Saturday, March 2, 2024
Home / Moda  / Design  / Kiermash: Świąteczne prezenty w Muzeum

Kiermash: Świąteczne prezenty w Muzeum


Święta za pasem… więc i Kiermash nadchodzi wielkimi krokami…

kiermash

Kiermash: Świąteczne prezenty w Muzeum
 + Kraków Łał  + Art & Food Bazar 
już 18 i 19 grudnia w Krakowie / fot. materiały prasowe

Czy wiesz, że historia świątecznych jarmarków i sięga ponad 100 lat? A Kiermash już 18 i 19 grudnia nada im nowy wymiar łącząc świąteczne tradycje z nowoczesnymi trendami!

 

Co jeszcze znajdziesz na Kiermashu?

Kiermash to targi niezależnej mody i designu, na których znajdziesz wszystko co zostało stworzone w etycznym i odpowiedzialnym duchu #lesswaste! Spotkasz znane, choć niszowe polskie marki oferujące nie tylko ubrania, gadżety, akcesoria czy kosmetyki, ale także moc pomysłów na świąteczne prezenty. Od choinkowych ozdób, przez zimowe smakołyki, aż po biżuterię i tradycyjne skarpety. Dla każdego coś dobrego!

  • niepowtarzalne, jakościowe płaszcze i kolorowe kurtki,
  • ciepłe czapki, szaliki i rękawiczki,
  • fenomenalna ręcznie wytwarzana biżuteria,
  • pieczołowicie wyselekcjonowany design,
  • cudownie otulające, naturalne kosmetyki

 

Art&Food Bazar

W Muzeum Inżynierii Miejskiej Kiermash gości już od kilku edycji, ale tym pokaże zupełnie nową, oddaną świeżo po remoncie Dużą Halę, która dzięki dekoracjom oraz choinkom stanie się prawdziwie świąteczną przestrzenią targową. Kiermash będzie pierwszą imprezą w tym miejscu. 

Podczas wydarzenia będziesz miała okazję wstąpić do strefy Art&Food Bazar i spróbować kulinarnych specjałów od lokalnych dostawców, specjalnie wyselekcjonowanych na tę okazję. Znajdziesz tam także idealnie rozgrzewające prezenty dla najbliższych: aromatyczne kawy i herbaty, a także dodające nieco słodyczy miody oraz syropy. Wszystko świeże i znakomitej jakości!

Kiermash dla dzieci

Najmłodsi kiermashowcze znajdą coś dla siebie w specjalnie dla nich przygotowanej strefie przez Karków ŁAŁ. Piękne ubranka, zabawki, wyposażenie pokoików oraz to co najmłodsi lubią najbardziej, czyli PREZENTY

Naturalnie na Kiermashu

Na Kiermashu znajdziecie moc naturalnych, ekologicznych i wegańskich kosmetyków, które zadbają o wasze ciała w zimowy czas. Wasza skóra z pewnością Wam za nie podziękuje.

Podczas Kiermashu, jak co roku znajdziesz stoisko ze świątecznymi choinkami z podkrakowskiej hodowli. Będziesz miała okazję zakupić zarówno drzewka cięte jak i te w donicach. Wnętrza domów i mieszkań z pewnością będą wypełnione nie tylko urokiem pięknych, świeżych drzewek, ale także ich zapachem. Po wydarzeniu wszystkie choinki z dekoracji dostaną drugie życie dzięki ZZM.

Muzyka na Kiermashu

Umilamy atmosferę świątecznych targów wyjątkową muzyką zapodana przez ANTKA. Rozgrzeje temperaturę do czerwoności jak w jego rodzinnym Los Angeles czy „Burning Man Project” gdzie miał okazję grać.

Bliżej dobra

Święta to wyjątkowy czas wzajemnej życzliwości, dlatego podczas tej edycji na Kiermashu znajdziecie przestrzeń dobroczynności, a w jej obrębie stoiska ŻyWa Pracownia, OtwarteKlatki, oraz KTOZ.

Więcej informacji

CO: Kiermash: Świąteczne prezenty w Muzeum
 + Kraków Łał  + Art & Food Bazar

GDZIE: Muzeum Inżynierii Miejskiej – Duża Hala
 ul. Wawrzyńca 11, Kraków
 

KIEDY:  18, 19 grudnia 2021
 sobota i niedziela
 w godz. 11:00-19:00
 

wstęp wolny!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Śledź KIERMASH w Social Mediach:
www.facebook.com/Kiermash lub na Instagramie: @kiermash

Zapraszamy!

Projekt realizowany jest w ramach festiwalu „Sztuka do rzeczy – design w Krakowie”.
Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa.

Pakamera – internetowy sklep z modą i designem, wieloletni partner Kiermashu, zapewni specjalnie przygotowane na tę edycję, ekologiczne torby na wasze zakupy.

TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ