Thursday, June 20, 2024
Home / Klub Miasta Kobiet  / Klub Miasta Kobiet: Natalia de Barbaro – Jak żyć własne życie?

Klub Miasta Kobiet: Natalia de Barbaro – Jak żyć własne życie?

W czasie Klubu Miasta Kobiet, razem z Natalią de Barbaro będziemy szukać odpowiedzi na to pytanie

Natalia de Barbaro

Natalia de Barbaro / fot. Mateusz Skwarczek/Agencja wyborcza.pl

Z Natalią de Barbaro, psycholożką, poetką, felietonistką, autorką warsztatów „Własny pokój”, której pierwsza książka „Czuła Przewodniczka” pozostaje do dzisiaj czytelniczym fenomenem (ponad 20 dodruków, prawa do publikacji sprzedane do 8 krajów) podczas 43. spotkania Klubu Miasta Kobiet (7.09.23) porozmawiamy o… życiu. I o jego aspektach – nitkach, które stanowią o jego jakości

 

Natalia de Barbaro: Tkasz czy celujesz?

Od takiego pytania mogą zaczynać rozmowę czytelniczki najnowszej książki Natalii de Barbaro „Przędza”. W tej metaforze, na której skonstruowana jest książka, zawiera się życie i jego dynamika rozpięta między działaniem a byciem, celem a drogą.

 

Na pewno cię zainteresuje:
Natalia de Barbaro: Jestem zwykłą dziewczyną (wywiad)

 

Natalia de Barbaro potrafi obrazować to nasze (i swoje) życie przez słowa, które trafnie opisują jego skomplikowane warstwy. Nie daje łatwych odpowiedzi na pytanie, jak żyć, a jednak w tym, co pisze i co mówi, czytelniczki i słuchaczki, odnajdują ulgę, że mogą wybrać, czy chcą w znoju czy w radości, czy rozwijać się do przodu czy w głąb, czy mierzyć swoje życie sukcesami czy codziennością, czy w ogóle muszą wybierać, bo może mogą „i to, i to”.

Czy w życiu jest miejsce i na celowanie do tarczy i na tkanie?

Szukam wolności wyboru, bo chcę żyć swoje własne życie

– pisze Natalia de Barbaro. My w czasie Klubu Miasta Kobiet, razem z nią będziemy szukać odpowiedzi na pytanie „Jak żyć własne życie?”.

43. spotkanie Klubu Miasta Kobiet: Jak żyć własne życie?

Karolina Jarosz

Karolina Jarosz / fot. Marek Gierat – Gierat Art Studio

Podczas 43. spotkania Klubu Miasta Kobiet, Karolina Jarosz – coachka kognitywna i coachka Mocnych Stron Instytutu Gallupa, właścicielka YouCan Studio Treningu Personalnego dla Kobiet, opowie o tym, jak rozwijanie talentów może przyczynić się do wykorzystania pełni swojego potencjału. Karolina Jarosz pomaga kobietom odkryć ich potencjał, by z lekkością osiągały to, co dla nich naprawdę ważne.

Paulina Bielecka

Paulina Bielecka / fot. materiał własny

Co oprócz wyglądu zmienia operacja plastyczna? Na to pytanie odpowie Paulina Bielecka wspólnie z jednym z chirurgów plastyków oraz fizjoterapeutką z wielospecjalistycznego Centrum Medycznego Art Clinik w Krakowie.
Paulina Bielecka z pasją pracuje w branży medycznej od dwudziestu lat. Jej nieustanne zaangażowanie przyczyniło się do ugruntowania jej pozycji jako Dyrektor ds. Medycznych w renomowanej instytucji medycznej.
Obecnie, jako inspirująca liderka, stoi na czele Art Clinik, gdzie zdobyte doświadczenie i profesjonalizm prowadzą do tworzenia nowych standardów opieki zdrowotnej. Jej zaangażowanie nie tylko przekształca oblicze medycyny, ale także jest inspiracją dla innych w tej dynamicznie rozwijającej się dziedzinie.

 

 

Przeczytaj koniecznie:
Natalia de Barbaro, Czuła Przewodniczka, Kręgi Kobiet i wielka transformacja Polek

 

[BILETY WYPRZEDANE]
Kup bilet na 43. spotkanie Klubu Miasta Kobiet

CO: 43. spotkanie Klubu Miasta Kobiet: Natalia de Barbaro – Jak żyć własne życie?

KTO: Natalia de Barbaro – psycholożka, autorka książki „Czuła Przewodniczka”, „Przędza” oraz zbioru wierszy „Krwawnik, mniszek, ułudka”. Prowadzi autorskie warsztaty Własny Pokój, Dzikie Dziewczynki oraz Czułe Struny.

GDZIE: Restauracja Vanilla Sky, Niebieski Art Hotel&SPA, ul. Flisacka 3, Kraków

KIEDY: 7.09.2023 r. (czwartek), godz. 18.00-21.00, start rejestracji: od 17.00

BILETY:

normalny: 129 zł
dla osób ze społeczności Kobiet Krakowa projektu Fundacji Miasto Kobiet: 99 zł – hasło dostępne jest w grupie na FB

Czym jest projekt #KobietyKrakowa?
Kobiety Krakowa – siostrzeństwo w biznesie. Zobacz co robimy!

W cenie biletu: spotkanie, napoje (do wyboru: wino, kawa lub herbata lub sok lub woda). Dodatkowo – możliwość poznania innych kobiet oraz atmosfera inspiracji i motywacji (bezcenne).

 

Prosimy o przemyślane zakupy. W przypadku rezygnacji z wydarzenia, możesz przekazać bilet koleżance lub zamienić na udział w kolejnym. Fundacja Miasto Kobiet zwraca koszt rezygnacji uczestnictwa w imprezie w wyjątkowych sytuacjach, nie później niż na 48 godz. przed imprezą. W przypadku zmiany terminu z przyczyn niezależnych od organizatora, bilet nie traci ważności. Uwaga, liczba miejsc ograniczona! 

UWAGA. Utrudniony dojazd

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Vanilla Sky Restaurant (@vanillasky_restaurant)

 

 

Co to jest Klub Miasta Kobiet?

Klub Miasta Kobiet to cykliczne (przed pandemią – raz na dwa miesiące), niezwykle angażujące spotkania „Miasta Kobiet” z Czytelniczkami. Gośćmi Specjalnymi do tej pory byli m.in. Natalia de Barbaro – psycholożka, autorka książki „Czuła Przewodniczka”; mentorka w programie „Projekt Lady” Tatiana Mindewicz-Puacz, aktorka Anna Dymna, sex coachka Karo Akabal, Marta Niedźwiecka – także sex coachka i autorka podcastu „O zmierzchu”, osobista stylistka Monika Jurczyk, blogerka Ola Budzyńska (Pani Swojego Czasu), trenerka oraz autorka bestsellerów Kamila Rowińska, Joanna Ceplin – sojuszniczka w budowaniu marki osobistej, Barbara Ravensdale – terapeutka duchowa, lekarz psychiatra i terapeuta prof. Bogdan de Barbaro, wokalista Janusz Radek, najsłynniejszy polski neurobiolog prof. Jerzy Vetulani, i wielu, wielu innych.

 

27. spotkanie Klubu Miasta Kobiet: Natalia de Barbaro

Klub Miasta Kobiet z Natalią de Barbaro / fot. Barbara Bogacka

Anna Dymna

Klub Miasta Kobiet z Anną Dymną (obok Małgorzata Majewska) / fot. Barbara Bogacka

Kub Miasta kobiet

Klub Miasta Kobiet w Niebieski Art Hotel i restauracji Vanilla Sky / fot. Barbara Bogacka

Klub Miasta Kobiet, Joanna Hussakowska, Aneta Pondo, portal dla kobiet

Klub Miasta Kobiet z Joanną Hussakowską / fot. B. Bogacka

Tatiana Mindewicz-Puacz z Redaktorką Naczelną Miasta Kobiet Anetą Pondo

Tatiana Mindewicz-Puacz z Redaktorką Naczelną Miasta Kobiet Anetą Pondo. / fot. Barbara Bogacka

15. KMK [maj 2017] / fot. Beata Majka

kobieta niezależna szkolenie

Jubileuszowy Klub Miasta Kobiet z Kamilą Rowińską w Krakowie / fot. Martyna Szulakiewicz

Gościem Specjalnym 15.KMK był Janusz Radek / fot. Beata Majka

 

Uczestniczki o Klubie Miasta Kobiet:

Joanna:

Dla mnie to okazja do pobycia w bliskim kontakcie z ludźmi, którzy na co dzień są nieosiągalni.

Beata:

Na jednym ze spotkań przekliknęło mi w głowie, poukładało się tak jak trzeba, i wyszłam z niego z gotowym pomysłem na firmę, a nawet z jej nazwą!

Ola:

Nie potrafię tego uchwycić w słowa – jest w tych spotkaniach coś takiego, że na każde idę w ciemno, nie ma znaczenie, kto będzie gościem i jaki będzie jego temat, i jeszcze ani raz się nie zawiodłam.

Kasia:

Drogie dziewczyny z Miasta Kobiet, to co robicie jest świetne!

Magdalena:

W atmosferze eventów Miasta Kobiet jest coś naturalnego, niewymuszonego, nie ma wielkiego ą, ę, nawet gdy jego bohaterami są ludzie naprawdę wielkiego kalibru, czuję się na nich na swoim miejscu.

Organizatorem Klubu Miasta Kobiet jest Fundacja Miasta Kobiet.

Napisz: barbarafijal@miastokobiet.pl
lub
zadzwoń:
698 901 255

Masz ochotę pokazać swoje produkty lub usługi podczas 43.KMK? Skontaktuj się z Barbarą Fijał (barbarafijal@miastokobiet.pl)

Partnerzy 43. spotkania KMK

Partnerzy 43. spotkania KMK

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ