Saturday, April 13, 2024
Home / POLECAMY  / KIERMASH: Wiosna na Kazimierzu

KIERMASH: Wiosna na Kazimierzu

Zrównoważona moda w wiosennej odsłonie

Krakowski KIERMASH

KIERMASH w wiosennej odsłonie nadchodzi / fot. Michał Ziębowicz

Kiedy dni stają się coraz dłuższe, a pogoda zaczyna powoli nas rozpieszczać, to znak, że wielkimi krokami zbliża się wiosenna odsłona KIERMASHu! Już dziś warto zapisać w kalendarzu daty 1 i 2 kwietnia, by zaplanować czas i koniecznie odwiedzić te niezwykłe targi mody niezależnej i designu. Tym razem polscy (w szczególności lokalni!) projektanci czekać będą na krakowskim Kazimierzu, w kultowej Starej Zajezdni

 

Modowe inspiracje na wiosnę

Podczas KIERMASHu będzie można zaopatrzyć się we wszystko, co potrzebne do odświeżenia garderoby, wnętrza i kosmetyczki po zimowych mrozach. Wystawcy pokażą produkty stworzone z myślą o wielbicielach trendów i każdego, kto stawia na najwyższą jakość tkanin i wykonania.

Jak zawsze, na stoiskach pojawi się sporo nietuzinkowej mody, od ubrań, przez bieliznę, biżuterię, okulary, torby, plecaki, oryginalne akcesoria, kosmetyki naturalne, niepowtarzalne dodatki do domu oraz coś dla najmłodszych. Wśród wystawców spotkać będzie można dobrze znane marki, a także sporo nowości. Jednym słowem – nadchodzi potężna dawka wiosennych inspiracji. Oczywiście to nie wszystko. KIERMASH to również inne atrakcje, takie jak świetne jedzenie i przede wszystkim… niepowtarzalna atmosfera.

 

KIERMASH – zakupy w duchu lesswaste

„Jeśli jeszcze nie wiecie kim jesteśmy, śpieszymy z wyjaśnieniem. KIERMASH to targi niezależnej mody i designu, na których znajdziecie produkty wykonane w etycznym i odpowiedzialnym duchu lesswaste. Promujemy zrównoważone i odpowiedzialne podejście do zakupów oraz szeroko pojętej mody. Znajdziecie u nas polskie marki tworzące z poszanowaniem dla planety. Każdy z wystawców projektuje z ogromną pasją i wyczuciem wypracowując tym samym swój niepowtarzalny charakter. Nie możemy się już doczekać wiosny i spotkania z Wami!”

– zapewniają organizatorzy Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan

KIERMASH - kosmetyki

Na KIERMASHu kupisz nie tylko ubrania, ale również kosmetyki i wiele innych / fot. Michał Ziębowicz

Niepowtarzalne targi w wyjątkowym miejscu

Kwietniowa edycja KIERMASHu warta jest uwagi również ze względu na przestrzeń, w której się odbędzie. Budynek Starej Zajezdni tramwajowej to wyjątkowy obiekt na krakowskiej mapie zabytków. Cała hala to przykład rzadko zachowanej w mieście architektury drewnianej szkieletowej z wypełnieniem ceglanym, na froncie której znajduje się charakterystyczny zegar w stylu secesyjnym. Hala Główna Starej Zajezdni wpisana została na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO jako pomnik historii.

KIERMASH - Stara Zajezdnia

Najbliższy KIERMASH odbędzie się w Starej Zajezdni na Kazimierzu / fot. Michał Ziębowicz

 

CO: KIERMASH: Wiosna na Kazimierzu
GDZIE: Stara Zajezdnia by DeSilva, ul. Św. Wawrzyńca 12
KIEDY: 1-2 kwietnia 2023
sobota i niedziela
godz. 11:00 – 18:00
Wstęp wolny

 

KIERMASH: plakat

Najbliższy KIERMASH już 1-2 kwietnia!

Więcej informacji znajduje się na fanpage’u i Instagramie KIERMASHu:
www.facebook.com/Kiermash/
www.instagram.com/kiermash/

Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa.
Projekt powstał w ramach festiwalu „Sztuka do rzeczy – design w Krakowie”

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ