Thursday, July 18, 2024
Home / PARTNER MK  / Klocki LEGO dla miłośników sztuki w każdej postaci

Klocki LEGO dla miłośników sztuki w każdej postaci

Rozrywka nie tylko dla najmłodszych

klocki Lego

fot. materiał Partnera

Czy jest coś bardziej uniwersalnego niż klocki LEGO? Zabawa i przyjemność zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych? Zestawy klocków LEGO to wyjątkowa forma rozrywki, która nie zna ograniczeń wiekowych. Kochają je i ci duzi pasjonaci klocków, jak i ci mali. Zestawy są bardzo różnorodne, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Nawet miłośnicy sztuki w każdej postaci pokochają specjalnie dedykowane zestawy LEGO!

 

Vincent van Gogh „Gwiaździsta noc”

Obraz ”Gwiaździsta noc’’ jest jednym z najbardziej znanych na całym świecie dzieł, jakie stworzył van Gogh. To właśnie na jego podstawie powstał wyjątkowy zestaw LEGO van Gogh.

LEGO van Gogh to zestaw, który po ułożeniu doskonale będzie się prezentował na półce czy na ścianie, ukazując malarskie sympatie domowników. Obraz po złożeniu wszystkich klocków ma wysokość 30 cm, szerokość 38 cm i głębokość 12 cm. LEGO van Gogh zawiera również jedną minifigurkę będącą postacią malarza.

 

Zestaw van Gogh LEGO składa się z 2636 elementów, pozwalających na stworzenie rekonstrukcji obrazu z klocków 3D. Cały zestaw jest starannie przemyślany i stworzony z dbałością o nawet z pozoru nieistotne detale, co daje naprawdę zachwycający efekt po ułożeniu całej konstrukcji.

Kwartet jazzowy

Bez wątpienia największym atutem, jaki ma zestaw LEGO dla dorosłych, jest jego różnorodność. Klocki dają możliwość stworzenia wielu różnorodnych konstrukcji, co pozwala na wiele godzin fantastycznej zabawy, pobudzającej kreatywność i zdolności manualne.

Klocki LEGO dla dorosłych przedstawiające kwartet jazzowy składają się z 1606 elementów. Konstrukcja po złożeniu ma wysokość 20 cm, szerokość 43 cm i głębokość 16 cm co sprawia, że wygląda bardzo dobrze jako dekoracja na półce. Taki zestaw każdemu melomanowi pozwoli stworzyć własne artystyczne dzieło muzyczne. Bo kto powiedział, że klocki to tylko zabawa dla dzieci? Lego dla dorosłych to również świetna forma spędzania wolnego czasu, w sposób przyjemny i reklamujący.

The Rolling Stones

Któż nie zna kultowego na całym świecie zespołu The Rolling Stones? Miłośnicy tego zespołu znajdą w LEGO również coś dla siebie. To wyjątkowe klocki LEGO dla dorosłych obrazujące kultowe logo tego zespołu. Warto również wspomnieć, że ten LEGO zestaw dla dorosłych posiada specjalnie skomponowaną ścieżkę dźwiękową, co sprawia, że w tym przypadku układanie klocków będzie jeszcze przyjemniejsze i pozwoli wczuć się w ten wyjątkowy klimat.

 

Zestaw LEGO dla dorosłych przestawiający najbardziej znany symbol zespołu The Rolling Stones powstał w celu upamiętnienia 60. rocznicy założenia zespołu.

Jest to zestaw z serii LEGO ART. Doskonale będzie się prezentował jako dekoracja ścienna, może również posłużyć jako wyjątkowy prezent dla osoby, która jest wiernym fanem zespołu The Rolling Stones. Konstrukcja z klocków po złożeniu ma ok. 57 cm wysokości i 47 cm szerokości.

Sztuka kwiatowa

Zestaw LEGO dla dorosłych miłośników przyrody? To z pewnością sztuka kwiatowa, ciekawa dekoracja ścienna składająca się z 2870 elementów. Idealna zarówno jako forma spędzania wolnego czasu, jak i prezent dla osoby, która jest miłośnikiem układania i chętnie kolekcjonuje klocki LEGO dla dorosłych.

Zestaw LEGO dla dorosłych z motywem sztuki kwiatowej daje szansę na rozwinięcie kreatywności poprzez zastosowanie dowolnie wybranego motywu lub tła. Możliwości stworzenia wyjątkowej kompozycji jest naprawdę mnóstwo, z czego wielbiciele kolekcjonujący zestawy LEGO powinni być usatysfakcjonowani.

 

Klocki LEGO dla dorosłych z motywem kwiatowym po ułożeniu mają wysokość ok. 40 cm i szerokość 27 cm. Klocki można ułożyć i zastosować jako ścienną dekorację bądź podarować jako prezent.

W zestawie znajduje się przejrzysta i czytelna instrukcja w formie albumu, dzięki której układanie klocków jest czystą przyjemnością i nie trzeba się przy tym usilnie zastanawiać na tym, jak dopasować do siebie poszczególne elementy.

Zestawy LEGO Orchidea

Piękny zestaw LEGO dla dorosłych, który może być unikalną i wyjątkową ozdobą pomieszczenia? To LEGO Orchidea, zestaw LEGO dla dorosłych składających się z 608 elementów, przy pomocy którego można ułożyć trójwymiarowy kwiat o wysokości 39 cm, szerokości 30 cm i 24 cm głębokości. Ten model zaliczany jest do zestawów inspirowanych realistycznymi kwiatami i roślinami. Ten LEGO zestaw dla dorosłych został zainspirowany innymi zestawami, z których zaczerpnięto pomysły na stworzenie poszczególnych elementów konstrukcji.

 

Klocki zostały stworzone specjalne z myślą o dorosłych pasjonatach układania, lubiących tworzyć konstrukcje składające się z wielu elementów, świetnie odwzorowujące rzeczywiste rośliny.

Zestawy LEGO są naprawdę dla każdego. Kochają je dzieci, a i dorośli nie mają się czego wstydzić. Jeżeli uwielbiają układać klocki, nic nie stoi na przeszkodzie, by każdego dnia mogli realizować tę pasję i miłość. Zestawy są bardzo różnorodne, wiec każdy znajdzie coś dla siebie. LEGO to nie tylko bardzo przyjemna forma spędzenia wolego czasu. To także możliwość rozwoju kreatywności i zdolności manualnych.

 

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ