Monday, March 4, 2024
Home / Fundacja Miasto Kobiet  / Klub Miasta Kobiet: Ona/jej. Co decyduje o naszej płci?

Klub Miasta Kobiet: Ona/jej. Co decyduje o naszej płci?

Spotkanie odbędzie się 1 lutego w restauracji Vanilla Sky w Krakowie

magda stega

Gościni specjana Klubu Miasta Kobiet Magda Stęga / fot. Karolina Moskała

Po co nam płeć?

Jak rozmawiać o seksualności? 

Na czym polega inkluzywność

 

Gościnią Specjalną 45. spotkania Klubu Miasta Kobiet (1.02.2024) będzie Magda Stęga – facylitatorka i mówczyni inspiracyjna specjalizująca się w obszarach związanych z inkluzywną rekrutacją, różnorodnością oraz włączaniem społecznym. Część warsztatową poprowadzi seksuolożka, Marta Hejnar

 

Nasza seksualność jest niezwykle złożona, różnorodna i ciekawa. Bardzo często z braku wiedzy, wstydu, czy umiejętności nie rozmawiamy niej.
W czasie Klubu Miasta Kobiet o seksualności i tożsamości płciowej rozmawiać będziemy bez tabu.
Z gościnią specjalną Magda Stęgą porozmawiamy o tym, co decyduje o płci, o co chodzi z zaimkami one/jej, co to jest inkluzywność i dlaczego jest tak ważna w świecie. Magda opowie nam także poruszającą historię odkrywania tożsamości.
W drugiej części wydarzenia, z Martą Hejnar porozmawiamy o kodach erotycznych, i jaki mogą mieć wpływ na przyjemność i satysfakcję z seksu.

 

Uczestniczki o Klubie Miasta Kobiet:

Ania: Te spotkania są jak kroplówka, przychodzę co dwa miesiące, żeby się podłączyć

Joanna: Dla mnie to okazja do pobycia w bliskim kontakcie z ludźmi, którzy na co dzień są nieosiągalni.

Beata: Na jednym ze spotkań przekliknęło mi w głowie, poukładało się tak jak trzeba, i wyszłam z niego z gotowym pomysłem na firmę, a nawet z jej nazwą!

Ola: Nie potrafię tego uchwycić w słowa – jest w tych spotkaniach coś takiego, że na każde idę w ciemno, nie ma znaczenie, kto będzie gościem i jaki będzie jego temat, i jeszcze ani raz się nie zawiodłam.

Kasia: Drogie dziewczyny z Miasta Kobiet, to co robicie jest świetne!

Magdalena: W atmosferze eventów Miasta Kobiet jest coś naturalnego, niewymuszonego, nie ma wielkiego ą, ę, nawet gdy jego bohaterami są ludzie naprawdę wielkiego kalibru, czuję się na nich na swoim miejscu.

 

45. spotkanie Klubu Miasta Kobiet

KIEDY: 1.02.2024, godz. 18.00-21.00, start rejestracji: od 17.00

GDZIE: Restauracja Vanilla Sky, Niebieski Art Hotel&SPA, ul. Flisacka 3, Kraków

BILETY: normalny: 149 zł [dla osób ze społeczności Kobiet Krakowa projektu Fundacji Miasto Kobiet: 119 zł – hasło dostępne jest w grupie na FB] 

W cenie biletu: spotkanie i warsztaty; napoje (do wyboru: wino, kawa lub herbata lub sok lub woda), torba pełna prezentów od partnerów wydarzenia (olejki i kosmetyki od: Soraya, BodyBoom, EasyToys oraz pyszna herbata od Teekanne z różowego grejpfruta o wartości 150 zł dla każdej uczestniczki/uczestnika oraz mnóstwo atrakcyjnych nagród w konkursie na koniec eventu). Dodatkowo – możliwość poznania innych kobiet oraz atmosfera inspiracji i motywacji (bezcenne). Po zakończeniu eventu, dla chętnych poklubowa kolacja (21.30-23.00), za którą już każda płaci sama.


 

 

Część I: Magda Stęga

Magda Stęga,

Magda Stęga, fot. Karolina Moskała

Magda Stęga jest w gronie 25 influencerek na LinkedIn dla kobiet według rankingu „Forbes Women Poland”. Wspólnie z klientami pracuje nad tworzeniem przyjaznych miejsc pracy dla osób z różnych grup wykluczonych, w tym społeczności LGBTQ+. Ma doświadczenie w współpracy z Grammarly, Zalando i SWAROVSKI. 

Część II: Marta Hejnar

Marta Hejnar

Marta Hejnar / fot. Barbara Bogacka

Marta Hejnar jest certyfikowaną psychoterapeutką Gestalt i seksuolożką praktyczną pracującą w
nurcie pozytywnej seksualności i GSRD (Gender, Sexual, Relational Diversities). Ukończyła szkołę Tantry
Serca – Formacji Psychodynamiki Relacji i Komunikacji Ciała, filmoznawstwo na Uniwersytecie
Jagiellońskim, studia MBA Zarządzanie i Marketing na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, studia
podyplomowe na SWPS Seksuologia Praktyczna, posiada także certyfikaty Erickson Certified Professional
Coach, Prosci® Change management Certification. Obecnie jest w trakcie całościowego szkolenia pracy z parami w ujęciu EFT – terapii skoncentrowanej na emocjach.
Współpracuje ze stowarzyszeniem Sex Work Polska wpierając osoby pracujące seksualnie, a także pracuje terapeutycznie z osobami dorosłymi, zarówno indywidualnie jak i z parami.
Z Miłości Do Miłości powołała do życia Instytut Kochania, którego celem jest edukacja i rozwój dorosłych w obszarach tożsamości, relacji i seksualności.

 

Dowiedz się więcej:
Kobieta Krakowa: Marta Hejnar

 

Podczas 45. spotkania KMK porozmawiamy o różnych aktywnościach seksualnych, a także o tym, jak rozmawiać o tym czego chcemy w seksie (i nie tylko) dla siebie i o tym, co możemy zaoferować w oparciu o model Koła Zgody opracowany przez trenerkę seksualności Betty Martin.

 

Klub Miasta Kobiet

CO: 45. spotkanie Klubu Miasta Kobiet: Ona/jej. Co decyduje o naszej płci?

KTO:

Magda Stęga – facylitatorka i mówczyni inspiracyjna specjalizująca się w obszarach związanych z inkluzywną rekrutacją, różnorodnością oraz włączaniem społecznym

Marta Hejnar – certyfikowana (EAGT) psychoterapeutka Gestalt i seksuolożka praktyczna pracująca w
nurcie pozytywnej seksualności i GSRD (Gender, Sexual, Relational Diversities).

GDZIE: Restauracja Vanilla Sky, Niebieski Art Hotel&SPA, ul. Flisacka 3, Kraków

KIEDY: 1.02.2024, godz. 18.00-21.00, start rejestracji: od 17.00

BILETY:

normalny: 149 zł
dla osób ze społeczności Kobiet Krakowa projektu Fundacji Miasto Kobiet: 119 zł – hasło dostępne jest w zamkniętej grupie na FB
W cenie biletu: spotkanie i warsztaty; napoje (do wyboru: wino, kawa lub herbata lub sok lub woda), torba pełna prezentów od partnerów wydarzenia (olejki i kosmetyki od: Soraya, BodyBoom, EasyToys oraz pyszna herbata od Teekanne z różowego grejpfruta o wartości 150 zł dla każdej uczestniczki/uczestnika oraz mnóstwo atrakcyjnych nagród w konkursie na koniec eventu). Dodatkowo – możliwość poznania innych kobiet oraz atmosfera inspiracji i motywacji (bezcenne). Po zakończeniu eventu, dla chętnych poklubowa kolacja (21.30-23.00), za którą już każda płaci sama.


Dodatkowo – możliwość poznania innych kobiet oraz atmosfera inspiracji i motywacji (bezcenne).  Prosimy o przemyślane zakupy. W przypadku rezygnacji z wydarzenia, możesz przekazać bilet koleżance lub zamienić na udział w kolejnym. Fundacja Miasto Kobiet zwraca koszt rezygnacji uczestnictwa w imprezie w wyjątkowych sytuacjach, nie później niż na 48 godz. przed imprezą. Aby dokonać zwrotu napisz na klub@miastokobiet.pl. W przypadku zmiany terminu z przyczyn niezależnych od organizatora, bilet nie traci ważności. Uwaga, liczba miejsc ograniczona! 

Co to jest Klub Miasta Kobiet?

Klub Miasta Kobiet to cykliczne (przed pandemią – raz na dwa miesiące), niezwykle angażujące spotkania „Miasta Kobiet” z Czytelniczkami. Gośćmi Specjalnymi do tej pory byli m.in. Natalia de Barbaro – psycholożka, autorka książek „Czuła Przewodniczka”, „Przedza”; mentorka w programie „Projekt Lady” Tatiana Mindewicz-Puacz, aktorka Anna Dymna, sex coachka Karo Akabal, Marta Niedźwiecka – także sex coachka i autorka podcastu „O zmierzchu”, osobista stylistka Monika Jurczyk, blogerka Ola Budzyńska (Pani Swojego Czasu), trenerka oraz autorka bestsellerów Kamila Rowińska, Joanna Ceplin – sojuszniczka w budowaniu marki osobistej, Barbara Ravensdale – terapeutka duchowa, lekarz psychiatra i terapeuta prof. Bogdan de Barbaro, wokalista Janusz Radek, najsłynniejszy polski neurobiolog prof. Jerzy Vetulani, i wielu, wielu innych.

Uczestniczki 44. spotkania Klubu Miasta Kobiet

Uczestniczki 44. spotkania Klubu Miasta Kobiet / fot. B. Bogacka

Aneta Pondo i Natalia de Barbaro
Aneta Pondo i Natalia de Barbaro / fot. Barbara Bogacka

Nigdy dość miłym gestom / fot. Barbara Bogacka

 

Klub Miasta Kobiet (fot. Barbara Bogacka)

Klub Miasta Kobiet

Matylda Kozakiewicz, Aneta Pondo, fot. Barbara Bogacka

uczestniczki kmk

Rozmowom nie było końca / fot. B. Bogacka

Uczestniczki 41. KMK

Uczestniczki 41. KMK / fot. B.Bogacka

Obdarowane Uczestniczki Klubu Miasta Kobiet / fot. Barbara Bogacka

Uczestniczki KMK

Uczestniczki Klubu Miasta Kobiet / fot. Barbara Bogacka

Od lewej: Aneta Pondo, Barbara Fijał i Agna Karasińska. Organizatorki ubrała Agata Piotrowska, Patrizia Aryton / fot. B. Bogacka

 

Uczestniczki o Klubie Miasta Kobiet:

Ania:

Te spotkania są jak kroplówka, przychodzę co dwa miesiące, żeby się podłączyć

Joanna:

Dla mnie to okazja do pobycia w bliskim kontakcie z ludźmi, którzy na co dzień są nieosiągalni.

Beata:

Na jednym ze spotkań przekliknęło mi w głowie, poukładało się tak jak trzeba, i wyszłam z niego z gotowym pomysłem na firmę, a nawet z jej nazwą!

Ola:

Nie potrafię tego uchwycić w słowa – jest w tych spotkaniach coś takiego, że na każde idę w ciemno, nie ma znaczenie, kto będzie gościem i jaki będzie jego temat, i jeszcze ani raz się nie zawiodłam.

Kasia:

Drogie dziewczyny z Miasta Kobiet, to co robicie jest świetne!

Magdalena:

W atmosferze eventów Miasta Kobiet jest coś naturalnego, niewymuszonego, nie ma wielkiego ą, ę, nawet gdy jego bohaterami są ludzie naprawdę wielkiego kalibru, czuję się na nich na swoim miejscu.

Partnerzy 45. KMK

Organizatorem Klubu Miasta Kobiet jest Fundacja Miasta Kobiet.

Napisz: barbarafijal@miastokobiet.pl
lub
zadzwoń:
698 901 255

Masz ochotę pokazać swoje produkty lub usługi podczas 44.KMK? Skontaktuj się z Barbarą Fijał (barbarafijal@miastokobiet.pl) 

 

TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ