Sunday, July 14, 2024
Home / Miasto Prezentów  / Kiermash – świąteczne prezenty w Forum

Kiermash – świąteczne prezenty w Forum

Największa impreza modowa w Krakowie otwarta dla wszystkich

Zakupy w Forum

Doroczny Kiermash/ fot. materiały prasowe

Tak samo ciężko sobie wyobrazić Święta bez choinki, barszczu czy pierogów, jak przedświąteczny Kraków bez KIERMASHu! 14 i 15 grudnia w znanej wszystkim przestrzeni Hotel Forum Kraków po raz XXI odbędzie się KIERMASH, czyli największe w Małopolsce targi mody niezależnej i designu użytkowego. Jak każdej zimy będzie to wyjątkowa edycja, podczas której kupicie nie tylko ubrania, dodatki i gadżety wprost od polskich projektantów. Na Kiermashu nie zabraknie strefy dla dzieci przygotowanej przez Kraków ŁAŁ oraz pysznego jedzenie i przetworów z Art & Food Bazar. A wszystko po to by dać Wam możliwość wyboru naprawdę oryginalnych GWIAZDKOWYCH PREZENTÓW. Bo przecież Święta tuż, tuż…

 

Zastanawiacie się co Was czeka tym razem? Jak zwykle polskie marki, z dużym naciskiem na lokalnych, małopolskich producentów. Od ubrań, przez bieliznę, biżuterię, okulary, torby, plecaki, skarpetki, czapki i… wszelkie inne dodatki.

 

KIERMASH to największa impreza modowa w Krakowie otwarta dla wszystkich

Wiemy, że bardzo lubicie klimat krakowskiego Hotelu Forum i przestrzeni Forum Wydarzeń, więc po raz kolejny zapraszamy Was na przedświąteczne spotkanie z modą właśnie tutaj. O to byście poczuli się naprawdę wygodnie w komfortowym w otoczeniu zadba BoConcept, czyli wyjątkowy concept store, który jak zwykle otoczy nas samym pięknym designem. Dodatkowo magię Świąt poczujecie dzięki ręcznie wykonanym ozdobom, które przygotujemy wspólnie z Makerspace oraz… zapachowi szarlotki, który wypałni przestrzeń Forum dzięki Imssensory.

Kiermash świąteczny

Kiermash w Forum fot. materiały prasowe

Zakup drzewka

Ale to nie koniec niespodzianek… ogromną przestrzeń Forum wypełni zapach prawdziwych, świeżych choinek z Leszczyny – podkrakowskiej hodowli. Przed hotelem będziecie mogli kupić również drzewka cięte i w donicach, by przez całe Święta przypominały Wam nie tylko o Bożym Narodzeniu, ale także o Kiermashu. Po targach choinki z dekoracji dostaną drugie życie dzięki Zarządowi Zieleni Miejskiej w Krakowie.

 

Kiermash #closertofood

Cóż to byłaby za edycja bez prawdziwie pysznego jedzenia zapewnianego przez Art & Food Bazar. Lokalni wytwórcy, świeże składniki, dobra jakość i międzynarodowe inspiracje kulinarne… Nam już burczy w brzuchu!

Kiermash #closertokids

Nie zapominamy o najmłodszych. Moc inspiracji, idealnych na Mikołaja dostarczy Kraków ŁAŁ. Wśród nich znajdziecie m.in.: stylowe ubrania, wyposażenie pokoi, zabawki, biżuterię oraz wiele niespodzianek.

Kiermash #closertonature

Żeby zadbać o Waszą skórę na miejscu znajdziecie STREFĘ KOSMETYKÓW NATURALNYCH z produktami prawdziwie ekologicznymi i wegańskimi.

Kiermash #closertochillout

A po zakupowym szaleństwie i prawdziwej uczcie zapraszamy na chwilę wytchnienia w strefie chilloutu naszego partnera BoConcept. Bo gdzie lepiej złapać oddech jak nie w otoczeniu prawdziwie skandynawskiego designu.

Kiermash #closertomusic

A całość okraszona dobrą muzyką!

 

Od kilkunastu edycji partnerem KIERMASHu jest Pakamera.pl – internetowy multibrand z polskimi projektantami.

WPADAJCIE NA KIERMASH!
#kiermashpeople #closerpeople

Chcecie dowiedzieć się więcej? Śledźcie KIERMASH w Social Mediach:
www.facebook.com/Kiermash Instagram: @kiermash

Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Kraków.
www.krakow.pl

KIERMASH – ŚWIĄTECZNE PREZENTY W FORUM
+ ART & FOOD BAZAR | + KRAKÓW ŁAŁ
+ STREFA NATURALNYCH KOSMETYKÓW

 

14-15 grudnia 2019
11:00 – 19:00
Forum Wydarzeń _ Hotel Forum Kraków
ul. Marii Konopnickiej 28
WSTĘP WOLNY

https://www.facebook.com/events/501390780443807/

źródło: materiał Partnera MK

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ