Wednesday, April 24, 2024
Home / Kultura  / Wydarzenia  / Kiermash: Wiosna w Muzeum

Kiermash: Wiosna w Muzeum

Najfajniejsza impreza modowa w Krakowie

kiermash

Kiermash Jesień w Muzeum / fot. materiały prasowe

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią… znów nadchodzi KIERMASH. Musimy zadbać o to, żebyście ten nowy rok zaczęli w najlepszym stylu

 

Jesteście ciekawi co zaplanowaliśmy tym razem? Jak zwykle polskie marki, z dużym naciskiem na lokalnych, małopolskich producentów. Od ubrań, przez bieliznę, biżuterię, okulary, torby, plecaki, skarpetki, czapki i… wszelkie inne dodatki.

 

Wiemy, że bardzo lubicie klimat krakowskiego Kazimierza i Muzeum Inżynierii Miejskiej, dlatego po raz kolejny zapraszamy Was na spotkanie z modą właśnie tutaj. Marzec ma być naprawdę słoneczny, więc już rezerwujcie ten weekend na KIERMASHowe szaleństwo.

 

kiermash

Zarezerwujcie weekend! / fot. materiały prasowe

 

Jeśli podobnie jak my uwielbiacie piękne rzeczy, KIERMASH będzie idealną okazją, by nie tylko zrobić zakupy, ale także zrelaksować się w otoczeniu najlepszego designu od BoConcept.

 

BoConcept (Bo – duń. mieszkać, Concept – duń. pomysł) to duńska marka, która projektuje i produkuje meble już od 66 lat. Dziś BoConcept to ogromna wiedza, umiejętności i tradycja. Projektują, produkują i sprzedają nowoczesne meble, akcesoria i oświetlenie do salonu, jadalni, sypialni, domowego biura i przydomowego ogrodu. Ponadto BoConcept pomaga klientom nadać ich wnętrzom osobisty charakter dzięki bezpłatnej usłudze projektowania wnętrz, z której skorzystać mogą w zaciszu domowym lub na miejscu w salonie.

kiermash

Ty też uwielbiasz modę? / fot. materiały prasowe

 

Oczywiście wiemy, że dopełnieniem dobrego weekendu jest dobre jedzenie. Specjalnie dla Was najlepszą kawę w mieście zaparzy Tektura Cafe – Krupnicza i Tektura Cafe – Kleparz. Do kawy będą przekąski – ciasta, kanapki i zupy.

 

A dla bardzo głodnych? Kilka metrów dalej znajdziecie skwer pełen food trucków. Frytki belgijskie, burgery, maczanka krakowska, naleśniki, sushi… dla każdego coś dobrego.

 

Pomysłodawcy i organizatorzy KIERMASHu Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan jak zwykle ze słonecznym uśmiechem zachęcają: „Kochani, co tu dużo mówić. Zapewniamy, że będzie naprawdę cudownie. Zadbamy o każdy szczegół, z pogodą włącznie. Bardzo lubimy te nasze wspólne zakupy i chillout, dlatego zapraszamy i liczymy na spotkanie z każdym z Was.”

 

Chcecie dowiedzieć się więcej?

Zerknijcie na wydarzenie: https://web.facebook.com/events/546091539206141/

KIERMASH to moda na wiosnę wprost od polskich projektantów!

Od kilkunastu edycji partnerem KIERMASHu jest pakamera.pl – internetowy multibrand z polskimi projektantami.

Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa – www.krakow.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ