Wednesday, July 17, 2024
Home / PARTNER MK  / Prezenty od Kliniki La Perla

Prezenty od Kliniki La Perla

W Klinice La Perla w Krakowie w dniach 13-14 listopada nawet do 50% zniżki na wszystkie zabiegi.

fot. materiały prasowe

Pierwsze urodziny to wyjątkowa okazja, którą uczcić trzeba równie wyjątkowo, dlatego w Klinice La Perla w Krakowie w dniach 13-14 listopada nawet do 50% zniżki na wszystkie zabiegi, a także bezpłatne konsultacje medyczne! Odwiedź Klinikę La Perla w dniu jej Święta i poczuj się zjawiskowo pięknie.

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Klinika La Perla w Krakowie jest najnowszą z placówek tej luksusowej sieci. Umieszczone w hotelu Holiday Inn, w ścisłym centrum Krakowa, gabinety medycyny estetycznej oraz SPA są idealnym miejscem dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort, luksus i profesjonalną obsługę. La Perla to gwarancja wysokiej jakości usług i najnowocześniejszych sprzętów światowej klasy producentów.

W Klinice La Perla z pewnością znajdziesz idealne dla siebie rozwiązania z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Oferta jest bogata w zabiegi zarówno odchudzające, ujędrniające, redukujące problemy skórne, relaksujące, jak i odmładzające. Warto zdecydować się na nie zwłaszcza teraz, ponieważ jesień to najlepszy okres na wykonywanie większości z zabiegów. Negatywnie wpływające na skórę promieniowanie słoneczne jest o tej porze roku mniejsze, także skóra po lecie potrzebuje zwiększonej troski. Dodatkowo w urodzinowy weekend (13-14 listopada) możesz otrzymać aż do 50% zniżki na wszystkie spośród zabiegów. Jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowana na żaden z szerokiej oferty rytuałów wybierz się na konsultacje medyczną, która w tych dniach jest bezpłatna. Ekspertem Klinki La Perla w Krakowie jest dr n. med. Aldona Stachura specjalista chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Zespół tworzą także doświadczeni kosmetolodzy, dietetyk i fizjoterapeuta.

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Cała sieć Klinika La Perla obchodziła we wrześniu swoje 15. urodziny. Wieloletnie doświadczenie, bogata oferta, atmosfera relaksu i luksusu to cechy wyróżniające to miejsce na mapie Krakowa. Zapraszamy!

Zapraszamy również na stronę www.klinikalaperla.pl

Dowiedz się więcej tel. 692 209 715

Klinika La Perla SPA „Kraków” Hotel Holiday Inn Krakow City Centre, ul. Wielopole 4, Kraków

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • estared.net 15 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Here you will find 63445 more Info on that Topic: miastokobiet.pl/klinika-la-perla/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Home / klinika la perla
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ