Thursday, July 18, 2024
Home / Klub Miasta Kobiet  / Klub Miasta Kobiet: O tym, co jest najważniejsze w życiu. Na szczyt i z powrotem

Klub Miasta Kobiet: O tym, co jest najważniejsze w życiu. Na szczyt i z powrotem

46. spotkanie Klubu Miasta Kobiet odbędzie 7 marca 2024 roku w restauracji Vanilla Sky 

Angelika Chrapkiewicz-Gądek

Angelika Chrapkiewicz-Gądek / fot. Martyna Word

Gościnią Specjalną będzie Angelika Chrapkiewicz-Gądek – podróżniczka, pisarka, mówczyni inspiracyjna. Część warsztatową poprowadzi terapeutka Małgorzata Iwanicka

 

Podczas wydarzenia porozmawiamy o wytrwałości, sile, motywacji, relacjach, miłości. Dowiemy się, skąd czerpać moc do budowania wewnętrznej siły, aby móc odważnie odpowiadać na pragnienia własnego serca, ducha i ciała.
46. spotkanie Klubu Miasta Kobiet odbędzie się w formule talk&show. W pierwszej części redaktorka naczelna Aneta Pondo porozmawia z Angeliką Chrapkiewicz-Gądek, w drugiej, Małgorzata Iwanicka przeprowadzi warsztaty. Spotkanie KMK to także okazja do poznania innych kobiet, zarówno w czasie wydarzenia, jak i zaraz po jego oficjalnej części, czyli podczas kolacji dla tych z nas, które pragną pogłębić znajomości.
Zadbamy o doskonałych i niezawodnych partnerów Klubu, którzy przekażą do giftpacków świetne prezenty. Wydarzenie odbędzie się 7 marca w Krakowie, w restauracji Vanilla Sky.

 

Część I: Angelika Chrapkiewicz-Gądek

Angelika Chrapkiewicz-Gądek

Angelika Chrapkiewicz-Gądek / fot. Szymek Gądek

Podróżniczka, pisarka i entuzjastka zarówno podwodnych głębin, jak i górskich szczytów. Angelika Chrapkiewicz-Gądek jest autorką książki „Zdobądź swój szczyt”, która dotarła do tysięcy czytelników, inspirując ich do spełniania własnych marzeń. Ostatnio napisała i wydała nową książkę „Po drugiej stronie szczytu”. Znana ze swoich prelekcji inspiracyjnych, w których z autentycznością i pasją inspiruje do wzmacniania pewności siebie i życia zgodnego z wyznawanymi wartościami.
Od 3 roku życia towarzyszy jej rdzeniowy zanik mięśni, w wyniku którego porusza się na wózku. Jej serce bije dla przygód outdoorowych i gór. Od kilku lat, wraz z niezwykłym zespołem, przemierza górskie szlaki, sukcesywnie realizując swoje marzenia. Bierze udział w ekspedycjach górskich, zdobywając m.in. Dach Afryki, czyli Kilimandżaro, najwyższe szczyty Tatr, takie jak Gerlach, Rysy, czy Mnich. Angażuje się w projekty burzące stereotypy i bariery społeczne.

 

Przeczytaj:
Angelika Chrapkiewicz-Gądek: Nie ma na co czekać

 

Część II: Małgorzata Iwanicka

Małgorzata Iwanicka / fot. Barbara Bogacka

Małgorzata Iwanicka jest mamą, żoną, przyjaciółką oraz terapeutką pracującą w nurcie TSR (terapia skoncentrowana na rozwiązaniach), którą łączy z SWR (terapia wewnętrzna rodziny). Pracuje z oddechem, z ciałem, z elementami dramy, psychodramy i ustawień. Pomaga wzmacniać to, co działa w życiu, a jeśli coś nie działa, uczy to odpuszczać i zostawiać. Kładzie nacisk na to, co obecne, aktualne i ważne. Zajmuje się także coachingiem, wspieraniem życiowej zmiany i rozwoju w obszarach prywatnych i zawodowych. Prowadzi coaching rodzicielski.
Jest trenerką komunikacji interpersonalnej pracuje w inspiracji NVC (komunikacja bez przemocy). Spotyka się z kobietami w kręgach na warsztatach i na sesjach indywidualnych. Pracuje głównie z kobietami i nastolatkami.
Towarzyszy jej zdanie „A co jeśli życie było by tylko lub aż do życia”.
Stara się żyć radośnie wspierając innych.
Lubi spacerować ze swoimi psami, tańczyć 5 Rytmów, malować i czytać i spotykać się z przyjaciółmi.

 

Dowiedz się więcej:
Kobieta Krakowa: Małgorzata Iwanicka

 

 

Klub Miasta Kobiet


 

CO: 46. spotkanie Klubu Miasta Kobiet: O tym, co jest w życiu najważniejsze

KTO:

Angelika Chrapkiewicz-Gądek – podróżniczka, pisarka, mówczyni inspiracyjna.

Małgorzata Iwanicka – terapeutka pracująca w nurcie TSR, którą łączy z SWR.

GDZIE: Restauracja Vanilla Sky, Niebieski Art Hotel&SPA, ul. Flisacka 3, Kraków

KIEDY: 7.03.2024, godz. 18.00-21.00, start rejestracji: od 17.00

BILETY:

normalny: 149 zł
dla osób ze społeczności Kobiet Krakowa projektu Fundacji Miasto Kobiet: 119 zł – hasło dostępne jest w zamkniętej grupie na FB
W cenie biletu: spotkanie i warsztaty; napoje (do wyboru: wino, kawa lub herbata lub sok lub woda), torebka z prezentami od partnerów wydarzenia dla każdej uczestniczki/uczestnika oraz mnóstwo atrakcyjnych nagród na finał eventu. Dodatkowo – możliwość poznania innych kobiet oraz atmosfera inspiracji i motywacji (bezcenne). Po zakończeniu eventu, dla chętnych poklubowa kolacja (21.30-23.00), za którą już każda płaci sama. 

Prosimy o przemyślane zakupy. W przypadku rezygnacji z wydarzenia, możesz przekazać bilet koleżance lub zamienić na udział w kolejnym. Fundacja Miasto Kobiet zwraca koszt rezygnacji uczestnictwa w imprezie w wyjątkowych sytuacjach, nie później niż na 48 godz. przed imprezą. Aby dokonać zwrotu napisz na klub@miastokobiet.pl. W przypadku zmiany terminu z przyczyn niezależnych od organizatora, bilet nie traci ważności. Uwaga, liczba miejsc ograniczona!

 

Co to jest Klub Miasta Kobiet?

Klub Miasta Kobiet to cykliczne (przed pandemią – raz na dwa miesiące), niezwykle angażujące spotkania „Miasta Kobiet” z Czytelniczkami. Gośćmi Specjalnymi do tej pory byli m.in. Natalia de Barbaro – psycholożka, autorka książek „Czuła Przewodniczka”, „Przedza”; mentorka w programie „Projekt Lady” Tatiana Mindewicz-Puacz, aktorka Anna Dymna, sex coachka Karo Akabal, Marta Niedźwiecka – także sex coachka i autorka podcastu „O zmierzchu”, osobista stylistka Monika Jurczyk, blogerka Ola Budzyńska (Pani Swojego Czasu), trenerka oraz autorka bestsellerów Kamila Rowińska, Joanna Ceplin – sojuszniczka w budowaniu marki osobistej, Barbara Ravensdale – terapeutka duchowa, lekarz psychiatra i terapeuta prof. Bogdan de Barbaro, wokalista Janusz Radek, najsłynniejszy polski neurobiolog prof. Jerzy Vetulani, i wielu, wielu innych.

Uczestniczki 44. spotkania Klubu Miasta Kobiet

Uczestniczki 44. spotkania Klubu Miasta Kobiet / fot. B. Bogacka

Aneta Pondo i Natalia de Barbaro
Aneta Pondo i Natalia de Barbaro / fot. Barbara Bogacka

Nigdy dość miłym gestom / fot. Barbara Bogacka

 

Klub Miasta Kobiet (fot. Barbara Bogacka)

Klub Miasta Kobiet

Matylda Kozakiewicz, Aneta Pondo, fot. Barbara Bogacka

uczestniczki kmk

Rozmowom nie było końca / fot. B. Bogacka

Uczestniczki 41. KMK

Uczestniczki 41. KMK / fot. B.Bogacka

Obdarowane Uczestniczki Klubu Miasta Kobiet / fot. Barbara Bogacka

Uczestniczki KMK

Uczestniczki Klubu Miasta Kobiet / fot. Barbara Bogacka

Od lewej: Aneta Pondo, Barbara Fijał i Agna Karasińska. Organizatorki ubrała Agata Piotrowska, Patrizia Aryton / fot. B. Bogacka

 

Uczestniczki o Klubie Miasta Kobiet:

Ania:

Te spotkania są jak kroplówka, przychodzę co dwa miesiące, żeby się podłączyć

Joanna:

Dla mnie to okazja do pobycia w bliskim kontakcie z ludźmi, którzy na co dzień są nieosiągalni.

Beata:

Na jednym ze spotkań przekliknęło mi w głowie, poukładało się tak jak trzeba, i wyszłam z niego z gotowym pomysłem na firmę, a nawet z jej nazwą!

Ola:

Nie potrafię tego uchwycić w słowa – jest w tych spotkaniach coś takiego, że na każde idę w ciemno, nie ma znaczenie, kto będzie gościem i jaki będzie jego temat, i jeszcze ani raz się nie zawiodłam.

Kasia:

Drogie dziewczyny z Miasta Kobiet, to co robicie jest świetne!

Magdalena:

W atmosferze eventów Miasta Kobiet jest coś naturalnego, niewymuszonego, nie ma wielkiego ą, ę, nawet gdy jego bohaterami są ludzie naprawdę wielkiego kalibru, czuję się na nich na swoim miejscu.

Organizatorem Klubu Miasta Kobiet jest Fundacja Miasta Kobiet.

Napisz: barbarafijal@miastokobiet.pl
lub
zadzwoń:
698 901 255

Masz ochotę pokazać swoje produkty lub usługi podczas 46.KMK? Skontaktuj się z Barbarą Fijał (barbarafijal@miastokobiet.pl) 

 

46. spotkanie Klubu Miasta Kobiet: Kup bilet!


 

  

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ