Tuesday, April 23, 2024
Home / Kultura  / Kiermash vol. XI | JESIEŃ W MUZEUM

Kiermash vol. XI | JESIEŃ W MUZEUM

Poszukujesz oryginalnych ciuchów? Znajdziesz je w muzeum!

Gotowie na jesienną edycję Kiermashu? / fot. materiały prasowe

Już na początku jesieni, 16 i 17 września 2017 r. do Krakowa powracają Targi mody niezależnej i designu użytkowego – Kiermash

Jak jesień to tylko w muzeum! / fot. A. Mikołajczyk

Jak jesień to tylko w muzeum! / fot. A. Mikołajczyk

Po okrągłych urodzinach, które Kiermash obchodził w czerwcu organizatorzy imprezy Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan nie zwalniają! Już we wrześniu mają dla nas kolejne wydarzenie pełne najlepszej i najoryginalniejszej polskiej mody. Obiecują, że jak zwykle na Kiermashu będzie wszystko co się „teraz nosi”, od ubrań, przez torby, buty, biżuterię i gadżety…

Zapraszamy do Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. Wiemy, że lubicie tę przestrzeń! Dlatego po raz kolejny to właśnie tu będzie można spotkać polską modę niezależną, ponad 60 młodych projektantów, design, akcesoria i… oryginalną strefę gastro. Na terenie Muzeum o nasze brzuchy zadba Pies Pianista i Espresso Bike. A kawałek dalej znajdziecie Skwer Judah – Food Truck Square z bardzo szeroką ofertą foodtrackowych pyszności.

Podczas Kiermashu będzie można zobaczyć i przymierzyć wszystko to co na co dzień znacie z Internetu. To świetna okazja, by poznać nie tylko same ubrania i design, ale także projektantów, którzy je tworzą. Podczas Kiermashu bardzo duży nacisk kładzie się również na handel fair trade. Lokalna produkcja pozwala wykluczyć złe praktyki sprzedażowe.

– Cudownie, że po raz kolejny spotkamy się z wami i z polską modą w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. Wiemy jak ważny dla Krakowa jest Kiermash. Zapewniamy, że jak zwykle będzie modnie, kolorowo i naprawdę ciekawie. Poza stałymi kiermashowymi wystawcami, których uwielbiacie będziemy mieć też kilka niespodzianek. Przedstawimy Wam nowych projektantów i ich marki. Wszystko po to, żeby jesień zaczęła się naprawdę wspaniale! Mamy nadzieję, że XI edycja znów pozwoli wam zaopatrzyć szafy w najważniejsze MUST HAVE tego sezonu – z dużym uśmiechem mówią Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan, organizatorzy Kiermashu.

Gotowie na jesienną edycję Kiermashu? / fot. materiały prasowe

Gotowie na jesienną edycję Kiermashu? / fot. materiały prasowe

Co: KIERMASH VOL. XI I JESIEŃ W MUZEUM
Gdzie: Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie
ul. Św. Wawrzyńca 15 Kraków
Kiedy: ul. Św. Wawrzyńca 15 Kraków
wstęp wolny
Wydarzenie na Facebooku

MODA + DESIGN + LUDZIE = KIERMASH

– 550 m2 mody niezależnej i designu użytkowego
– największa hala Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie
– tylko polscy projektanci
– oryginalna twórczość
– darmowy wstęp
– doskonała kawa i pyszne przekąski

Patronat medialny

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ