Friday, March 1, 2024
Home / Kultura  / Kino Agrafka zaprasza na Wakacyjny Klub Seniora

Kino Agrafka zaprasza na Wakacyjny Klub Seniora

Zapraszamy do akademii filmowej 50+ w Kinie Agrafka.

Letnia propozycja dla widzów w wieku senioralnym i nie tylko. Spotkania odbywają się w czwartkowe przedpołudnia w przytulnej sali studyjnego Kina Agrafka. Po seansie zapraszamy widzów na drobny, słodki poczęstunek oraz świeżo parzoną kawę. 

WKS_AF50_LwP

Bilety 11 zł

9 lipca /czwartek/ | 11:30

LATO W PROWANSJI | Avis de mistral, reż.Rose Bosch, Francja 2014, 105′
Mieszkający w Paryżu Lea i Adrian są typowymi nastolatkami – nieco zagubieni, zbuntowani, nierozłączni ze swoimi tabletami i smartfonami. Gdy okazuje się, że małżeństwo ich rodziców wisi na włosku, zostają wysłani z młodszym braciszkiem na południe Francji, do dziadka, którego nie wiedzieli od lat.

16 lipca /czwartek/ | 11:30

CENA SŁAWY | La rançon de la gloire, reż.Xavier Beauvois, Francja 2014, 110′
Koniec lat 70. Oszust Eddy wychodzi z więzienia po odsiadce za drobne przestępstwa. Na zewnątrz czeka na niego stary kumpel Osman. Zainspirowani telewizyjną informacją o śmierci Charliego Chaplina oraz niewyobrażalnym majątku, jaki pozostawił po sobie, postanawiają wykraść trumnę z ciałem artysty i zażądać okupu od jego rodziny.

26 lipca /czwartek/ | 11:30

MANDARYNKI | Mandariinid, reż.Zaza Urushadze, Estonia/Gruzja 2013, 90′
Jesień, ulubiona pora roku poetów i melancholików, to też czas, w którym w jednych z sadów w Abchazji dojrzewają mandarynki. Od morza wieje jeszcze ciepły wiatr, lasy na wzgórzach pokrywają się złotymi liśćmi. Jest rok 1992, więc ciszę przerywają odgłosy toczącej się wokół wojny.

30 lipca /czwartek/ | 11:30

MANGLEHORN | Manglehorn, reż.David Gordon Green, USA 2014, 97′
Angelo Manglehorn nigdy nie pogodził się z utratą kobiety, która była miłością jego życia. Żyje samotnie, pogrążony we wspomnieniach, większą bliskość czując do swojego kota niż do ludzi, których spotyka na co dzień.

(źródło:mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ