Saturday, May 25, 2024
Home / Fundacja Miasto Kobiet  / Kobiety Krakowa  / Kim są #KobietyKrakowa wiosennej edycji?

Kim są #KobietyKrakowa wiosennej edycji?

Niektóre kobiety udział w naszym projekcie umieszczają na Mapie Marzeń. Skutecznie!

Aneta Pondo i Barbra Bogacka

Aneta Pondo i Barbra Bogacka, współtwórczynie projektu #KobietyKrakowa / fot. Anna Zając

Zakończyłyśmy nabór uczestniczek 10. jubileuszowej edycji #KobietKrakowa! Kiedy 5 lat temu startowałyśmy z projektem #KobietyKrakowa, myślałam, że niesamowicie byłoby osiągnąć liczbę STU kobiet tym projekcie. Dzisiaj w społeczności #KobietKrakowa są 234 kobiety, więc może czas zacząć myśleć o tym momencie, gdy będzie ich TYSIĄC!

Jeden z jej elementów (kulminacyjny i najbardziej widowiskowy) – sesje zdjęciowe – zrealizujemy w przyszłym tygodniu w przepięknym, przestronnym hotelu Marriott przy Błoniach (AC Hotel by Marriott Kraków, ul. 3 maja 51).

Kim są Kobiety Krakowa tej edycji?

W szczegółach dowiecie się, gdy zaczniemy publikację wywiadów z nimi, ale już teraz cieszę się, że dołączą do naszego grona m.in.:
adwokatka, neurologopedka, fizjoterapeutka uroginekologiczna, trenerka radykalnego wybaczania, trenerka Mocnych Stron Instytutu Gallupa, architektka wnętrz, animatorka, specjalistka od nieruchomości i flippingu, kierowniczka budowy stacji paliw, ekspertka od systemów bezpieczeństwa na platformy wiertnicze, specjalistka od terapii blizn, przewodniczka po Krakowie, redaktorka naczelna portalu biznesowego, soul coachka, pasjonatka gimnastyki słowiańskiej, terapeutka, prezeska fundacji działającej na rzecz edukacji dzieci, mediatorka sądowa, właścicielka dwóch przedszkoli alternatywnych.

Widzicie jaka piękna różnorodność?

Dwie aktualne Kobiety Krakowa powtórzą swoją sesję i wywiad, bo tyle się u nich zmieniło od poprzedniej edycji i chcą pokazać siebie w nowej odsłonie.

Obejrzyj live, w którym kilka z obecnych #KobietKrakowa opowiada o sobie i o tym, co dał im udział w projekcie

 

Kobiety Krakowa na mapie marzeń

Pytałyśmy te kobiety o motywację. Dlaczego chcą przystąpić do #KK?
Odpowiadały np.

„Czuję się kobietą tego miasta i chciałabym w zgiełku tych wszystkich obowiązków zrobić coś tylko dla siebie. Coś co pozwoli mi się poczuć MegaWyjątkową Osobą”

„Może właśnie projekt Kobiety Krakowa jest moją trampoliną, by wyjść z ukrycia i pracować w poczuciu spełnienia jednocześnie dzieląc się z innymi moimi wieloletnimi doświadczeniami w pracy z sobą i klientami.”

„Dzisiaj wiem, że trudne przeżycia mogą stać się naszą mocą, że można je transformować i że nigdy nie jest za późno na zmianę. Chcę wziąć udział w projekcie Kobiety Krakowa, aby dzielić się tym doświadczeniem.”

„Udział w projekcie jest dla mnie wydarzeniem, które jest na mojej mapie marzeń 2023, po to by wydobyć z siebie jeszcze więcej energii żeńskiej, która została mocno zamrożona podczas bycia i życia w korpo świecie.”

„Nie mogę się doczekać spotkania z Wami!”

– napisała jedna z Was. My też nie możemy się doczekać, żeby lepiej Was poznać

Zobacz też, jak to się zaczęło:
Kobiety Krakowa – początek

TAGI

Dziennikarka i redaktor naczelna „Miasto Kobiet”, które wymyśliła i wprowadziła na rynek w 2004 rok. „Miasto Kobiet” to jej miłość, duma i pasja. Prezeska Fundacji Miasto Kobiet, która wspiera kobiety w odkrywaniu ich potencjału oraz założycielka Klubu Miasta Kobiet – cyklu spotkań dla kobiet z inspirującymi gośćmi.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ