Thursday, February 22, 2024
Home / Kultura  / Kiermash vol. XIV: Lato w Pałacu

Kiermash vol. XIV: Lato w Pałacu

Gotowa na zakupy w królewskim stylu?

Kiermash

To Kraków, nie Mediolan / fot. materiały prasowe

19 i 20 maja zapraszamy na KIERMASH, czyli targi mody niezależnej i designu użytkowego. Po raz kolejny odbędą się one w Pałacu Czeczotka na Rynku Głównym w Krakowie. Jak zwykle będzie naprawdę lekko, słonecznie i oczywiście modnie. Szykujcie się. Polscy projektanci pokażą produkty stworzone z myślą o wszystkich, którzy uwielbiają trendy i stawiają na najwyższą jakość materiałów i wykonania

Kiermash

To Kraków, nie Mediolan / fot. materiały prasowe

XIV. edycja zaprezentuje jak zwykle polskie marki. Od ubrań, przez obuwie, biżuterię, okulary, torby, dodatki, po kosmetyki naturalne i rośliny. Będzie naprawdę różnorodnie.

Wnętrze Pałacu Czeczotka zachwyca. Dlatego bardzo cieszymy się, że znów możemy was tam zaprosić. Zapowiada się naprawdę idealna okazja, by w cudownej atmosferze podziwiać Rynek Główny w Krakowie i Sukiennice.

Kiermash to nie tylko moda. Organizatorzy połączyli siły z ART & FOOD BAZAR, czyli imprezą, która skupia gotujących profesjonalistów i amatorów. ART & FOOD BAZAR promuje miejscowych wytwórców, a także jedzenie oparte na produktach dobrej jakości, delikatesy i potrawy z różnych zakątków świata. Zrobiło się smakowicie? Przyjdźcie i przekonajcie się sami. ART & FOOD BAZAR nakarmi nas naprawdę dobrze.

Kiermash to coś dla ciała i coś dla ducha… O to drugie zadba STREFA WOLNEGO CZYTANIA skupiająca lokalne, krakowskie księgarnie w modnej oprawie stworzonej przez Prodesigne, czyli galerię wnętrz oferującą poprzez fachowy zespół profesjonalny dobór wszelkich potrzebnych elementów z szerokiej palety polskich i światowych marek. Podczas wydarzenia na pewno warto będzie również zwrócić uwagę na piękne litografie zaaranżowane w bardzo użytkowy sposób… a gdzie? Przekonacie się sami. Artystka Justyna Mazur (Litograf) postanowiła wzbogacić naszą inicjatywę swoimi niezwykłymi pracami.

KIERMASH vol. XIV I Lato w Pałacu to kolejna edycja, której partnerem jest Fairtrade Polska i Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie. Będziecie mogli odwiedzić ich stoisko oraz przede wszystkim porozmawiać i dowiedzieć się czegoś więcej o idei świadomych zakupów i sprawiedliwego handlu.

Organizatorzy, Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan jak zwykle ze słonecznym uśmiechem zachęcają:

Kochani, co tu dużo mówić. Zapewniamy, że jak zwykle będzie naprawdę cudownie. Zadbamy o każdy szczegół, z pogodą włącznie. Bardzo lubimy te nasze wspólne zakupy i chillout, dlatego zapraszamy i liczymy na spotkanie z każdym z was.

Od kilku edycji partnerem Kiermashu jest również Pakamera – internetowy multibrand z polskimi projektantami. W trakcie wiosennej edycji Pakamera będzie rozdawać płócienne torby z grafiką zaprojektowaną specjalnie na to wydarzenie.

Kiermash to wyjątkowe wydarzenie, które śladami Warszawy, Łodzi, Katowic czy Berlina łączy młodych artystów z klientami w Krakowie. Na skalę światową nie jest to wydarzenie innowacyjne, ale na skalę małopolską, jak najbardziej. Krakowskie tradycje targowe zderzają się tu z polskimi projektantami mody i designu użytkowego.

LETNIE TRENDY NA SAMYM RYNKU W KRAKOWIE!

Projekt współfinansowany jest ze środków Miasta Krakowa.

Kiermash

Kiermash vol. XIV już 19 maja! / fot. materiały prasowe

CO: KIERMASH vol. XIV I LATO W PAŁACU
+ Art & Food Bazar + Strefa Wolnego Czytania
GDZIE: Pałac Czeczotka
ul. Wiślna 1, Kraków 31 – 008
KIEDY: 19 – 20 maja 2018 | godz. 11:00 – 19:00
WSTĘP WOLNY
Wydarzenie na Facebooku

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • 카지노 14 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Here you can find 49481 more Info to that Topic: miastokobiet.pl/kiermash-vol-xiv-lato-w-palacu/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ