Monday, July 22, 2024
Home / Kultura  / Dlaczego nie? Kraków!

Dlaczego nie? Kraków!

Zapraszamy na Kiermash w Jubilacie, gdzie znajdziecie prace młodych i zdolnych, polskich projektantów.

Dlaczego stolica polskiej myśli artystycznej, kreatywnych dusz i miejsce narodzenia największych marek polskiego streetwearu do tej pory nie miała w swojej ofercie targów modowych z prawdziwego zdarzenia? Dobre pytanie. Na szczęście już nie musimy zastanawiać się nad odpowiedzią.

JUBILAT_old

Szukasz…miejsca, w którym polscy, młodzi i ambitni projektanci pokażą swoje prace?
miejsca, w którym mógłbyś wymienić spostrzeżenia, zrozumieć potrzeby, usłyszeć opinie na temat polskiej mody? Miejsca, w którym będziesz mógł przymierzyć ubrania najczęściej dostępne jedynie za pośrednictwem Internetu?

Przyjdź na KIERMASH!

Kiermash to wyjątkowe wydarzenie, które śladami Warszawy, Łodzi, Katowic, Wrocławia czy Berlina połączy młodych artystów z klientami w Krakowie. Na skalę światową nie jest to wydarzenie innowacyjne, ale na skalę małopolską, jak najbardziej. Do tej pory w Krakowie nie było targów ukierunkowanych bezpośrednio na modę.

Na wydarzenie na Facebooku zapisało się już 4,7 tysiąca osób! To fenomen!

Dlaczego Jubilat Kraków?

Po 1… jako jedna z najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych przestrzeni Krakowa. Ile razy sam umówiłeś się ze znajomymi „pod Jubilatem?” A z drugiej strony, nie jesteś ciekaw jak Jubilat wygląda w środku?

Po 2… idealna lokalizacja. Od kilku lat wiele osób poszukuje ciekawych przestrzeni poza krakowskim rynkiem, jednak wciąż położonych w okolicach centrum. Jubilat jest idealny – znajduje się w pobliżu samego Wawelu, zaraz przy skrzyżowaniu wielu linii komunikacji miejskiej, a w jego okolicy nie ma strefy płatnego parkowania.

Po 3… odpowiednie światło, ustabilizowana, duża przestrzeń, doskonała do wyeksponowania ubrań.

Po 4… dlaczego nie? Warszawa, Katowice, Łódź mają już swoje modowe targi i wydarzenia!

Jubilat_1

KIERMASH w JUBILACIE [13 grudnia 2014] al. Krasińskiego 1, Kraków

WIELKA ZBIÓRKA DLA DOMÓW DZIECKA

101 Murali Dla Krakowa podczas Kiermashu zorganizuje zbiórkę kredek, plasteliny, mazaków, farb oraz innych przyborów do malowania, które z okazji zbliżających się Świąt zostaną przekazane do wybranych Domów Dziecka. Zachęcamy do włączenia się w akcję!

(źródło: materiał prasowy)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ