Wednesday, April 17, 2024
Home / POLECAMY  / Kiermash: Wakacje w Shuvarach + Festiwal Kawy

Kiermash: Wakacje w Shuvarach + Festiwal Kawy

Kiermash w Shuvarach już 9 i 10 lipca w Krakowie

shuvary park

Kiermash: Wakacje w Shuvarach już 9 i 10 lipca 2022 w Krakowie / fot. materiały prasowe

Każdy kto był w wakacje na Kiermashu wie, że nie ma lepszego miejsca na letni spacer, chillout, zakupy i spotkanie z przyjaciółmi. Atmosferę targów tworzą wszyscy wystawcy i organizatorzy, ale przede wszystkim – goście. W najbliższy weekend (9 i 10 lipca) macie okazję, by do nich dołączyć. Ostatni letni Kiermash zagości w niebanalnym i… zapewne nieznanym jeszcze miejscu. Będzie częścią otwarcia Shuvary Park. Szykuje się więc podwójna okazja

 

Poznaj Shuvary Park

Shuvary Park to ponad 3000 m2 wolnej przestrzeni stworzonej w odpowiedzi na potrzeby mieszkańców dużego miasta, którzy pracując i żyjąc w jego dynamicznym środowisku, często pragną zatrzymać się na moment i odetchnąć. Ta miejska strefa relaksu powstała na terenie największej inwestycji biurowej w Krakowie – The Park Kraków. To dopiero work-life balance!

Dobrze znany Kiermash

Wydarzenie łączące modowy i designerski market z przestrzenią do spotkań, a także strefą gastro, muzyką i relaksem. Targi odbywają się cyklicznie, podobnie jak inne znaczące inicjatywy tego typu w kraju i za granicą. Łączą młodych projektantów z mieszkańcami i turystami. Kiermash prezentuje niezależne, rodzime marki oferujące efekty swojej całorocznej pracy, serce i pasję. Będziecie mogli porozmawiać z twórcami, zasięgnąć ich rady, przymierzyć projekty… po prostu ich poznać.

#closertopeople #closertofashion #closertodesign #closertocity

Kiermash to przestrzeń idealna, by poczuć się jak prawdziwy odkrywca poszukujący najlepszych polskich produktów. Tym razem zaleje nas morze sukienek, letnich bluzek, pięknych płaszczy i odświeżających „letni look” akcesoriów. Torby, plecaki, nerki to także coś czego z pewnością nie zabraknie podczas targów. Wszystko okraszone autorskimi printami, niepowtarzalnymi krojami, wykonane w odpowiedzialny sposób w poszanowaniu dla naszej planety i twórców. Zawsze podczas targów z dużym entuzjazmem gości spotyka się polskie rzemiosło i ceramika, więc i tym razem nie zabraknie manufaktur, które zaprezentują swoje niepowtarzalne dzieła.

Festiwal Kawy

Kiermash połączył siły nie tylko z nowo otwierającym się Shuvary Park, ale również z dobrze już znanym Festiwalem Kawy. Na odwiedzających czekać będzie „Strefa Kawy Speciality” z najlepszymi kawami, przelewami, dripami, aeropresami i espresso, a wszystko to ze specjalistycznych i wyselekcjonowanych palarni.

Jako że pogoda w najbliższy weekend może być nieco… rześka, zapewniamy, że Kiermash w Shuvarach to świetny pomysł bez względu na to czy będzie słonecznie, czy deszczowo.

W tym drugim przypadku tym bardziej Was zapraszamy – po co siedzieć bezczynnie w domu. Przyjedźcie do nas i poczujcie letnią atmosferę!

– zachęcają organizatorzy Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan


Przeczytaj koniecznie:

Ambasadorka Kobiet Krakowa: Izabela Chyłek

Weekend z Kiermashem i Festiwalem Kawy w Shuvary Park

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez KIERMASH (@kiermash)

 

CO: Kiermash w Shuvary Park
GDZIE: Shuvary Park
ul. Saska 23 (15 minut rowerem od Rynku Głównego), Kraków
KIEDY: 9 i 10 lipca 2022
11:00 – 18:00

Wstęp wolny

Projekt realizowany jest w ramach festiwalu „Sztuka do rzeczy – design w Krakowie”.
Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ