i nie dajesz się manipulować znajomym z pracy, rodzinie i przyjaciołom. Gdy zaś chcesz kogoś przekonać do swoich racji, zapewne posługujesz się tylko argumentami racjonalnymi i aż dziw, że ludzie tego nie rozumieją

– prowokuje we wstępie do swojej książki „Pozornie wolny umysł”, autorka Matylda Kozakiewicz.

Podczas wydarzenia z cenioną psycholożką porozmawiamy o fake-newsach, umyśle, świadomości.

Część II: Anita Kostana

Anita Kostana / fot. Barbara Bogacka

Tylko osoba obdarzona wolnym umysłem, może zrozumieć siebie i innego człowieka. Opowie o tym #KobietaKrakowa Anita Kostana – właścicielka firmy eventowej Hopla Kids i Hopla Events, specjalistka od teambuildingu, socjolożka i… tarocistka, której horoskopy publikowane w „Mieście Kobiet” cieszą się spektakularną popularnością. Podczas części warsztatowej, wypróbujemy na sobie metody budujące zaufanie i umiejętności rozwijające komunikację. Sprawdzimy, czy z pomocą teambuildingu da się otworzyć umysł na perspektywę drugiej strony. 

 

Dowiedz się:
Kobieta Krakowa: Anita Kostana

 

 

Klub Miasta Kobiet

CO: 44. spotkanie Klubu Miasta Kobiet: Segritta – Pozornie wolny umysł?

KTO:

Matylda Kozakiewicz (Segritta) – psycholożka, psychotraumatolożka, autorka książki „Pozornie wolny umysł”

Anita Kostana – socjolożka, artystka i praktykująca tarocistka

GDZIE: Restauracja Vanilla Sky, Niebieski Art Hotel&SPA, ul. Flisacka 3, Kraków

KIEDY: 23.11.2023, godz. 18.00-21.00, start rejestracji: od 17.00

BILETY:

normalny: 129 zł
dla osób ze społeczności Kobiet Krakowa projektu Fundacji Miasto Kobiet: 99 zł – hasło dostępne jest w grupie na FB


 

W cenie biletu: spotkanie i warsztaty; napoje (do wyboru: wino, kawa lub herbata lub sok lub woda). Dodatkowo – możliwość poznania innych kobiet oraz atmosfera inspiracji i motywacji (bezcenne).  Prosimy o przemyślane zakupy. W przypadku rezygnacji z wydarzenia, możesz przekazać bilet koleżance lub zamienić na udział w kolejnym. Fundacja Miasto Kobiet zwraca koszt rezygnacji uczestnictwa w imprezie w wyjątkowych sytuacjach, nie później niż na 48 godz. przed imprezą. Aby dokonać zwrotu napisz na klub@miastokobiet.pl. W przypadku zmiany terminu z przyczyn niezależnych od organizatora, bilet nie traci ważności. Uwaga, liczba miejsc ograniczona! 

Co to jest Klub Miasta Kobiet?

Klub Miasta Kobiet to cykliczne (przed pandemią – raz na dwa miesiące), niezwykle angażujące spotkania „Miasta Kobiet” z Czytelniczkami. Gośćmi Specjalnymi do tej pory byli m.in. Natalia de Barbaro – psycholożka, autorka książek „Czuła Przewodniczka”, „Przedza”; mentorka w programie „Projekt Lady” Tatiana Mindewicz-Puacz, aktorka Anna Dymna, sex coachka Karo Akabal, Marta Niedźwiecka – także sex coachka i autorka podcastu „O zmierzchu”, osobista stylistka Monika Jurczyk, blogerka Ola Budzyńska (Pani Swojego Czasu), trenerka oraz autorka bestsellerów Kamila Rowińska, Joanna Ceplin – sojuszniczka w budowaniu marki osobistej, Barbara Ravensdale – terapeutka duchowa, lekarz psychiatra i terapeuta prof. Bogdan de Barbaro, wokalista Janusz Radek, najsłynniejszy polski neurobiolog prof. Jerzy Vetulani, i wielu, wielu innych.

Nigdy dość miłym gestom / fot. Barbara Bogacka

27. spotkanie Klubu Miasta Kobiet: Natalia de Barbaro

Klub Miasta Kobiet z Natalią de Barbaro / fot. Barbara Bogacka

Anna Dymna

Klub Miasta Kobiet z Anną Dymną (obok Małgorzata Majewska) / fot. Barbara Bogacka

Kub Miasta kobiet

Klub Miasta Kobiet w Niebieski Art Hotel i restauracji Vanilla Sky / fot. Barbara Bogacka

Klub Miasta Kobiet, Joanna Hussakowska, Aneta Pondo, portal dla kobiet

Klub Miasta Kobiet z Joanną Hussakowską / fot. B. Bogacka

Tatiana Mindewicz-Puacz z Redaktorką Naczelną Miasta Kobiet Anetą Pondo

Tatiana Mindewicz-Puacz z Redaktorką Naczelną Miasta Kobiet Anetą Pondo. / fot. Barbara Bogacka

15. KMK [maj 2017] / fot. Beata Majka

kobieta niezależna szkolenie

Jubileuszowy Klub Miasta Kobiet z Kamilą Rowińską w Krakowie / fot. Martyna Szulakiewicz

Gościem Specjalnym 15.KMK był Janusz Radek / fot. Beata Majka

 

Uczestniczki o Klubie Miasta Kobiet:

Joanna:

Dla mnie to okazja do pobycia w bliskim kontakcie z ludźmi, którzy na co dzień są nieosiągalni.

Beata:

Na jednym ze spotkań przekliknęło mi w głowie, poukładało się tak jak trzeba, i wyszłam z niego z gotowym pomysłem na firmę, a nawet z jej nazwą!

Ola:

Nie potrafię tego uchwycić w słowa – jest w tych spotkaniach coś takiego, że na każde idę w ciemno, nie ma znaczenie, kto będzie gościem i jaki będzie jego temat, i jeszcze ani raz się nie zawiodłam.

Kasia:

Drogie dziewczyny z Miasta Kobiet, to co robicie jest świetne!

Magdalena:

W atmosferze eventów Miasta Kobiet jest coś naturalnego, niewymuszonego, nie ma wielkiego ą, ę, nawet gdy jego bohaterami są ludzie naprawdę wielkiego kalibru, czuję się na nich na swoim miejscu.

Organizatorem Klubu Miasta Kobiet jest Fundacja Miasta Kobiet.

Napisz: barbarafijal@miastokobiet.pl
lub
zadzwoń:
698 901 255

Masz ochotę pokazać swoje produkty lub usługi podczas 44.KMK? Skontaktuj się z Barbarą Fijał (barbarafijal@miastokobiet.pl)

TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ