Saturday, June 22, 2024
Home / Kultura  / Kino dla kobiet: kinoteka

Kino dla kobiet: kinoteka

Miłość, Nowy Jork i prezenty - tak zapowiada się ostatni w tym roku - świąteczny Kobiecy Wieczór Filmowy, na który zaprasza warszawska Kinoteka.

sylwester w nowym jorku

sylwester w nowym jorkuMiłość, Nowy Jork i prezenty – tak zapowiada się ostatni w tym roku – świąteczny Kobiecy Wieczór Filmowy, na który zaprasza warszawska Kinoteka.

Jeżeli Robert de Niro, John Bon Jovi i Zac Efron, gwiazdy hollywoodzkiej historii miłosnej na święta „Sylwester w Nowym Jorku” nie wzbudzą dostatecznie żywiołowych reakcji podczas Kobiecego Wieczoru Filmowego w warszawskiej Kinotece – na pewno zrobią to pozostałe atrakcje. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich dziewczyn i kobiet całą masę fantastycznych niespodzianek, w tym możliwość wygrania dwutygodniowego pobytu w czterogwiazdkowym hotelu St. Bruno w Giżycku na Mazurach, weekendową jazdę testową Toyotą Yaris i zaproszenia do luksusowego Vanilla Sky Sun&Spa.

Całość atrakcji dopełni pokaz fryzur świąteczno- sylwestrowych w wykonaniu fryzjera – stylisty Franka Hurnego oraz najnowszych trendów w regulowaniu brwi ufundowane przez firmę Benefit.

Kobiecy Wieczór Filmowy poprowadzi Hania Kochańska, a w wielkim finale zgromadzone panie rozgrzewać będą tancerze z Salsa Libre i rewelacyjne ruchy mężczyzn z Guardian Angels!

Miasto Kobiet jest patronem medialnym świątecznego Kobiecego Wieczoru Filmowego w Kinotece.

Kobiecy wieczór filmowy, 15 grudnia, godz. 19.30, Kinoteka Multiplex, Pałac Kultury i Nauki (wejście od al. Jerozolimskich), Plac Defilad 1, Warszawa

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Alicja 9 grudnia, 2011

    Zmieszaliście wersje włoską z tą amerykańską. John Bongiovi/Jon Bon Jovi.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ