Tuesday, July 16, 2024
Home / Inne  / Uncategorized  / Konkurs – Zainspiruj nas… blaskiem kryształu

Konkurs – Zainspiruj nas… blaskiem kryształu

Piękna biżuteria sprawi, że będziesz błyszczeć jak gwiazda! Pokaż nam swoją kryształową inspirację.

Piękna biżuteria sprawi, że będziesz błyszczeć jak gwiazda! Pokaż nam swoją kryształową inspirację. W tym miesiącu w jubileuszowym konkursie firmy Kinga do wygrania komplet kryształowych kolczyków firmy Meg’si komplety bielizny. Kinga działa na Polskim rynku już od 20 lat. Podejmij wyzwanie!

Konkurs Urodzinowy

W każdym miesiącu fanki firmy Kinga mogą wykazać się kreatywnością tworząc prace graficzne, plastyczne lub fotograficzne w odpowiedzi na zadanie konkursowe. W sierpniu hasłem konkursowym jest: „Zainspiruj nas… blaskiem kryształu”.

Uczestnicy konkursu mogą zgłaszać swoje prace do 13 września. Wybrane zostaną dwie najlepsze prace, które zostaną nagrodzone kompletem bielizny i kompletem kryształowych kolczyków firmy Meg’s,

Pod koniec roku laureaci zawalczą o nagrodę główną: sesję zdjęciową, warsztaty sushi, biżuterię, kosmetyki firmy Bielenda, bilety na Kino Kobiet, bieliznę i wyroby pończosznicze (I miejsce); pobyt w SPA, warsztaty muzyczne z Ewą Szlachcic, kosmetyki firmy Bielenda, bilety na Kino Kobiet, bieliznę i wyroby pończosznicze (II miejsce), nurkowanie INTRO, stylizacja fryzjerska, kosmetyki firmy Bielenda, bilety na Kino Kobiet, bieliznę i wyroby pończosznicze (III miejsce).

Partnerami konkursu są firmy: Helios, Antolos, SPA Zdrojówka, Gabriella, Meg&MJ Crystalss, Ewa Szlachcic, studio b., Koku Sushi, Kursnurkowy.pl, Bielenda, kino Helios.

By wziąć udział w konkursie należy umieścić swoją pracę w komentarzu pod notatką konkursową na oficjalnym profilu firmy Kinga na Facebooku: facebook.com/notes/kinga-lingerie-de-femme/zainspiruj-nas-blaskiem-krysztalu

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ