Tuesday, March 5, 2024
Home / Kultura  / KIERMASH vol. VII – Zima w Forum

KIERMASH vol. VII – Zima w Forum

Szukasz oryginalnych prezentów?

Kiermash vol. XIII już 16 i 17 grudnia! / materiały prasowe

Już 16 i 17 grudnia w znanej wszystkim przestrzeni Hotelu Forum w Krakowie po raz XII odbędzie się KIERMASH, czyli największe w Małopolsce targi mody niezależnej i designu użytkowego. Jak każdej zimy będzie to wyjątkowa edycja, podczas której kupicie nie tylko ubrania, dodatki i gadżety wprost od polskich projektantów. Na KIERMASHU nie zabraknie oryginalnych gwiazdkowych prezentów. Bo przecież Święta tuż, tuż…

Kiermash w Forum / fot. Agnieszka Fiejka

W Hotelu Forum KIERMASH połączy siły z Art & Food Bazar, czyli cyklicznymi targami kulinarnymi odbywającymi się na Starym Kleparzu. Art. & Food Bazar to wydarzenie łączące w sobie tradycje najlepszych śródziemnomorskich targów, na których można spróbować delikatesów całego świata, wypić kieliszek dobrego wina i spróbować kuchni przygotowanej przez profesjonalistów i gotujących pasjonatów. Podczas Kiermashu oprócz potraw kuchni Azji Środkowej, Bałkanów, kuchni wegańskiej i kolonialnych produktów nie zabraknie przetworów z rodzinnych upraw i kulinarnych prezentów przygotowanych dla odwiedzających specjalnie z okazji Świąt. Będzie bezpretensjonalnie i pysznie.

Rodzice, Was w szczególny sposób KIERMASH zaprasza do strefy Kraków ŁAŁ, czyli na targi mody dziecięcej, akcesoriów i zabawek. W jednym miejscu znajdziecie to co najfajniejsze dla maluchów! Stylowe ubrania, wyposażenie pokoi, zabawki, biżuterię̨ oraz wiele niespodzianek. Dodatkowo przez cały weekend odbywać się będą darmowe warsztaty dla najmłodszych gości.

–Już nie możemy doczekać się zimowej edycji KIERMASHU. Obiecujemy magiczny klimat, pełen niespodzianek i nowości. Nasi wystawcy jak zwykle pokażą ubrania stworzone z myślą o wszystkich, którzy uwielbiają modę i stawiają na najwyższą jakość tkanin i wykonania. Pamiętajcie, podczas grudniowej edycji nie tylko wybierzecie garderobę i gadżety dla siebie. Będzie to świetna okazja, by kupić oryginalne prezenty pod choinkę dla bliskich i przyjaciół. Również warta uwagi będzie strefa gastro stworzona z Art & Food Bazar. Tam także nie zabraknie świątecznych niespodzianek. – mówią organizatorzy targów, Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan.

Kiermash w Forum / fot. Agnieszka Fiejka

Książki są zawsze doskonałym pomysłem, na co dzień i… na Święta. Wielką nowością podczas XII edycji Kiermashu będzie STREFA WOLNEGO CZYTANIA, skupiająca lokalne, krakowskie księgarnie w modnej oprawie stworzonej przez Prodesigne, czyli galerię wnętrz oferującą poprzez fachowy zespół profesjonalny dobór wszelkich potrzebnych elementów z szerokiej palety światowych jak i polskich marek. Organizatorzy mają ambicję stworzyć naprawdę niezwykła przestrzeń, przyjdźcie i przekonajcie się sami!

STREFA WOLNEGO CZYTANIA to:
– 6 stoisk niezależnych księgarni (m.in. Bona, DeRevolutionibus, Italicus, Lokator, Massolit, Pod Globusem)
– salon dla czytelników
– miejsce do rozmowy o książkach
– miejsce zakupów ciekawych książek
– pakowanie prezentów

Od kilku edycji partnerem Kiermashu jest również Pakamera – internetowy multibrand z polskimi projektantami. W trakcie grudniowej edycji Pakamera będzie rozdawać płócienne torby z grafiką zaprojektowaną specjalnie na to wydarzenie.

Ale to nie koniec niespodzianek… ogromną przestrzeń Forum wypełni zapach prawdziwych, świeżych choinek z Brzeszczyny – podkrakowskiej hodowli. Przed hotelem będziecie mogli kupić również drzewka cięte i w donicach, by przez całe Święta przypominały Wam nie tylko o Bożym Narodzeniu, ale także o Kiermashu. Po targach choinki z dekoracji dostaną drugie życie dzięki Zarządowi Zieleni Miejskiej w Krakowie.

Kiermash vol. XIII już 16 i 17 grudnia! / materiały prasowe

❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅
Co: KIERMASH vol. XII | ZIMA W FORUM
+ KRAKÓW ŁAŁ + ART & FOOD BAZAR + STREFA WOLNEGO CZYTANIA
Gdzie: Hotel Forum, ul. Marii Konopnickiej 28, Kraków
Kiedy: 16 grudnia 2017 godz. 11:00 – 20:00
17 grudnia 2017 godz. 11:00 – 19:00
Więcej: Facebook
❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅ ❅❅❅❅❅

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ