Thursday, February 29, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Klasyka i nowoczesność docenione przez Dorotę Wróblewską

Klasyka i nowoczesność docenione przez Dorotę Wróblewską

Większość osób ubiera się według własnego uznania, ale są i tacy, którzy zapominają o wygodzie i stawiają na trendy. Zobaczcie kogo tym razem wybrała Dorota Wróblewska.

fot. materiał prasowy

Każdy za nas ma swój styl. Czasami trudno jest go określić, wtedy najlepiej odpowiedzieć sobie  na pytanie:  w jakich ubraniach czujemy się najlepiej?

Większość osób ubiera się według własnego uznania, ale są i tacy, którzy zapominają o wygodzie i stawiają na trendy. Trendy są dla ludzi, ale należy pamiętać o tym, że najważniejszy jest komfort i nasze samopoczucie.

Nasza akcja trwa już kilka miesięcy i przynosi efekty. Wasze stylizacje są bardziej nowoczesne, swobodne i oryginalne.

Jak było w czerwcu?

EWELINA
Niektórzy uważają, że styl klasyczny jest nudny. Ewelina udowadnia, że wszystko zależy od tego jak i z czym nosimy klasyczną sukienkę. Ważnym elementem tej stylizacji są buty, które dodają wyrazu i przełamują stereotyp.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Monika 
Obecnie zauważalny jest powrót do stylu retro. Nie każdy w takim zestawieniu będzie wyglądał dobrze, bo ważna jest nasza osobowość i charakter. Monika to nowoczesna romantyczka, która nie przekracza granicy przebrania.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Agnieszka
Mało kobiet decyduje się na zakup kombinezonu, który w tym sezonie jest jednym z najmodniejszych elementów garderoby. Powodów jest wiele, ale główny to figura. Taki zestaw nie jest dla każdej sylwetki. Odkryte plecy i ramiona, dekolt i wysoki stan wspaniale modeluje zgrabną figurę naszej bohaterki. Agnieszka postawiła na kombinezon i wygrała stylizację miesiąca. Nowocześnie, szykownie i z charakterem. Gratuluję!

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Dorota Wróblewska
www.dorotawroblewskablog.pl
www.facebook.com/blogDW

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ